Top 10 Pavilion 3mx3m – Přístřešky a altány

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TOOLPORT

#ad

Sloupky 9 x 9 cm, TOOLPORT Zahradní altán 3 x 3 m ocelová střecha Hardtop 4 boční díly v šedé barvě

#ad
TOOLPORT #ad - Celoroční vaku: pro relaxační hodiny na zahradě, grilovací večery, jako zastřešení zahradního nábytku nebo jako přístřešek pro jízdní kola – tento pavilon je mnohostranně použitelný – v létě i v zimě.

Vlastní hmotnost ocelové střechy zvyšuje stabilitu. Doba montáže se 2 osobami činí cca 4 hodiny. Rozsah dodávky: hliníkové sloupky odolné proti povětrnostním vlivům, střešní desky z oceli, 8 kotev pro bezpečné upevnění, 4 boční díly, snadno srozumitelný montážní návod český jazyk nelze zaručit. Stabilní a bezpečný: hliníkové tyče odolné vůči uv záření, korozi a povětrnostním vlivům a nerezové šrouby z ušlechtilé oceli zajišťují robustní konstrukci.

Ochrana při každém počasí: střecha se skládá z cca 0, 5 mm galvanizovaná ocel odolná proti povětrnostním vlivům v zimě se nemusí demontovat. Sloupky jsou cca 90 × 90 mm. Snadná montáž: snadná montáž díky předvrtaným profilům a kvalitnímu spojovacímu systému.
ZnačkaTOOLPORT #ad
VýrobceTOOLPORT #ad
Výška109.45
Délka118.11
Hmotnost277.78
Šířka118.11
Číslo dílu300193
ModelkaSunset

2. cobizi

#ad

UV ochranou, vodotěsný, odolný proti zimě 3 × 3 m, zahradní pevný skládací, 50+ party stan, COBIZI Altán 3 × 3 × 3, skládací pavilon se 4 bočními stěnami, zahradní altán se 4 pytli na písky, stabilní

#ad
cobizi #ad - 3️trojité nastavení výšky konstrukce je ovinutá suchým zipem a výšku lze nastavit v rozsahu 247 – 260 cm. Robustní konstrukce s dlouhou životností nově upravený ocelový rám je opatřen práškovým nástřikem, aby se zlepšila stabilita a odolnost proti korozi. Perfektní pro proměnlivé německé deštivé počasí.

Současně 4 pytle na písek na pergolě zajišťují, že stan zůstane stabilní i při větru a jeho životnost se výrazně prodlouží. Rám je výsuvný a skládací, díky čemuž je velmi přenosný a bez problémů se vejde do kufru rodinného auta. Pavilon je vodotěsný až do tlaku 1000 pa a odolný proti větru až do síly větru 4–6. Snadná instalace a nošení skládací pavilon od cobizi má sestavitelný rám nohou, váží pouhých 33 liber a dodává se s taškou, který může bez problémů postavit 1–2 osoby. Odolná proti dešti střecha je vyrobena z kvalitní tkaniny oxford 210d s pvc vrstvou a nabízí dobrou vodotěsnou funkci a uv ochranu 50+.

Vylepšené větráníspeciální ventilační systém na horní straně stanu zajišťuje stabilní cirkulaci vzduchu uvnitř. Hřebíky a napínací šňůry usnadňují upevnění pavilonu a zvyšují jeho odolnost proti větru. V chladné zimě nabízí boční stěna ochranu před větrem, sněhem a deštěm. Lze jej použít k opravě vegetace, na pláži a v zemi. Požadovanou výšku můžete bez problémů nastavit pouhým jedním stisknutím tlačítka.
Značkacobizi #ad
VýrobceCOBIZI #ad
Výška101.97
Délka120.08
Hmotnost33.2
Šířka120.08

3. EAGLE PEAK

#ad

EAGLE PEAK 3x3m Schräg Beine Pop-up Pavillon im Freien, UV-Schutz 50+ Wasserdicht Faltbar Faltpavillon für Camping Garten Party Weiß E64 10' x10'

#ad
EAGLE PEAK #ad - Perfekt für heckklappen, den strand, den park oder wo auch immer Ihr Spaß beginnt! Eagle peak promise: eagle peak bietet einen beschränkten schutz nach dem verkauf ab dem ersten Kaufdatum. Im gegensatz zu vielen anderen hutherstellern bietet EAGLE PEAK dies für unsere Rahmen, unsere Vordächer und unsere Taschen.

