Top 10 Microfasertücher Motorrad – Hadříky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GraFa

#ad

50 x 80 cm 1200 GSM a 40 x 40 cm 600 GSM, Sada prémiových utěrek z mikrovlákna pro vaše auto, velký, péče o auto, lešticí hadřík, šedý, šetrný k laku, extrémně savý

#ad
GraFa #ad - Univerzální velikosti: vedle velkolepého velkého hadříku je k dispozici menší hadřík 600 gsm pro přesnou práci a interiér.

Dlouhotrvající kvalita: tyto utěrky si zachovávají svou výkonnost a kvalitu i po mnoha praních. Vynikající savost: velký sušicí hadřík s gramáží 1200 gsm absorbuje vodu obratem ruky a urychluje proces schnutí. Etrný materiál: suché ubrousky jsou vyrobeny z materiálů, které nezanechávají žádné škrábance nebo poškození povrchu. Pro lesklou povrchovou úpravu: naše utěrky nezanechávají žádné pruhy a propůjčují Vašemu vozidlu působivý lesk.
ZnačkaGraFa #ad
VýrobceGraFa #ad
Výška0.2
Délka31.5
Hmotnost1.39
Šířka19.69

2. Nuke Guys

#ad

Motocykl, zaoblená jemná vlákna, šedý, extra velký | Premium utěrka z mikrovlákna pro auto, Nuke Guys Gamma Dryer XXL | Ultra savý suchý hadřík 1400 g/m², jízdní kolo, nepoškrábe, 50 × 80 cm, nepouští vlákna

#ad
Nuke Guys #ad - Ideální pro sušení nebo vyleštění posledních kapek vody, extrémně vysoká absorpce vody díky 1400 GSM. Bezproblémové praní v pračce až na 40 stupňů, mělo by se prát pouze pracím prostředkem z mikrovlákna.

Aby se zabránilo zabarvení, perte pouze ve stejných barvách. Kvalitní balení se zipem, chrání výrobek pro dlouhou životnost. S jemnými, speciálně zaoblenými vlákny Twisted Pile pro sušení bez žmolků a škrábanců. Extra velký suchý hadřík, perfektní pro sušení velkých povrchů, jako např. Složení materiálu: 80 % polyester, 20 % polyamid. Dvou malých vah nebo SUV.
ZnačkaNuke Guys #ad
VýrobceNuke Guys #ad
Výška2.76
Délka10.63
Hmotnost1.26
Šířka8.66
Číslo dílu20032035-0
Modelka20032035-0

3. EnixwH

#ad

Utěrky z mikrovlákna, měkký extrémně Saugstar, EnixwH 2 kusy utěrek z mikrovlákna na auto, hadřík na sušení auta, hadřík na auto, lešticí hadříky na auto

#ad
EnixwH #ad - Vysoká trvanlivost okenní utěrky pro motorová vozidla mají vysokou pevnost a dobrou tuhost, čímž lze zabránit roztřepení a roztřepení švů. Dokáže zcela odstranit zbytky nečistot a zajistit dokonalou čistotu. Vysoce kvalitní materiálnáš hadřík na péči o auto z mikrovlákna se skládá z 80% polyesterového vlákna a 20% polyamidového vlákna, které je velmi měkké.

Ivotnost je více než čtyřikrát vyšší než u běžných bavlněných ručníků a nedeformuje se ani po opakovaném použití. Ve srovnání s běžnými suchými hadříky na auto je schopnost hadříků z mikrovlákna absorbovat vodu třikrát lepší. Neabrazivní hadříky z mikrovlákna nenarušují autolak a lze je čistit bez použití chemických čisticích prostředků, silné a velmi trvanlivé.

