Top 10 Ivar Türen – Interiérové dveře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ben+camilla.com

#ad

Ben+camilla.com Mřížkové dveře dřevo borovice neošetřené 395 x 394 x 21 mm

#ad
ben+camilla.com #ad - Masivní dřevěná mřížka, zástěna, krásná jako ochrana před pohledy, clona na radiátory, obložení radiátorů a pro ruční práce.

Optimálně vhodné pro individuální moření, lakování, olejování nebo voskování. Univerzálně použitelný mřížkový rám z neošetřeného přírodního dřeva. Rozměry dveří: výška 39, 5 cm x šířka 39, 4 cm otvory 1, 1 cm. Pro každý druh kování. Dvířka skříně nebo nábytkové dveře s 40 mm širokým, silným bočním rámem. Krásné dveře dodají vaší vestavěné skříni nebo jako obložení vašeho výklenku poslední doraz. Rozměry mřížky: šířka 1, 4 cm x tloušťka 2, 5 cm x tloušťka 2 x 0, 5 x 1, 5 cm.
Značkaben+camilla.com #ad
Výrobceben+camilla.com #ad
Výška15.55
Délka0.83
Šířka15.51

2. ben+camilla.com

#ad

Posuvné dveře pro, Rustikální dveře skříňové dveře do skříně | 69 x 39,4 cm sada 2 ks v balení | neupravené dřevěné dveře z borového dřeva v koloniálním stylu a tržní skvrny jako oddělovač prostoru

#ad
ben+camilla.com #ad - Mnohostranné klasicky krásné kazetové dveře se zavřenou plochou jako např. Doplňte své dveře individuálně např. Posuvné dveře, vestavěnou skříň, dělicí stěna, křídlové dveře, nábytkové dveře, regálové dveře, oddělovač prostoru, paraván nebo obložení pro vaši skříň, skříňku a další nábytek v interiéru.

Rozměry výška 69 cm x šířka 39, 4 cm v tloušťce 21 mm | resp. 40 mm široký a 21 mm silný rám se hodí pro nejrůznější kování jako dveřní panty, klavírní pásky, ale také vrtání topfloch. 690 mm x 394 mm x 21 mm | balení po 2 kusech. Přírodní živé kazetové dveře jsou neošetřené z přírodní suroviny | masivní dřevo vytváří příjemně teplou atmosféru.

Magnety zcela podle svých představ. Připraveno k zabudování klasicky krásné přední dveře nábytku s výrazným žilkováním s otvory na suky, které lze individuálně naolejovat, lakovat nebo mořit – ušlechtilý vzhled vhodný k rustikálnímu koloniálnímu nebo venkovskému stylu. Individuální montáž.
Značkaben+camilla.com #ad
Výrobceben+camilla.com #ad
Výška27.17
Délka0.83
Šířka15.51

3. IKEA

#ad

Bílý se 6 háčky k zavěšení, IKEA Enudden závěs na dveře, kov

#ad
IKEA #ad - Otřete jemným čisticím prostředkem. Otřete suchým hadříkem. K zavěšení na hrany dveří; slouží k uložení plochy dveří. Potažená zadní strana zabraňuje poškrábání dveří. S vlhkým hadříkem příp.
ZnačkaIKEA #ad
VýrobceIkea #ad
Výška1.97
Délka14.57
Hmotnost1.1
Šířka2.36
Číslo díluENUDDEN
ModelkaENUDDEN

4. Kühnel

#ad

Kühnel Lamelové dveře lamelové dveře otevřené lamely otevřená borovice neošetřené dveře skříně dřevo borovice, 60,50 x 49,40

#ad
Kühnel #ad - Propouští světlo a vzduch. Masivní lamelové dveře z přírodní borovice. K realizaci vlastních dřevěných nápadů. Vysoce kvalitní borovice. Snadné zpracování.
ZnačkaKühnel #ad
VýrobceKühnel #ad
Výška23.82
Délka0.83
Hmotnost2.43
Šířka19.45

5. ZELHYEUU

#ad

Nábytek, s 12 šrouby, okna, 56 × 16 mm plochý roh spojovací deska, 6 kusů plochých spojek z ušlechtilé oceli, ploché spojky, prkna, pro dřevěné židle, děrované desky, knihovny

#ad
ZELHYEUU #ad - Uděláme, co bude v našich silách, abychom problém vyřešili. Snadná instalace díky stávajícím otvorům můžete děrovaný plech rychle a snadno namontovat. Pro opravu poškozeného nábytku, dveře, pevné židle, postele, stoly, okna, jako je dřevěný nábytek, regály, regály na knihy atd.