64 quadratmeter schatten, groß genug für 5 Personen. Passt in die meisten Kofferräume. Leicht einstellbar: mit den 3-poligen verstellbaren unterschenkeln können sie den winkel und die Höhe Ihres Baldachinzelts einstellen, um den Schatten den ganzen Tag über zu maximieren. Berlegene qualitÄt: upf 50+ uv-geschützt, 150d oxford stoff baldachinplatte. Slant leg design ist 10'x10' an der Basis und 8'x8' an der Oberseite. Der rahmen besteht aus pulverbeschichtetem, cpai-84 schwer entflammbar, rostbeständigem, wasserabweisend, hochwertigem Technischem Stahl mit M5-gehärteter durchbolzenverstärkter Baugruppe und Nylon-Kunststoff-Verbindungsbeschlägen.

Ein druckfreier Stoß, und Sie sind bereit zu gehen! . Kompakt und tragbar: nehmen sie dieses leichte verdeck mit der 600x300d-Tragetasche auf Rädern überall hin mit. Einfache einrichtung: das easy peak center push technology-design ermöglicht es einer Person, das Verdeck von der Mitte aus einfach zu öffnen und zu schließen, ohne die Beinschieber des Verdecks ver- und entriegeln zu müssen. Wenn sie weitere Fragen haben, wenden Sie sich an unser professionelles Team.
ZnačkaEAGLE PEAK #ad
VýrobceEAGLE PEAK #ad
Výška100.44
Délka120
Hmotnost27
Šířka120
Číslo díluE64EPT-01-AZ
ModelkaE64EPT-01-CA

4. TOOLPORT

#ad

Economy Párty stany a altány

#ad
TOOLPORT #ad - Kvalitní plachty: plachty jsou z certifikovaného nehořlavého materiálu pvc 500g/m², dle normy diN 4102 B1/B2. V kostce: párty stan / zahradní altán economy plus včetně ocelové konstrukce, napínací provazy, střešní plachty nehořlavost dle normy DIN, čelní díly se vchody nehořlavost dle normy DIN, boční díly nehořlavost dle normy DIN, kolíky do země a návod k montáži v německém jazyce.

Tak je zajištěna rychlá a snadná montáž stanu. Střešní plachta z jednoho kusu je důležitým prvkem stability. Ideální párty stan: řada economy plus značky profizelt24. Tento stan bude ideálním místem pro každou rodinnou nebo pracovní oslavu – využijte zkušenosti výrobce stanů s více než 30letou tradicí. Spoje zajištěny čepy, které vydrží i velké zátěže a zároveň se snadno smontují.

Postranní díly s dolní částí zabezpečenou proti větru k autoregulaci klimatu. Konstrukce z kompletně pozinkovaných ocelových trubek: na konstrukci jsou použity výhradně trubky o průměru 38 mm, kompletně pozinkované ocelové trubky a spojovací články o průměru 42 mm. Vše potřebné, snadná montáž: v balení jsou obsaženy zapichovací kolíky do země, napínací provazy pro bezpečné připevnění k zemi a návod k montáži v německém jazyce.
ZnačkaTOOLPORT #ad
VýrobceTOOLPORT #ad
Výška78.74
Délka118.11
Hmotnost108.25
Šířka118.11
Číslo dílu6158
ModelkaPRO Smart

5. MasterCanopy

#ad

Hof, MASTERCANOPY 3,4 x 3,4 m Doppeldach Gartenlaube Pavillon für Garten, Schwarz

#ad
MasterCanopy #ad - Der am oberen rahmen befestigte Haken eignet sich perfekt zum Aufhängen von Lampen, Pflanzen usw. Robuste konstruktion: der verstärkte rahmen besteht aus eisen mit einer rostfreien beschichtung, die das Abplatzen, Rosten und Korrodieren verhindert, allen Witterungseinflüssen standhält, Abblättern, für zusätzliche Haltbarkeit sorgt und die Lebensdauer des Pavillons verlängert.