I když po použití nevysuší, neplesniví se ani nehnije a může bránit bakteriím. Praktické a efektivníměkké mikrovlákno tkaniny je mimořádně savé a čisticí hadříky na auto zachycují částečky nečistot, nečistot, lak a jiné povrchy nepoškrábou. Silná absorpce vody Čisticí hadříky do auta pojmou vodu až 7násobku své vlastní hmotnosti. Velmi vhodné pro odstraňování prachu, oleje, aniž by zanechávaly vlákna nebo šmouhy. Schne také velmi rychle, což ztěžuje množení bakterií.
ZnačkaEnixwH #ad
VýrobceEnixwH #ad
Výška0.2
Délka15.75
Hmotnost1.1
Šířka15.75
Číslo díluYOM-QCMJ-2
ModelkaYOM-QCMJ-2
ZárukaFrühling Winter Sommer Ganzjährig Herbst

4. Glart

#ad

1 000 ml, předčistič laku na auto, Glart 443TP Premium Flausch 3dílná sada utěrek z mikrovlákna do auta s 600 GSM, 40 x 40 cm červené & ALCLEAR 721IX odstraňovač hmyzu extra odstraňovač náletové rzi

#ad
Glart #ad - Výrobek 1: savé: husté mikrovlákno z mikrovlákna absorbuje až 11násobnou hmotnost a je jako čisticí hadřík a čisticí hadřík špičková třída: jednoduše nejlepší utěrky z mikrovlákna, jaké jsme kdy vyrobili. Samozřejmě lze prát v pračce stokrát. Nepoužívejte na horké povrchy a nepřekračujte doporučenou dobu působení.

Výrobek 2: extra silný: uvolňuje a odstraňuje zbytky hmyzu z lakování, čelního skla, chromu, světlometů, plastu, mřížky chladiče, gumy atd. Produkt 2: výkonná formule: vysoce účinné složky rozbíjejí proteiny a snadno odstraní i zaschlý hmyz. Ideální také jako předčistič. Výrobek 1: 100% bez žmolků: oboustranně hustá lešticí utěrka na auto s vysokým flaušem s bohatými 600 g/m2 a kulatě prošitou hranou látky: šetří všechny laky osobních automobilů i po leštění auta a péči lešticím strojem, jako suchá utěrka mega savá bez jakýchkoliv swirls a mikroškrábanců.

Dobře opláchněte. Také na matném laku. Nenarušuje lak, polykarbonát, pryž a sklo. Vytváří ideální základ pro další mytí aut a úpravu auta. Výrobek 1: dlouhá životnost profesionální kvalita: tento hadřík z mikrovlákna je sada pro péči o lak pro perfektní úpravu po praní, voskování a leštění pro absolutní hloubkový lesk, také pro fóliová vozidla a kola.
ZnačkaGlart #ad
Výška0.01
Délka15.75
Šířka15.75

5. Nuke Guys

#ad

Detailing, Nuke Guys Balení 3 ks utěrek z mikrovlákna do auta 40 x 40 cm 500 GSM pro profesionální péči o auto – prémiová utěrka z mikrovlákna na mytí aut

#ad
Nuke Guys #ad - Pro perfektní finiš. Použití: ideální pro vyleštění a odstraňování pečujících prostředků. Mikrovlákna perte pouze pracím prostředkem z mikrovlákna a maximálně na 60 °C. Upozornění: složení materiálu: 80 % polyester, 20 % polyamid.

Odstraňování zbytků produktu. Výrobek neperte ubrousky do domácnosti nebo oblečením. Vlastnosti: utěrky z mikrovlákna quick'n'gloss jsou perfektně sladěny s nuke guys quick'n'gloss quick detailer a díky ultrazvukově střiženému okraji čistí a udržují absolutně bez škrábanců a šmouh. Utěrky jsou obzvláště šetrné k laku a jsou proto ideální pro dokončovací práce nebo vyleštění, resp.

Lze použít na všechny povrchy. Nepoužívejte aviváž! Novinka: rychlý režim? s utěrkami z mikrovlákna quick'n'gloss jemně kloužete po zatáčkách svého auta a nechte ho opět zazářit v plném lesku! Obsah: balení 3 utěrek z mikrovlákna. 2 x utěrka z mikrovlákna zelená, 500 gsm a 1x utěrka z mikrovlákna bílá, 40 x 40 cm, 40 x 40 cm, 500 GSM.
ZnačkaNuke Guys #ad
VýrobceNuke Guys #ad
Výška0.79
Délka7.48
Hmotnost0.64
Šířka8.27

6. LICARGO

#ad

LICARGO® Utěrky z mikrovlákna šetrné k laku s 380 GSM – extrémně savé a šetrně měkké – lešticí hadříky bez žmolků pro péči o auto a motocykl – utěrky z mikrovlákna do auta – 40 × 40 cm 6

#ad
LICARGO #ad - Profesionální utěrky z mikrovlákna od licargo jsou vyvinuty speciálně pro péči o auto bez nitek a úpravu vašeho auta nebo motocyklu! Sametově měkká – flaušová lešticí utěrka je vyrobena z extrémně měkkého mikrovlákna a je perfektní pro odstranění leštidla nebo šmouh po vyprání.

