Top 10 Dutch Oven 6 Liter – Holandské trouby k venkovnímu použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Petromax

#ad

Petromax Hrnec na oheň ft3 Dutch Oven s nohami

#ad
Petromax #ad - Obsah max. Rozsah dodávky: 1x Petromax hrnec ft3 utch Oven s nožkami. Materiál: litina - osoby: 1 až 3 osoby. Předupravený povrch seasoned finish činí první vypalování zbytečné a robustní hrnec na oheň lze okamžitě použít. Petromax feupetromax hrnec ft3 Dutch Oven s nožkami. Cca 2, 8 litru do horní hrany – obsah víka: cca 0, 3 litru – obsah hrnce: cca 1, 7 litru do horní hrany.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobceRELGV|#Relags #ad
Výška6.3
Délka9.84
Hmotnost8.38
Šířka9.84
Číslo dílu2122300
Modelka2122300
Zárukažádné

2. Petromax

#ad

Uchem a nožkami – nádobí pro 8 až 14 osob – 7,5 l, Petromax Hrnec na oheň ft9 – Dutch Oven z litiny na vaření a pečení – s víkem

#ad
Petromax #ad - Praktické nohy: tři nohy poskytují pekáči bezpečnou stabilitu – navíc můžete umístit například uhlí, brikety nebo uhlíky přímo pod ohniště. Klasika: ft9 je ta správná vstupní velikost – od pečení kůrky až po maso, ať už doma, pokrmy pro 8 – 14 osob, na zahradě nebo na kempování.

Okamžitě připraven k použití: povrch hrnce je předem upraven, čímž odpadá první vypalování – vynikající vlastnosti litiny navíc zajišťují efektivní akumulaci tepla. Promyšlené detaily: díky vedení teploměru lze zkontrolovat teplotu bez zvedání víka – pro snadné sejmutí víka se hodí zvedák víka Petromax. Teplo ze všech stran, nejen v troubě: víko se zvýšeným okrajem lze použít k umístění uhlíků nebo dřevěného uhlí na hrnec – usnadňuje pečení venku.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobceRELGV|#Relags #ad
Výška9.45
Délka14.17
Šířka14.17
Číslo dílu1644070_Anthrazit
Modelka1644070
Zárukažádné

3. Petromax

#ad

Petromax Hrnec na oheň ft9 – Dutch Oven z litiny pro vaření a pečení – s víkem, uchem a rovným dnem – nádobí pro 8 až 14 osob – 7,5 l

#ad
Petromax #ad - Klasika: ft9 je ta správná vstupní velikost – od pečení kůrky až po maso, pokrmy pro 8 – 14 osob, ať už doma, na zahradě nebo na kempování. Promyšlené detaily: díky vedení teploměru lze zkontrolovat teplotu bez zvedání víka – pro snadné sejmutí víka se hodí zvedák víka Petromax.

Provedení bez nohou: díky rovnému dnu lze pekáč obzvlášť dobře umístit na rovný povrch – například je tak na grilovacím roštu blíže zdroji tepla. Okamžitě připraven k použití: povrch hrnce je předem upraven, čímž odpadá první vypalování – vynikající vlastnosti litiny navíc zajišťují efektivní akumulaci tepla. Teplo ze všech stran, nejen v troubě: víko se zvýšeným okrajem lze použít k umístění uhlíků nebo dřevěného uhlí na hrnec – usnadňuje pečení venku.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobceRELGV|#Relags #ad
Výška12.2
Délka12.2
Hmotnost21.16
Šířka6.3
Číslo dílu402411
Modelkaft9-t

4. BURNHARD

#ad

BURNHARD Dutch Oven Pre-Seasoned, 4 qt 3,8 litru, hrnec na dušení se zvedákem víka bez nohou, litinový hrnec na oheň

#ad
BURNHARD #ad - Univerzálně použitelný – tvůj nový dutch oven je ideálním příslušenstvím pro dušení a smažení na všech druzích sporáků; ať už elektrický, v troubě, plyn, sklokeramická nebo indukční. Speciální extra – díky velkému uchu z ušlechtilé oceli lze dutch oven bez problémů připevnit nad táborákem nebo po vychladnutí přenést do zavazadlového prostoru.

Nejlepší výsledky – díky dlouhotrvající akumulaci tepla a rovnoměrnému rozložení se vám každé jídlo podaří bez problémů. Kvalita po celou dobu – litinové výrobky burnhard podléhají vysokým kontrolám kvality a jsou zárukou dlouholeté radosti z produktu. Při správné péči vydrží Dutch Oven celý život. Navíc je ke každému dutch oven přiložen kvalitní nerezový zvedák víka s akátovým dřevěným držadlem, který usnadňuje manipulaci s těžkým přístrojem.