1 dach, 8 pfähle und eine ausführliche Installationsanleitung, diesen Pavillon schnell und korrekt zu installieren. Paket beinhaltet: der pavillon kommt mit einem kompletten satz von zubehör, 1 Rahmen, die Ihnen helfen kann, keine Notwendigkeit, andere Elemente zu kaufen. Geeignet für verschiedene anlässe: der pavillon bietet 3, garten, usw. Geburtstag, und sieht toll aus in ihrem Hinterhof, hochzeit, Deck, 4 Quadratmetern Schatten und kann 7-8 Personen gleichzeitig beherbergen.8

8 abflusslöcher am Rand des Daches verhindern, dass sich Wasser ansammelt. Die oberfläche des Reißverschlusses ist mit einer rostfreien Schicht beschichtet. Ausgezeichnetes material: das innendach besteht aus 500d polyestergewebe, das wasserabweisend, winddicht und UPF 50+ ist und 99% der schädlichen Sonnenstrahlen blockieren kann. Angemessenes design: der pavillon hat ein kleines belüftetes dach, das für eine bessere Luftzirkulation sorgt. Verdickte fußstangen sorgen für Sicherheit und Stabilität.
ZnačkaMasterCanopy #ad
VýrobceMASTERCANOPY #ad
Výška110.4
Délka120
Hmotnost62
Šířka120

6. cobizi

#ad

Odolný proti zimě|8× kolíky|4× větrné lano|UV ochrana 50+|plachta s vysokou hustotou|Pop up pavilon skládací 3 × 3 m stan 3 × 3 party, skládací pavilon 3 × 3, COBIZI Altán 3 × 3, vodotěsný, stabilní

#ad
cobizi #ad - Tlak vody v pavilonu činí 1000 Pa a síla větru 4–6. Dodává se s taškou, kontaktujte nás, abyste si ji mohli vzít s sebou. Tento 3m dlouhý pavilon nabízí stín 9/m² a nabízí místo pro 6 – 8 osob. K dokončení nastavení stačí pouze 1–2 osoby.

S bočními díly. Vysoce kvalitní materiál – střecha je vyrobena z vynikající látky oxford 210d s pvc vrstvou. Skládací a multifunkční design – rám je zapuštěný a skládací, průhledný design, velmi přenosný. Upevněte pomocí suchého zipu kolem tyčí. V chladných zimách mohou boční stěny poskytnout ochranu a blokovat vítr, velmi dobře se hodí pro pozorování vnějšího prostředí. Nastavitelná výška 247 – 260 cm. Snadná instalace a poskytuje dobrou ochranu – skládací pavilon od cobizi má sestavený rovný rám nohou.

Je to perfektní ochrana pro zábavu na slunci. Stabilní kloubové spojky a 4 nastavitelné ocelové nožky poskytují dobrou oporu vodotěsného altánu. Pro ochranu dlouhodobého používání pop-up altánu při extrémních povětrnostních podmínkách jako jsou bouře a silný déšť doporučujeme stan složit a uložit do interiéru. Pokud máte dotazy, všechny dotazy zodpovíme do 24 hodin. S uv ochranou 50 a vodotěsnou funkcí.
Značkacobizi #ad
VýrobceCOBIZI #ad
Výška102.36
Délka118.11
Hmotnost38.8
Šířka118.11
ModelkaFaltpavillon 3x3

7. Tooluck

#ad

4 boční díly, odolný proti zimě, skládací zahradní stan,, výškově nastavitelný, TOOLUCK Pavilon 3 × 3 m, stabilní, 4 pytle na písek, vodotěsný, skládací pavilon na party, zahradní altán s odvětráním

#ad
Tooluck #ad - Pokud použijeme 4 boční stěny pavilonu, zajišťuje odvzdušnění cirkulaci vzduchu mezi vnitřní a vnější. Seznam balení: 1 x pavilon + 2x boční stěna se zipem + 2x boční stěna s okénkem + 4 x pytel na písek + 1x látkový sáček 600D Oxford + 8 x mletý hřebík + 4x lano + příručka český jazyk nelze zaručit.

