Top 10 Apple Smart Keyboard Folio – Zubehör

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Stříbrná, dobíjecí. Kompatibilní s Mac, Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí: Bluetooth, iPad nebo iPhone; němčina

#ad
Apple #ad - Bezdrátová, praktická – magic keyboard s numerickou klávesnicí se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac, dobíjecí, iPadem nebo iPhonem. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií.

Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Systémové požadavky – vyžaduje mac s bluetooth s macos 1012. 4 nebo novějším, iPad s iPadOS 13. 4 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 103 nebo novějším. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s konektorem lightning na USB kabel, který je připojen k Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití.

Rychlejší práce s číselným blokem – číselná klávesnice je ideální pro tabulky a finanční aplikace. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Rozšířené rozložení obsahuje navigační tlačítka pro rychlé posouvání dokumentů a tlačítka se šipkami normální velikosti. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka17.52
Hmotnost0.68
Šířka5.08
Číslo díluMQ052D/A
ModelkaMQ052D/A
Záruka1 rok

2. Apple

#ad

Bílá tlačítka, Apple Magic Keyboard s dotykovým ID: Bluetooth, dobíjecí. Kompatibilní s čipem Mac; němčina

#ad
Apple #ad - Kompatibilní se všemi počítači mac s apple čipem – automaticky se spojí s vaším Mac čipem Apple a je přímo připraven k použití. Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Nahoře je seznam kompatibilních zařízení.

Rychlé uvolnění pomocí dotykového id – s touch id můžete rychle, jednoduše a bezpečně odemknout Mac a přihlásit se k aplikacím a webům. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s tkaným usb c na lightning kabelu, který se pro nabíjení a spárování přes USB C konektor spojí s Mac.

Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard s touch id se bezdrátově spojí přes Bluetooth s vaším Mac. Systémové požadavky – vyžaduje mac s čipem Apple a MacOS 11. 4 nebo novější. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.76
Délka11.52
Hmotnost0.54
Šířka5.04
Číslo díluMK293D/A
ModelkaMK293D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

3. Apple

#ad

Apple Magic Keyboard: Bluetooth, dobíjecí. Kompatibilní s Mac, stříbrná, iPad nebo iPhone; němčina

#ad
Apple #ad - Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s tkaným kabelem usb-C na Lightning, který je spojen s Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku.

A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Bezdrátová, praktická – magic keyboard se bezdrátově spojuje přes bluetooth s vaším Mac, dobíjecí, iPadem nebo iPhonem. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití. Systémové požadavky – vyžaduje mac s macos 11.

3 nebo novějším, ipad s ipadOS 14. 5 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 14. 5 nebo novějším. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým. Výdrž baterie se liší v závislosti na použití.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.76
Délka11.69
Hmotnost0.53
Šířka5.04
Číslo díluMK2A3D/A
ModelkaMK2A3D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

4. Apple

#ad

Dobíjecí. Kompatibilní s Mac, stříbrná, iPad nebo iPhone; angličtina USA, Apple Magic Keyboard: Bluetooth

#ad
Apple #ad - Výdrž baterie se liší v závislosti na použití. Plně nabitá napájí vaši klávesnici proudem přibližně měsíc, ale i déle. Kompatibilní s mac, ipad nebo iphone – rychle se spojí s vaším přístrojem a je přímo připraven k použití.

Systémové požadavky – vyžaduje mac s macos 11. 3 nebo novějším, ipad s ipadOS 14. 5 nebo novějším nebo iPhone nebo iPod touch s iOS 14. 5 nebo novějším. A s integrovanou dobíjecí baterií již nepotřebujete k výměně jednotlivých baterií. Nabíjecí kabel je součástí dodávky – dodává se s tkaným kabelem usb-C na Lightning, který je spojen s Mac pro nabíjení a spárování přes USB-C přípojku.

Bezdrátová, dobíjecí, praktická – magic keyboard se bezdrátově spojuje přes Bluetooth s vaším Mac, iPadem nebo iPhonem. Napájení několik týdnů – integrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Vylepšené psaní – magic keyboard dělá přesné psaní obzvlášť příjemným a jednoduchým.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.53
Šířka19.69
Číslo díluMK2A3LB/A
ModelkaMK2A3LB/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

5. Apple

#ad

Apple Magic Keyboard, n?m?ina

#ad
Apple #ad - A 2. A se svou neuvěřitelně dlouhou výdrží baterie můžete používat přibližně jeden měsíc nebo déle, než jej musíte nabít. Generace; iPad mini 5. Automaticky se spáruje s mailem a je okamžitě připraven k použití.

Kompatibilita macbook air: m1, 2020; retina, začátek 2015–2017; 11", 13", 2020; retina, 13", 2018–2019; 13", začátek 2015. Kompatibilita imac modely: retina 4k, konec 2015; retina 5k, 21, 21, 5", 2020; retina 5k, 2019; retina 4k, 2017; retina 4k, 27", 2017; retina 5k, 27", 27", 27", 2019; retina 5k, 5", 21, 5", konec 2014–2015. A 3. Generace. Pod každým tlačítkem má stabilní nůžkový mechanismus a optimalizovaný tlačítkový zdvih.