Zvýšená životnost – na rozdíl od běžných utěrek z mikrovlákna mají tyto šátky prošité kulaté deky, které znemožňují roztřepení švu. 100% bez žmolků – nejste přítelem žmolků a šmouh? ani my. Ručník je ultra savý a šetrný k laku. Příslib kvality – jsme přesvědčeni o kvalitě našich produktů! pokud byste nebyli 100, 0 % přesvědčeni našimi utěrkami z mikrovlákna, neprodleně vám poskytneme náhradu! Výsledek: enormně vylepšená životnost vám ušetří peníze! ultra savý – díky hustšímu složení vláken 380 g/m² patří tato čisticí utěrka k absolutní špičkové třídě mezi ubrousky pro péči o auto.

Isticí hadřík je ideální pro úpravu vozidla, leštění auta a péči o interiér.
ZnačkaLICARGO #ad
VýrobcePS eCommerce GmbH #ad
Výška0
Délka15.75
Hmotnost0.84
Šířka15.75
Číslo díluLIC kl MFT
ModelkaLIC kl MFT
Záruka3 roky záruka spokojenosti

7. Mafra

#ad

60 x 80 cm, saugfähig, Mafra Ma-Fra Super Dryer Microfasertuch

#ad
Mafra #ad - Super dryer nimmt bis zum 3½-Fachen seines Eigengewichtes auf das sind ca. 2 liter wasser eigenschaften: maxi-format: 60 x 80 cm | grammatur 530 | Farbe: lila | nachbearbeitete Ränder garantieren für eine hohe Resistenz gegen versehentliche Beschädigungen | fusselt nicht | Mikrofasertuch mit extremer Aufnahmefähigkeit.

Seine fasern umklammern den Schmutz und garantieren für ein schnelles Abtrocknen, ohne zu riskieren, Halos oder Mikrokratzer zu erzeugen. Qualität: die superfeine mikrofaser des Tuchs Super Dryer wurde eigens entwickelt, um beste Leistungen beim Abtrocknen des KFZ zu erhalten. Die kurzhaarige seite eignet sich ideal zum schnellen Abtrocknen von Karosserien, die haarlose Seite dient zum Trocknen von Glas und Glasscheiben am Auto.

Schutz: durch seine hochwertige mikrofaser verhält sich Super Dryer sehr schonend zu Lacken. Vielseitig: aufgrund seiner doppelseitigkeit ist Super Dryer vielseitig einsetzbar. Schnell: durch die tuch-grammatur von 530 gestaltet sich das abtrocknen ihres autos noch nie so einfach und schnell wie heute.
ZnačkaMafra #ad
VýrobceMafra #ad
Výška0.39
Délka31.5
Hmotnost0.62
Šířka23.62
Číslo díluA0193
ModelkaA0193
Záruka12 months

8. Solid

#ad

40,6 x 61 cm 6, Solid Mehrzweck-Plüsch-Mikrofaser-Reinigungstuch für Haushalt, Trocknen und Auto-Details, Autowäsche

#ad
Solid #ad - Absorbiert das 10-fache seines gewichts an flüssigkeit – hergestellt aus ultra-saugfähigem 80/20-mikrofaser-Mischgewebe, das 5 x dicker, 400 g/m² ist. Unser großes 40, 8 cm großes handtuch absorbiert das zehnfache seines Gewichts an Flüssigkeit, 6 x 50, nimmt Wasser und unschöne Verschüttungen in einem schnellen Wischen auf.