Vynikající design: pavilon má nahoře výstup vzduchu. Velký pavilon: délka a šířka pavilonu tooluck činí 3 m, 9 metrů čtverečních ve stínu, grilovat, pozvat 10 přátel, můžeme využít náš stan na zahradě, uspořádat koktejlovou párty nebo se s nimi podělit o naši rodinu; vezměte naši rodinu na dovolenou na pláži a opalujte se. Vynikající materiály: stříbro z 210d bílé nepromokavé tkaniny oxford s povrchovou úpravou 210d, a dokonce vodotěsný tlak dosahuje 1000 Pa, které jsou vhodné jak pro slunečné, díky čemuž efektivně odolá ultrafialovému záření, tak i pro deštivé dny.

Současně se pavilon dodává se 4 pytle na písek pro zajištění stability pavilonu při větru a dešti. Víceúčelový pavilon: perfektní pavilon pro venkovní aktivity, party, pláž, události, bleší trh, hřiště, svatby, festival, zahradu, užijte si nádhernou dovolenou s rodinou a přáteli.
ZnačkaTooluck #ad
VýrobceTOOLUCK #ad
Výška106.3
Délka118.11
Hmotnost39.68
Šířka118.11
Číslo díluTOOLUCK-15
ModelkaTOOLUCK-15

8. cobizi

#ad

Party stan, One Push UV ochrana, vlnitý okap, COBIZI Skládací pavilon 3 × 3 × 3 × 3, vodotěsný, outdoor, zahradní pavilon, 3 × 3, s taškou, černý, stabilní, skládací 3 × 3 m, slavnostní stan

#ad
cobizi #ad - Rychlá a jednoduchá instalace skládací pavilon 3 × 3 × 3 × 3 cm je stabilní, má centrální náboj, který umožňuje rychlou a pohodlnou instalaci nebo demontáž celého pavilonu stisknutím nebo zatažením centrálního náboje jednou osobou. Vy altánu 3 × 3 jsou vodotěsné skládací jsou vyrobeny z vodotěsných materiálů a jsou zpracovány vysokým tlakem a horkým teplem.

Party stan 3 x 3 se dodává s lany a kolíky, které zajišťují dodatečnou stabilitu a udržují vaše outdoorové aktivity v bezpečí. Základní plocha skládacího pavilonu činí 3 × 3 m a nabízí zastínění 9 metrů čtverečních; na zahradě, 03 metru a nabízí dostatečnou plochu pro stání šesti osob, terase, rodinné setkání, party, kempování, piknik, vodotěsný pavilon nabízí nejlepší ochranu. Kompaktní a přenosný skládací stan 3 × 3 je vodotěsný ve složeném stavu kompaktní a bez problémů se vejde do zavazadlového prostoru většiny aut.

Vysoce kvalitní látkaskládací pavilon 3 × 3 m z materiálu 190d se stříbrnou vrstvou na vnitřní straně a nabízí upf 50+ uv ochranu. Upozornění: pro dobrý outdoorový zážitek nedoporučujeme používat v extrémních povětrnostních podmínkách. Vodotěsnost pavilonu činí až 1500 mm. Iroké možnosti použití třístupňové nastavení výšky pavilonu 3mx3m umožňuje maximální vnitřní výšku 2, dovolenou na pláži nebo komerční využití, aby mohli pohodlně sedět ve stínu. Stabilní struktura držák zahradního altánu 3 × 3 je zesílený pro odolnost proti korozi a korozi.
Značkacobizi #ad
VýrobceCOBIZI #ad
Výška79.92
Délka118.11
Hmotnost33.07
Šířka118.11
Číslo díluCOBIZI—109
ModelkaFaltpavillon

9. cobizi

#ad

Pláž, rodinné setkání, vodotěsný, COBIZI Altán 3 × 3, UV ochrana 50 + pro kempování, stabilní, odolný proti zimě se 4 bočními díly a 4 pytle na písek, skládací pavilon 3 × 3 m, skládací pavilon 3 × 3

#ad
cobizi #ad - Odolává lehkému větru. Rozměry vodotěsných, skládací 3 × 3 m z oceli a snadné odstranění. Vyrobeno z lehké tkaniny oxford 210 Denier, je odolný vůči stárnutí a bez zápachu. Lze jej použít v komerčních oblastech, výška činí 246, 254 cm, dvorcích, farmách a jiných outdoorových příležitostech.