Materiál s dlouhou životností držáky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, zesílený, snadno se nosí, plochý roh je odolný proti oděru, tvrdý, jsou pevné a s dlouhou životností, nepoškozuje ruce a je krásný. Víceúčelový použijte rovný držák pro spojení a upevnění nábytku atd.

Balení obsahuje sada s 6 opravami desek držáku + 12 šroubů, velikost 56 mm x 16 mm d x Š a průměr pevného otvoru na šrouby: 7 mm, což odpovídá vašim různým potřebám v každodenním životě. Kvalitní servis pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Jednoduše upevněte instalační polohu a otočte šroubem, abyste zástrčku pevně připojili.
ZnačkaZELHYEUU #ad
VýrobceZELHYEUU #ad
Výška0.06
Délka2.2
Šířka0.63
Číslo díluZPGDP56MM-SR-100
ModelkaZPGDP56MM-SR-100

6. Superelch

#ad

Superelch 4dílná sada nábytkových nožek Ivar regál/dřevěné nohy z masivního bukového dřeva / s montážní deskou & šrouby/kužel/výška 16 cm

#ad
Superelch #ad - Ul>nový vzhled pro vaši ikea ivar: nohy nábytku promění vaši skříň ivar dvěma dveřmi nebo vaši komodu ivar od Ikea zcela jednoduše v individuální kus nábytku v dětském pokoji, obývacím pokoji nebo na chodbě a dodají jim vhodný vzhled pro každé použití.

Ul>funkční funkce: nohy nábytku propůjčí vaší skříni ivar nejen nový vzhled, ale také pomáhají při otevírání dveře nepřekročit nad zemí. Li>. Li>. Ul>pro kaŽdÁ vlastnosti: nohy nábytku pro ikea ivar nabízíme v mnoha designech. Podle osobního vkusu si můžete vybrat mezi tvarem, barvou a výškou nohou nábytku.

Li>. Li>. Ul>rozsah dodávky: 4 nohy nábytku pro skříň ikea ivar / přírodní bukové dřevo čirým lakování/ montážní desky a montážní materiál . Ul>snadná montáž: robustní nohy nábytku lze zcela jednoduše našroubovat pomocí montážní desky na skříňku Ivar nebo komodu Ivar a zajišťují tak bezpečné stání na nových nohách.
ZnačkaSuperelch #ad
VýrobceNew Swedish Design #ad
Hmotnost3.97

7. HOMCOM

#ad

HOMCOM Systém posuvných dveří Kování posuvných dveří pro dřevěné posuvné dveře 9 příslušenství černé

#ad
HOMCOM #ad - Daje o výrobku: celkové rozměry: 200 š × 0, 6 × 4 v cm; nosnost: 90 kg; upozornění: Nad dveřmi musí být rezervována minimální vzdálenost 14 cm pro kování.

Vhodné pro dvě vrata s tloušťkou 35 – 40 mm. Snadné posunutí: ultralehké řemenice se pohybují hladce po celé délce kolejnice a upevňují protiskluzové kotouče, aby se zabránilo vyskočení z kolejnice. 2dveřová závěsná kolejnice: průmyslová sada kování posuvných vrat promění tradiční dveře do stodoly na posuvnou bránu, užitečnou a praktickou. Bezpečnostní záruka: vyrobeno z vysoce kvalitní uhlíkové oceli pro lepší pevnost, unese maximálně 90 kg. Jednoduchá a snadná instalace: včetně návodu a hardwaru, se kterým můžete vyřešit většinu problémů s instalací. Dveře nejsou součástí dodávky.
ZnačkaHOMCOM #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška1.57
Délka0.24
Hmotnost20.94
Šířka78.74
Číslo díluDEB81-0280431
ModelkaB81-028