Eine seite mit längeren schlaufenfasern, und die andere seite mit einem kürzeren und festeren Nickerchen, die zum einfachen Aufnehmen von Schmutz und Ablagerungen entwickelt wurden, das hervorragend zum Polieren und Polieren für ein makelloses und streifenfreies Finish ist. Doppelseitig für 2 x reinigung - enthält 360000 hochraffinierte haken-mikrofaserstränge pro quadratzoll, die soliden Reinigungstücher haben zwei verschiedene Längen auf jeder Seite. International products have separate terms, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, age ratings, labeling or instructions. Das ultimative reinigungswerkzeug: fusselfreie, farben, streifenfreie reinigung und politur; mit einem nicht scheuernden Design, edelstahl, schmutz, dieses Kraftpaket Tuch kann die härtesten Fett, das oberflächen, Glas oder Klarlacke nicht zerkratzt.

Das solide versprechen: bei soliD versprechen wir, dass Ihr orangefarbenes Mikrofaser-Reinigungstuch-Set die Reinigung einfach und streifenfrei macht. Egal ob sie ihre küche und bad im innenbereich reinigen oder Ihr Auto im Freien waschen und pflegen, Staub und verschütteten Flü. Lernen sie die spielverändernden Reinigungskräfte der ultraweichen Mikrofaser-Reinigungstücher von SOLID kennen.
ZnačkaSolid #ad
VýrobceSolid #ad
Výška0.08
Délka23.6
Hmotnost1
Šířka15.7

9. LICARGO

#ad

Utěrky z mikrovlákna s 1100 GSM od firmy Licargo. Suchá utěrka s extrémní savostí pro péči o vozidlo. 42 x 48 cm, velká lešticí utěrka pro automyčky

#ad
LICARGO #ad - Luxusní péče o auto – tato utěrka z mikrovlákna patří mezi naše nejprodávanější produkty pro péči o vozidla a skvěle poslouží při mytí, voskování a odstraňování konzervace, leštění, čištění, sušení a mytí!.

1100 gsm! – existuje-li nějaké kritérium pro objektivní zhodnocení péče o lak, jsou to gramy na metr čtvereční. Tato čisticí utěrka z mikrovlákna je utěrkou královské třídy pro péči o lak, péči o vozidlo a leštění vozidel! Ultra jemná – tato nadýchaná utěrka je vyrobená z extrémně měkkého mikrovlákna a je perfektní k odstraňování leštěnky a opracování detailů.

Tato suchá utěrka je extrémně savá a šetrná k laku. Nepřekonatelná – této čisticí utěrce na auta se nevyrovná žádný obyčejný ručník nebo hadr. Díky vysoké hustotě a k laku šetrné struktuře vláken se perfektně hodí do automyček a pro péči o lak! .
ZnačkaLICARGO #ad
VýrobcePS eCommerce GmbH #ad
Výška0.2
Délka18.9
Hmotnost1.04
Šířka16.54
Číslo díluLIC MFT
ModelkaLIC MFT

10. LICARGO

#ad

Premium mycí rukavice na auto ze savého mikrovlákna – bezchybná houba k mytí automobilu – profesionální houba na auto, modrá, mycí rukavice z mikrovlákna

#ad
LICARGO #ad - Ultra jemné – špatné mikrovlákno často způsobuje při mytí poškrábání automobilu. Etrná politura, úprava a péče pro Váš lak. Neuvěřitelně savý – s mycími rukavicemi z luxusního mikrovlákna necháte klasické utěrky na auto daleko za sebou.

Výsledek: vždy lepší čisticí výsledek. Inovativní – profesionální mycí rukavice mají dlouhá i krátká vlákna. Správná volba – ať je staré či nové, vaše auto si zaslouží luxusní mytí, péči o ráfky a pneumatiky. -. Extra měkké mikrovlákno je šetrné pro lak, potahy vozidla, ráfky i okna. Tak nebudou při mytí vozidla nečistoty putovat sem a tam po autě, ale budou úplně absorbovány.
ZnačkaLICARGO #ad
VýrobcePS eCommerce GmbH #ad
Výška0.04
Délka9.06
Hmotnost0.26
Šířka7.48
Číslo díluLIC WH
ModelkaLIC WH