Nepřilnavý efekt bez povrchové úpravy – díky patině se časem tvořící patině vyvíjí váš Dutch Oven po každém použití stále silnější přírodní nepřilnavé vlastnosti. Ale také na vašem grilu, nad otevřeným topeništěm nebo žhavicím kamenem ji lze velmi dobře použít. Díky předseasoned finišování je navíc okamžitě připravena k použití.
ZnačkaBURNHARD #ad
VýrobceBURNHARD #ad
Výška7.99
Délka10.75
Hmotnost13.23
Šířka10.43
Číslo dílu943322

5. BBQ-Toro

#ad

Hrnec bez nohou | již vypálený – lisovaný procesem PRO3+ | litinový hrnec | pekáč se zvedákem víka, BBQ-Toro Ultimate Dutch Oven s vrstvou PRO3+ | 7,3 litru DO6U

#ad
BBQ-Toro #ad - Vlastnosti | víko dutch oven má také nohy. Ať už se jedná o ohniště, gril nebo táborák, smažit, dušit, smažit, je mobilní a flexibilně použitelný. Následně se jako třetí krok opakuje běžný proces vypalování. Pro3+ | dutch oven řady ultimate byly vypáleny metodou pro3+, která se skládá z celkem tří fází vypálení.

Co je to dutch oven? | těžký, se kterým můžete všude vařit, litinový hrnec a přesně vhodné víko, tradiční, dušit a péct. Výhody | patina vzniklá metodou pro3+ činí litinu více náchylnou k rzi a díky vylepšeným nepřilnavým vlastnostem i proti spálenému jídlu. S průchodem teploměru lze velmi prakticky regulovat teplotu, aniž byste museli zvedat víko. Pokud je otočíte, můžete ji použít jako grilovací pánev nebo servírovací talíř. Následně se litina opět vypálí naším speciálně vyvinutým postupem, aby se vytvořila kvalitnější a robustnější patina.

Postup | stejně jako u našich výrobků "preasoned" je prvním krokem postupu to, že litina je potažena sójovým olejem a vypálena. Registrovaný postup nabízí některé výhody oproti tradičně vypálené litině a byl vyvinut speciálně v obchodě BBQ-Toro, aby umožnil ještě krásnější zážitek při vaření a grilování z litiny. Tímto zvláštním postupem společnost bbq-toro uvedla na evropský trh jedinečné litinové výrobky, které fanouškům litiny nabízí nejen vylepšený zážitek z grilování a vaření, ale také snižuje náklady na čištění a péči.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
Výška3.74
Délka11.61
Šířka11.61
Číslo díluI-1771

6. BBQ-Toro

#ad

BBQ-Toro Dutch Oven taška na litinový hrnec | úložná taška | černá | taška pro Dutch Oven taška na 6 a 9 QT Dutch Oven

#ad
BBQ-Toro #ad - Navíc se uvnitř úložné tašky nacházejí další přihrádky na příslušenství, jako jsou prostředky pro péči. Vlastnosti | taška je vyrobena z robustního a vodoodpudivého polyesteru.

Kvalita | díky držadlům je taška dutch oven se zesíleným dnem perfektně vhodná pro přepravu, skladování a skladování Vašeho Dutch Oven. Charakteristika textilu: 100% polyester. Vynikající | kromě zesíleného dna a robustního materiálu má taška Dutch Oven také komfortní rukojeti pro pohodlné nošení Dutch Ovens. Pro 4, 5 qt dutch oven Ø 31 x v 15 cm - pro 6 qt a 9 qt dutch oven Ø 38 x V 23 cm - pro 12 QT Dutch Oven Ø 43 x V 20 cm. Velikost | vyberte si vhodnou tašku.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
VýrobceBBQ-Toro #ad
Výška9.06
Délka14.96
Šířka14.96
Číslo díluDOBAG69

7. Petromax

#ad

Petromax Startovací sada ft6 utch oven s nožkami vč. zvedáku víka + tašky + pečující pasty + škrabka

#ad
Petromax #ad - 1 kus petromax ohniště - ft6. 1 kus petromax taška na ft6. 1 kus petromax zvedák víka. Petromax hrnec na oheň – startovací sada ft6. 1 kus petromax škrabka na topeniště, 1 kus pečující/vypalovací pasty.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobcePetromax #ad
Výška7.87
Délka14.17
Hmotnost24.25
Šířka12.99
Číslo díluCOMBI-FT6

8. GSI Outdoors

#ad

30,5 cm, Kabine und Küche zu Hause, GSI Outdoors Dutch Oven aus Aluminium, Dutch Oven mit festen Beinen für Camping

#ad
GSI Outdoors #ad - Vielseitigkeit: dutch ovens kochen mit strahlungswärme, wohnmobil-kochouts, funktionieren daher am besten mit Kohle oder Kohlen darunter sowie gehäuftem Deckel. Lebenslange versprechen: gsi outdoor verbrachte über 30 jahre bei der herstellung von Qualitätsprodukten, und steht zu 100 % dahinter.