8. HDM

#ad

Mřížkové dveře skříně obložení radiátoru borovice neošetřené 690 x 394 x 21 mm

#ad
HDM #ad - Rozměry: 690x394x21 mm. Dostatečné větrání díky mřížkové struktuře. Univerzálně použitelný nábytkový prvek neošetřený, masivní borovice. Made in Germany. Iroký, silný rám vhodný pro všechna kování.
ZnačkaHDM #ad
VýrobceHDM #ad
Výška0.83
Délka27.17
Hmotnost1.87
Šířka15.51

9. Superelch

#ad

New Swedish Design 4dílná sada nábytkových nožek nábytku pro IKEA Ivar skříň dřevěné nohy z masivního dřeva buk s montážní deskou a šrouby bílá

#ad
Superelch #ad - Li>. Li>pro každého: nohy nábytku pro ikea ivar nabízíme v mnoha designech. Podle osobní vkusu si můžete vybrat tvar, barvu a výšku nohou. Li>rozsah dodávky: 4 nohy nábytku pro skříňku ikea ivar / přírodní bukové dřevo bíle lakovaný / montážní desky a montážní materiál .

Li>. Li>. Li>. Li>nový vzhled pro váš ikea ivar: nohy nábytku proměňují vaši skříňku ivar se dvěma dvířky nebo vaši komodu ikea zcela jednoduše v individuální nábytek v dětském pokoji, obývacím pokoji nebo na chodbě a propůjčují mu vhodný vzhled pro každé použití.

Li>design trifft funkČnohy nábytku propůjčují vaší skříni ivar nejen nový vzhled, ale také pomáhají tomu, aby se dveře při otevření nemazly po podlaze. Li>snadná montáž: robustní nohy nábytku lze snadno našroubovat pomocí montážní desky na skříňku Ivar nebo komodu Ivar a zajišťují tak bezpečné stání na nových nohách.
ZnačkaSuperelch #ad
VýrobceNew Swedish Design #ad
Hmotnost3.97

10. HapiRm

#ad

Věšák na dveře s 11 háčky, HapiRm Dvouřadý dveřní hák k zavěšení, bílá, lišta s háčky na dveře do koupelny a kuchyně, držák bundy dveře bez vrtání s ochranným polstrováním, lišta s háčky na dveře

#ad
HapiRm #ad - Robustní a s dlouhou životnostívěšák na dveře k zavěšení na dveře z kvalitní ušlechtilé oceli, povrch je postříkán barevnou vrstvou, která má dlouhou životnost a má dlouhou životnost. Praktický věšák na dveře dveřní háček na vnitřní straně je vhodný pro dveře s tloušťkou až 2, 1 cm a mezerou 20 mm.

Pokud máte problémy s používáním dveřního závěsu, problém pro vás co nejrychleji vyřešíme a vytvoříme pro Vás dobrý zážitek z nákupu. Snadná montáž bílá dveřní šatní skříň neobsahuje žádné otvory, můžete se na nás obrátit, nevyžaduje žádné složité nástroje a instalační kroky a lze ji rychle nainstalovat a dokončit k použití. Věšák na dveře maximalizuje místo a nepořádek. Ochranné polstrování proti poškrábání závěsný třmen háčků na dveře je na obou stranách vybaven měkkým pěnovým polstrováním, které chrání vaše dveře před poškrábáním a současně zvyšuje jejich stabilitu. Horní dveřní háčky mají promyšlený, když zavěsíte oblečení, ručníky a další.

Ultra velký úložný prostor dvojitá řada dveřních šatů hapirm k zavěšení má 11 háčků, aby vás ochránili před poškrábáním, šály, zaoblený design hlavy, klobouky, aby vám poskytla dostatek úložného prostoru. Lišta s háčky na dveře k zavěšení je perfektním závěsným uložením pro použití v obývacím pokoji, ložnici, koupelně nebo kuchyni. Dveřní hák bílý pojme vaše závěsné věci bez problémů a je důvěryhodným pomocníkem ve vašem domácím životě. Pro váš pohodlný a příjemný zážitek z nakupování změřte tloušťku svých dveří před nákupem.
ZnačkaHapiRm #ad
VýrobceHapiRm #ad
Výška1.38
Délka13.39
Hmotnost1.22
Šířka2.76
Číslo díluZWJ100-D-2.1
ModelkaZWJ100-D-2.1