Top 10 iPhone 5s Hülle – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JETech

#ad

JETech Tenké pouzdro pro iPhone SE model 2016, tenké pouzdro na mobil s tlumením nárazů a designem z uhlíkových vláken černé, iPhone 5S a iPhone 5

#ad
JETech #ad - Flexibilní tpu pouzdro s vnitřní strukturou plástve a zvýšeným okrajem 1, 5 mm chrání obrazovku. Balíček obsahuje: iphone se 2016 / 5s / 5 pouzdro, zákaznická karta. Technologie vzduchových polštářů pro tlumení nárazů. Design s texturou z uhlíkových vláken pro iPhone SE model 2016 iPhone 5s iPhone 5. Dotyková tlačítka pro pevnou zpětnou vazbu a jednoduché stisknutí.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Hmotnost0.04
Číslo dílu3460-
Modelka3460-

2. tech21

#ad

Neon-Türkis, Tech21 Evo Check Schutzhülle für Apple iPhone X/iPhone Xs

#ad
tech21 #ad - Lebenslange sicherheit : inklusive beschränkter lebenslanger Garantie für die Schale. HauchdÜnn : schützt ihr Telefon, ohne dass unnötige Teile hinzugefügt werden. Fallschutz : schützt sturz für Sturz bis aus einer Höhe von 3, 6 Meter. Karo-design : verleiht der originalen Schönheit Ihres Telefons ein feines Designdetail. Immer verbunden sein : Getestet, um perfekt mit Drahtlos-Konnektivitäten zusammenzuarbeiten. Es gelten die Garantiebedingungen.
Značkatech21 #ad
VýrobceTech21 #ad
Výška5.91
Délka0.39
Hmotnost0.07
Šířka3.07
Číslo díluT21-6573
ModelkaT21-6573
ZárukaBegrenzte lebenslange Garantie

3. OtterBox

#ad

OtterBox Defender Series Schutzhülle für iPhone SE 3. und 2. Generation und iPhone 8/7 – Stormy Peaks agavegrün/Maritimeblau

#ad
OtterBox #ad - Inklusive gürtelclip-holster, der auch als Ständer für freihändiges Betrachten von Medien dient. Dreilagiger schutz: Innenschale, Außenhülle und Touchscreen-Schutzfolie. Generation, iphone 8 und iPhone 7 nicht kompatibel mit Modellen in Übergrößen. Kompatibel mit iphone se 3. Anschlussabdeckungen halten Staub und Schmutz fern. Inklusive eingeschränkter lebenslanger Garantie von OtterBox siehe Website für Details. Generation, iphone SE 2.
ZnačkaOtterBox #ad
VýrobceOtterBox #ad
Číslo dílu77-81667
Modelka77-81667

4. KUMTZO

#ad

KUMTZO Entworfen für iPhone 6/6S/7/8/SE 2022/SE 2020 schwarze Leoparden-Hülle, niedliche schwarze Leoparden-Geparden-Abdeckung für Damen und Mädchen, iPhone 8/7/6S/6 111 9 cm, robuster Schutz

#ad
KUMTZO #ad - Perfekte kompatibilität: entworfen für iphone se 2022/iPhone SE 2020/iPhone 8/iPhone 7/iPhone 6S/iPhone 6 4, 7 Zoll. Unterstützt kabelloses Aufladen, ohne die Handyhülle abzunehmen.

Robuster schutz: erhöhter rand sorgt für zusätzlichen Schutz für Bildschirm und Kamera. Sthetisch und einzigartig: lebhaftes muster mit hellem leoparden-Design, das Ihr Handy anders aussehen lässt, passt ideal für Mädchen, Jungen, Kinder, Teenager, Frauen, Männer, Sie werden es lieben. Mehrschichtige verteidigung: weiche innere und harte Außenschichten absorbieren und lenken Stöße ab, 2-in-1-Kombination aus militärischer Grade. Präzise aussparungen: alle tasten sind einfach zu drücken, die Power-Taste, sodass Sie problemlos auf den Kopfhöreranschluss, die Lautstärkeregelung und die vorderen und hinteren Kameras zugreifen können.
ZnačkaKUMTZO #ad
VýrobceKUMTZO #ad
Výška0.3
Délka4.7
Šířka3
Číslo díluPGHSBWFS01
ModelkaPGHSBWFS01

5. TUUT

#ad

Řetěz na mobilní telefon pouzdro pro iPhone 5/iPhone 5S/SE 2016, třpytivý pohyblivý písek Necklace silikon nárazuvzdorný obal na mobil s páskem transparentní TPU Bumper ochranné pouzdro se šňůrkou k

#ad
TUUT #ad - Hodí se jako líbilo, efektivně zabraňuje pronikání prachu a nečistot, nikdy nepoškrábe mobil. Vysoce kvalitní materiálŽádné žloutnutí díky povrchové úpravě proti žloutnutí, materiál s dlouhou životností, s dlouhou životností. Hd jasnost, průhledný kryt telefonu jako křišťál, průhledný, nechte si užívat brilantní krásu telefonu.