Dieser 30, um ihn über kohlen zu stützen, 4 cm keine Beine separat erhältlich; sie lassen sich gut zur Aufbewahrung ineinander stecken. Material: hergestellt aus langlebigem, gewicht: 2, 3 x 32, heizt sich schnell und gleichmäßig auf und rostet nicht, 7 kg, wo Gusseisen nicht kann – korrosionsbeständige Oberfläche. Der deckel hat eine Lippenkante um Kohlen in einem Ring zu halten. Gsi outdoors garantiert alle Produkte für den Originalbesitzer gegen Herstellungsfehler für die gesamte Lebensdauer des Produkts. Maße: 34, so dass es überall dort gehen kann, 5 cm, 36, hochleitfähigem Aluminiumguss, 8 x 16, 9 g.

Ideal für den einsatz rund um ein Lagerfeuer, Picknicks, Hütten oder sie funktionieren wunderbar in Ihrem Ofen oder Herd zu Hause. Leicht: aluminium-gusseisen wiegt 66 % weniger als Gusseisen-Material; ideal für die Lagerung und den Transport zu Ihrem nächsten Outdoor-Abenteuer. Traditionelles Gewürzen ist erforderlich. Beinstütze / stapelbar: die gsi outdoors aluminium dutch oven sind in zwei größen erhältlich: 25, während der 25, 5 cm große Ofen hat drei feste Beine, 4 cm und 30, 5 cm.
ZnačkaGSI Outdoors #ad
VýrobceGSI Outdoors, Inc. #ad
Výška6.5
Délka13.5
Hmotnost7.56
Šířka13.5
Číslo dílu40712
Modelka40712

9. BBQ-Toro

#ad

BBQ-Toro Dutch Oven Premium série | 9,0 litru DO9P, hrnec bez nožiček | již vypálený – preseasoned | různé velikosti | litinový hrnec | pekáč se zvedákem víka

#ad
BBQ-Toro #ad - Co je dutch oven? i těžký, smažit, litinový hrnec a přesně padnoucí víko, tradiční, gril nebo táborák, dusit a péct. Díky průchodu teploměru lze velmi prakticky kontrolovat teplotu, aniž byste museli zvedat víko.

Princip i dutch oven reguluje díky své vysoké hmotnosti litině nerovnoměrné teplo a umožňuje tak rovnoměrné vaření. Ať už se jedná o ohniště, se kterým lze všude vařit, smažit, je mobilní a flexibilně použitelný. Dutch oven se tak zavírá ještě lépe. Pokud jej otočíte, můžete ji použít jako grilovací pánev nebo servírovací talíř. Součástí dodávky je podrobný návod český jazyk nelze zaručit, pokud je po použití nutné opětovné vypálení.

Dodatečné vlastnosti i víko dutch oven má také nohy. Prémiová série i zvláštností této řady dutch oven je, že vedle kónického okraje víka je také dosedací plocha víka na květináči obroušena. Již vypálené i dutch oven od bbq-toro jsou již vypálené a lze je okamžitě použít. Jednoduše položte žhavé uhlíky, žhavé uhlíky nebo grilovací brikety na víko a pod hrnec a zážitek Dutch Oven může začít.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
VýrobceBBQ-Toro #ad
Výška11.81
Délka15.75
Hmotnost20.81
Šířka0.01
Číslo díluANICEMOON

10. BBQ-Toro

#ad

V dřevěné bedně, 7dílná., Dutch Oven Set Outdoorová souprava na vaření z vypálené litiny

#ad
BBQ-Toro #ad - 8dílná souprava nádobí dutch Oven Set, předem vypálená litina. Včetně dřevěné krabice. V nádobí dutch oven se daří zcela lehce připravovat pokrmy jako jsou roštěná, dušená masa, chleba, koláče atd. Skládá se z dutch oven hrnce s rukojetí, grilovací desky, pánve atd.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
VýrobceBBQ-Toro #ad
Výška9.06
Délka19.69
Hmotnost41.76
Šířka0.01
Číslo dílu2HTFS-67