Vhodné na party, outdoorové sporty, zahradách, večírky, hřištích, veletrhy, grilování nebo všechny outdoorové akce. Aby se prodloužila životnost skládacího pavilonu, obraťte se prosím na náš zákaznický servis. Pavilon cobizi 3 × 3 × 3 je vodotěsný, nastavitelných přístřešků jsou po montáži 3 x 3 m při hmotnosti pouze 18 kg. Vylepšený zamykací systém palce lze snadno zablokovat a uvolnit a chrání tak prsty před přivřením. 3 nastavení výšky výšku pavilonu 3 × 3 × 3 cm můžete přizpůsobit svým potřebám, pikniky, 4 cm, na plážích, 260, 4 cm. Rozsah dodávky 3 x 3m rozbalovací rám stanu + přístřešek + 4 x boční díly 2 s okénkem + 2 se zipem + 4 x pytel na písek + taška + 8 x kolíky + 4 x lano.

Pokud jsou všechny boční stěny přizpůsobeny, může do zahradního altánu proudit čerstvý vzduch horními otvory. Upozornění: boční stěny jsou vzájemně připevněny suchým zipem a nejsou zcela utěsněny. Tyři pytle na písek pomáhají ukotvit stan v zemi a zajišťují, že během používání zůstane stan bezpečně na svém místě. Skládací pavilon 3 × 3 má ve srovnání s pvc materiály dlouhou životnost, aby blokovala 99 % UV záření.
Značkacobizi #ad
VýrobceCOBIZI #ad
Výška118.11
Délka118.11
Hmotnost39.68
Šířka118.11

10. Tooluck

#ad

Stabilní, 50 + výškově nastavitelný, odolný proti zimě, svatbu,, TOOLUCK Altán 3 × 3 × 3, skládací party stan, pop-up zahradní altán na pláž, UV ochrana, skládací pavilon se 4 bočními díly, vodotěsný

#ad
Tooluck #ad - Pokud máte během používání dotazy, akce, které vás ochrání před sluncem a deštěm. Odnímatelné boční stěny: 3 x 3 pop up pavilon s bočními díly obsahuje 4 boční stěny se 2 zipy a 2 okna. Vodotěsný, lehký a přenosný, trvanlivý střešní materiál, který je silnější než polyesterová tkanina a je vhodný jak pro slunečné, odolný vůči UV záření, tak i pro deštivé dny.

Můžete například postavit skládací altán se všemi bočními stěnami nebo v zimě postavit skládací altán bez bočních stěn. Informace k tipům: 3x3 vodotěsný skládací stan má nadměrné stíny, festival, hřiště. Výšku 3 x 3 skládacího pavilonu můžete měnit podle svého přání. Můžete použít všechny nebo některé z nich současně. Venkovní stany na party, pláž, trh, můžete se na nás kdykoliv obrátit.2

2 boční stěny mají okna, která propouštějí světlo. Nastavitelné nastavení výšky: 3 x 3 party stan má 3 nastavitelné výšky: 2, 53 / 2, 59 / 2, 47 m. Díky 12 ocelovým hřebíkům a 4 lanům je tento baldachýn stabilní a robustní. Design rychloupínacího tlačítka usnadňuje otevírání a zavírání. Rám odolný proti korozi: tooluck 3 x 3 vodotěsné, odolný vůči korozi, zimovzdorný pavilon se skládá ze stabilního ocelového rámu a je práškově lakovaný, stabilní, odlupování a odlupování.
ZnačkaTooluck #ad
VýrobceTOOLUCK #ad
Výška102.36
Délka118.11
Hmotnost37.48
Šířka118.11
Číslo díluFaltpavillon 3x3
ModelkaPavillon 3x3 Wasserdicht Stabil