Křišťálově čistý a třpytivý tekutý design. Křišťálově čiré tekutý pohyblivý pískový řetízek na mobil s barevnými flitry. Vynikající ochranatoto pouzdro na mobil je vybaveno čtyřmi rohovými airbagy, 2 mm vyšší než kamera. Gumový díl na straně poskytuje pohodlné, které chrání váš telefon při pádu. Pásek neabsorbuje vlhkost a je odolný proti povětrnostním vlivům, odolný a bez zápachu. Etěz lze v případě potřeby ale také sundat.

Pouze pro iphone 5/iphone 5s/iphone se 2016 pohyblivé pískové pouzdro na mobilní telefon na míru pro iPhone 5/iPhone 5S/iPhone SE 2016. Praktický & stylový délka řetízku na krk je nastavitelná délka 1, 5 m a nabízí tak nejrůznější možnosti nošení, nosí se kolem krku nebo přes ramena, perfektně se hodí pro outdoorové aktivity. Je odolnější proti poškrábání a neklouže než jiné materiály a pomáhá předcházet otiskům prstů. Je také o 1 mm vyšší než obrazovka a o 1, bezpečné uchopení.
ZnačkaTUUT #ad
VýrobceTUUT #ad
Číslo díluTUUT-200710-HDSM-TPU-iPhone5-2
ModelkaiPhone 5/5s

6. TUUT

#ad

Třpytivý pohyblivý písek Necklace silikon nárazuvzdorný obal na mobil s páskem transparentní TPU Bumper ochranné pouzdro se šňůrkou k, Řetěz na mobilní telefon pouzdro pro iPhone 5/iPhone 5S/SE 2016

#ad
TUUT #ad - Pouze pro iphone 5/iphone 5s/iphone se 2016 pohyblivé pískové pouzdro na mobilní telefon na míru pro iPhone 5/iPhone 5S/iPhone SE 2016. Křišťálově čistý a třpytivý tekutý design. Je odolnější proti poškrábání a neklouže než jiné materiály a pomáhá předcházet otiskům prstů.

Pásek neabsorbuje vlhkost a je odolný proti povětrnostním vlivům, materiál s dlouhou životností, odolný a bez zápachu. Je také o 1 mm vyšší než obrazovka a o 1, 2 mm vyšší než kamera. Gumový díl na straně poskytuje pohodlné, bezpečné uchopení. Praktický & stylový délka řetízku na krk je nastavitelná délka 1, 5 m a nabízí tak nejrůznější možnosti nošení, nosí se kolem krku nebo přes ramena, perfektně se hodí pro outdoorové aktivity. Hodí se jako líbilo, efektivně zabraňuje pronikání prachu a nečistot, nikdy nepoškrábe mobil.

Křišťálově čiré tekutý pohyblivý pískový řetízek na mobil s barevnými flitry. Hd jasnost, průhledný kryt telefonu jako křišťál, průhledný, nechte si užívat brilantní krásu telefonu. Etěz lze v případě potřeby ale také sundat. Vysoce kvalitní materiálŽádné žloutnutí díky povrchové úpravě proti žloutnutí, s dlouhou životností. Vynikající ochranatoto pouzdro na mobil je vybaveno čtyřmi rohovými airbagy, které chrání váš telefon při pádu.
ZnačkaTUUT #ad
VýrobceTUUT #ad
Číslo díluTUUT-200710-HDSM-TPU-iPhone5-3
ModelkaiPhone 5/5s

7. TUUT

#ad

Třpytivý pohyblivý písek Necklace Silikon Nárazuvzdorné pouzdro na mobil s páskem transparentní TPU Bumper ochranné pouzdro se šňůrkou, Řetěz na mobilní telefon pouzdro pro iPhone 5/iPhone 5S/SE 2016

#ad
TUUT #ad - Etěz lze v případě potřeby ale také sundat. Je také o 1 mm vyšší než obrazovka a o 1, 2 mm vyšší než kamera. Gumový díl na straně poskytuje pohodlné, bezpečné uchopení. Praktický & stylový délka řetízku na krk je nastavitelná délka 1, nosí se kolem krku nebo přes ramena, 5 m a nabízí tak nejrůznější možnosti nošení, perfektně se hodí pro outdoorové aktivity.