Generace; ipad pro 11", 2. Magic keyboard kombinuje elegantní design s integrovanou nabíjecí baterií a rozšířenými funkcemi tlačítek. Generace; 10, 7" ipad Pro; iPad 7, 6. Systémové požadavky: bluetooth výkonný mac počítač s os x 1011 nebo nový; modely ipad s ipadOS; iOS zařízení s iOS 9. 1 nebo novým. Společně s plochým profilem je přesné klepnutí na klávesnici Magic tak obzvlášť příjemné a jednoduché.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka11.46
Hmotnost0.4
Šířka5.04
Číslo díluMLA22D/A
ModelkaMLA22D/A
ZárukaAuf ein (1) Jahr beschränkte Apple-Garantie

6. Apple

#ad

Apple Magic Keyboard pro 12. 9-inch iPad Pro 3., 5. a 6. Generation – německy – černá, 4.

#ad
Apple #ad - Kromě toho chrání přední a zadní stranu vašeho iPadu. S trackpadem pro nové možnosti práce, USB-C přípojkou pro nabíjení a podsvícenou klávesnicí. Magic keyboard je perfektním doplňkem pro iPad Pro a nyní k dostání ve dvou barvách. Díky volně se vznášejícímu designu drží iPad Pro magneticky a můžete si plynule nastavit perfektní pozorovací úhel. Poskytuje vám příjemný, citlivý pocit při psaní. Generace s iPadOS 14. 5 nebo novějším. Nebo 6. Kompatibilita: 12, 4. 9" ipad pro 3. 5.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.87
Délka11.5
Hmotnost2.43
Šířka9.41
Číslo díluMJQK3D/A
ModelkaMJQK3D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

7. Apple

#ad

4., 5. a 6. Generation – německy – bílá, Apple Magic Keyboard pro 12. 9-inch iPad Pro 3.

#ad
Apple #ad - S trackpadem pro nové možnosti práce, USB-C přípojkou pro nabíjení a podsvícenou klávesnicí. Kromě toho chrání přední a zadní stranu vašeho iPadu. Kompatibilita: 12, 4. 9" ipad pro 3. 5. Nebo 6. Díky volně se vznášejícímu designu drží iPad Pro magneticky a můžete si plynule nastavit perfektní pozorovací úhel. Generace s iPadOS 14. 5 nebo novějším. Magic keyboard je perfektním doplňkem pro iPad Pro a nyní k dostání ve dvou barvách. Poskytuje vám příjemný, citlivý pocit při psaní.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.87
Délka11.5
Hmotnost2.43
Šířka9.41
Číslo díluMJQL3D/A
ModelkaMJQL3D/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

8. Apple

#ad

Apple Magic Keyboard pro 12. 9-inch iPad Pro 3. 4. 5. nebo 6. generace – angličtina mezinárodní – černá

#ad
Apple #ad - Kromě toho chrání přední a zadní stranu vašeho iPadu. Poskytuje vám příjemný, citlivý pocit při psaní. 5. Generace s iPadOS 14. 5 nebo novějším. Díky volně se vznášejícímu designu drží iPad Pro magneticky a můžete si plynule nastavit perfektní pozorovací úhel. Kompatibilita: 12, 9" ipad pro 3. Nebo 6. Magic keyboard je perfektním doplňkem pro iPad Pro a nyní k dostání ve dvou barvách. 4. S trackpadem pro nové možnosti práce, USB-C přípojkou pro nabíjení a podsvícenou klávesnicí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.87
Délka11.5
Hmotnost2.43
Šířka9.41
Číslo díluMJQK3Z/A
ModelkaMJQK3Z/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

9. Apple

#ad

5. a 6. generace – angličtina, GB – černá, 4, Apple Magic Keyboard pro 12. 9-inch iPad Pro 3

#ad
Apple #ad - Generace s iPadOS 14. 5 nebo novějším. Poskytuje vám příjemný, citlivý pocit při psaní. Kromě toho chrání přední a zadní stranu vašeho iPadu. Nebo 6. Díky volně se vznášejícímu designu drží iPad Pro magneticky a můžete si plynule nastavit perfektní pozorovací úhel. Kompatibilita: 12, 9" ipad pro 3. 4. 5. S trackpadem pro nové možnosti práce, USB-C přípojkou pro nabíjení a podsvícenou klávesnicí. Magic keyboard je perfektním doplňkem pro iPad Pro a nyní k dostání ve dvou barvách.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.87
Délka11.5
Hmotnost2.43
Šířka9.41
Číslo díluMJQK3B/A
ModelkaMJQK3CG/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

10. Apple

#ad

4., 5. nebo 6. generace – angličtina USA – černá, Apple Magic Keyboard pro 12. 9-inch iPad Pro 3.

#ad
Apple #ad - S trackpadem pro nové možnosti práce, USB-C přípojkou pro nabíjení a podsvícenou klávesnicí. Poskytuje vám příjemný, citlivý pocit při psaní. Díky volně se vznášejícímu designu drží iPad Pro magneticky a můžete si plynule nastavit perfektní pozorovací úhel. Kompatibilita: 12, 9" ipad pro 3. 4. 5. Magic keyboard je perfektním doplňkem pro iPad Pro a nyní k dostání ve dvou barvách. Nebo 6. Kromě toho chrání přední a zadní stranu vašeho iPadu. Generace s iPadOS 14. 5 nebo novějším.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.87
Délka11.5
Hmotnost2.43
Šířka9.41
Číslo díluMJQK3LB/A
ModelkaMJQK3LB/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)