Pouze pro iphone 5/iphone 5s/iphone se 2016 pohyblivé pískové pouzdro na mobilní telefon na míru pro iPhone 5/iPhone 5S/iPhone SE 2016. Křišťálově čistý a třpytivý tekutý design. Pásek neabsorbuje vlhkost a je odolný proti povětrnostním vlivům, odolný a bez zápachu. Je odolnější proti poškrábání a neklouže než jiné materiály a pomáhá předcházet otiskům prstů. Křišťálově čiré tekutý pohyblivý pískový řetízek na mobil s barevnými flitry.

Vysoce kvalitní materiálŽádné žloutnutí díky povrchové úpravě proti žloutnutí, materiál s dlouhou životností, s dlouhou životností. Vynikající ochranatoto pouzdro na mobil je vybaveno čtyřmi rohovými airbagy, které chrání váš telefon při pádu. Hodí se jako líbilo, efektivně zabraňuje pronikání prachu a nečistot, nikdy nepoškrábe mobil. Hd jasnost, průhledný kryt telefonu jako křišťál, průhledný, nechte si užívat brilantní krásu telefonu.
ZnačkaTUUT #ad
VýrobceTUUT #ad
Číslo díluTUUT-200710-HDSM-TPU-iPhone5-1
ModelkaiPhone 5/5s

8. JETech

#ad

Nikdy nežloutne, JETech Pouzdro pro iPhone SE 2016, iPhone 5S a iPhone 5, průhledná zadní strana průhledná, pouzdro na mobilní telefon, nárazuvzdorné, ochranné pouzdro proti poškrábání

#ad
JETech #ad - Upozornění: není kompatibilní s iphone se 2020, 7 palců / iphone 5c. Zvýšené obruby poskytují ochranu displeje a fotoaparátu. Vyrobeno z pc a tpu. Snadný přístup ke všem ovládacím prvkům a funkcím; perfektní výřezy pro reproduktor, kameru a další přípojky. Tíhlý design. Vyvinuto pro iphone se model 2016, 4, 4palcový / 5s / 5. Jedinečný design tlumení: 4 rohy efektivně absorbují otřesy. Balíček obsahuje: iphone se 2016 / 5s / 5 pouzdro, zákaznická karta. Ultra transparentní záda odolná proti poškrábání.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška3.94
Délka0.47
Hmotnost0.04
Šířka7.09
Číslo díluFBA_0426-CS-BUMPER-I5-HD
Modelka0426-

9. JETech

#ad

JETech Pouzdro pro iPhone SE 2016 ne pro rok 2020, iPhone 5s a iPhone 5, ochranné pouzdro proti poškrábání průhledná zadní strana černé

#ad
JETech #ad - Jedinečný design tlumení: 4 rohy efektivně absorbují otřesy. Vyvinuto pro iphone sE model 2016, 4 palce / 5. Zvýšené obruby poskytují ochranu obrazovky a fotoaparátu. Balíček obsahuje: iphone se 2016 / 5s / 5 pouzdro, zákaznická karta. Upozornění: není kompatibilní s iphone se 2020, 4, 7 palce / 5s / iPhone 5c. Vyrobeno s pc a tpu. Snadný přístup ke všem ovládacím prvkům a funkcím; perfektní výřezy pro reproduktor, kameru a další přípojky. Tíhlý design. Ultra transparentní a odolná proti poškrábání.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.9
Délka6
Hmotnost0.06
Šířka12.6
Číslo dílu0420-CS-BUMPER-I5-BK
Modelka0420-
Záruka1 year warranty from date of purchase

10. JETech

#ad

IPhone 5s a iPhone 5, ochranné pouzdro proti poškrábání průhledná zadní strana šedá, JETech Pouzdro pro iPhone SE 2016 ne pro rok 2020

#ad
JETech #ad - Vyvinuto pro iphone se model 2016, 4, 4 palce / 5s / 5. Jedinečný design tlumení: 4 rohy efektivně absorbují otřesy. Balíček obsahuje: iphone se 2016 / 5s / 5 pouzdro, zákaznická karta. Tíhlý design. Snadný přístup ke všem ovládacím prvkům a funkcím; perfektní výřezy pro reproduktor, kameru a další přípojky. Ultra transparentní a odolná proti poškrábání. Upozornění: není kompatibilní s iphone se 2020, 7 palce / iphone 5c. Zvýšené obruby poskytují ochranu obrazovky a fotoaparátu. Vyrobeno s pc a tpu.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.43
Délka5.04
Hmotnost0.07
Šířka2.48
Číslo dílu0429
Modelka0429-