Top 10 Reinigungsbürste Kaffeevollautomat – Štětce na čištění kávovarů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Catelves

#ad

Plně automatický kávovar, Catelves 8 kusů 20 cm dlouhé slámky, čisticí kartáč, tenký, kartáč na slámky, čisticí kartáče, kartáč na hadičku na mléko, kartáč na lahve, kartáč na lahve

#ad
Catelves #ad - Vysoká kvalita: tyto dlouhé kartáče jsou vyrobeny z nerezového drátu potravinářské kvality 304. Můžete ji také jednoduše položit na horní polici myčky a zavěsit na sušení. Design ochrany hlavy lze použít k čištění trubek všech velikostí, aniž by se poškrábala vnitřní strana slámy.

Catelves se vždy snaží zajistit, aby byli naši zákazníci spokojeni. Isticí kartáč na brčko: čisticí kartáč na slámu, čisticí kartáč na kávu, kartáč na čištění štětce, kartáč na čištění slámky, tenký dlouhý, kartáč na lahve, čisticí kartáček, kartáč na lahve, slámkový kartáč, tenký kartáč na lahve, kartáč na mléko, kartáč na slámku. Musíte vynaložit námahu, abyste se ho zbavili. Pokud jej nepoužíváte, uchovávejte jej na suchém místě.

Těšíme se na návrhy našich vážených zákazníků. Obdržíte: balení obsahuje 8 x 20 cm dlouhé čisticí kartáčky na slámu o průměru 7 mm, které jsou k dostání ve čtyřech různých barvách růžová, zelená a modrá. Kartáč lze prát v myčce. Trvanlivé a měkké nylonové štětiny nezanechávají v potrubí mnoho vláken jako jiné čisticí kartáče. After sales service: vaše 100% spokojenost s našimi výrobky je pro nás velmi důležitá.
ZnačkaCatelves #ad
VýrobceCatelves #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluRE-0001
ModelkaCatelves

2. Piebert

#ad

Kartáč Přes délka: 90 mm, Kartáč Přes průměr: 20 mm/30 mm, 3 x čisticí kartáč pro těsnění Ruppen v automaty na kávu a Espresso Machinen, Jura Impressa, Nivona, Melitta CAFFEO, Nylon, Jura Ena, Siemens EQ, Kónický Sbíhání, Litinový; z důvodu Kónický tvar optimální pro čištění Interiérů Škrtících automaty na kávu např. pro Bosch VERO, Saeco Incanto, celková délka: 230 mm

#ad
Piebert #ad - * * *. Vhodné pro myčce nádobí. Celková délka: 230 mm; kartáč hlava délka: 90 mm; průměr hlavy kartáče: 20 mm/30 mm kuželovitá sbíhání. S optimální velikost a tvar tento čisticí kartáč můžete vaše opaření jednotka rychle a snadno čistí. 3 kusy čisticí kartáče pro čištění bruehg ruppen, kávovary a espresso Machinen vhodné pro všechny kávovary s opaření jednotek. Materiál: odolná nylonová vlákna; drát z V2 A ušlechtilá ocel, 2, 2 mm tloušťka;. K čištění vašeho kávovaru může tato kartáč také použít.
ZnačkaPiebert #ad
VýrobcePiebert #ad

3. Kiemeu

#ad

Tenký, kartáč na lahve, černý, Kiemeu Malý čisticí kartáč pro plně automatický kávovar, kartáč na mléko, kartáč na čištění dýmek, sada kartáčů na brčka

#ad
Kiemeu #ad - Tato sada malých kartáčků na láhve je vyrobena převážně z ušlechtilé oceli a je nerezavějící a robustní pro dlouhodobé používání. Jsou také ideálním malým kartáčkem na čištění malých, aby se zabránilo poškrábání citlivých povrchů. Rozsah dodávky: 24 cm mini čisticí kartáč odtok se štětinami různých průměrů: 2 mm / 5 mm / 4 mm / 3 mm / 15 mm / 20 mm / 7 mm / 8 mm / 12 mm / 10 mm / 6 mm / 25 mm.

Jsou delší než výrobky jiných značek pro čištění lahví na vodu a mají tužší štětiny na konci rukojetí a tužší rukojeti pro efektivní čištění. Jsou drženy pohromadě praktickým poutkem. Můžete se ohýbat a zasunout do malých trubek a hadic, těžko přístupných štěrbin nebo rohů. Odtokový kartáč má měkkou špičku, které mají zakřivené hrany pro čištění vnitřní strany.

Celkově vzato jsou tyto tenké čisticí kartáčky široce používány jako kartáček na dýmky, kartáč na zkumavky, odtokový kartáč, kartáč na brčka, kartáč na vyvrtané otvory, kartáč na čištění lahví a k odstranění ucpání v koupelně a kuchyni. Tento čisticí kartáč na slámky byl vyvinut speciálně pro celou řadu domácích účelů s rozsáhlým výběrem velikostí. Lze je použít také jako odblokátor umyvadla a odtoku v kuchyni a koupelně.
ZnačkaKiemeu #ad
VýrobceKiemeu #ad
Hmotnost0.13
Číslo díluKUK201910_1

4. LOBENSWERK

#ad

Kartáč na brčko + úložné pouzdro, kartáč na mléčné hadice, LOBENSWERK Sada čisticích kartáčů bílá XXL – 25 cm s 8 kartáči a 1 štětcem – pro malé meziprostory

#ad
LOBENSWERK #ad - Hadicové kartáče jsou vyrobeny z nerezové oceli. Ištění bez škrábanců! kromě 8 prémiových nylonových kartáčů obdržíte čisticí kartáček. Trvalá odolnost díky vysoce elastickým, nečistotám a vlastnostem odolným proti plísním.

Kvalita bez kompromisů, která vám bude sloužit po celá léta. Každý čisticí kartáč je zušlechtěn kvalitním plastovým hrotem. Bezpečné použití jako odtokový kartáč, čistič dýmek, kartáč na brčko atd. Snadné čištění a dlouhá životnost. Bílé štětiny odpuzují vodu a olej. Ochrana před nečistotami a vnějšími vlivy vašeho kartáče na brčko díky stabilnímu ochrannému pouzdru. Usnadňuje také nanášení tuků. Ideální pro čištění plně automatického kávovaru a spařovacích skupin. Výjimečně silné! trvanlivé pouzdro z polykarbonátu pro vaši sadu kartáčů.
ZnačkaLOBENSWERK #ad
VýrobceLOBENSWERK #ad

5. TOOLCORE

#ad

TOOLCORE® Sada čisticích kartáčků | Ø 6–20 mm | 8 kusů – 30 cm | ušlechtilá ocel/nylon | kartáč na čištění brčka, plně automatický kartáč na kávu, kartáč na mléčné hadice

#ad
TOOLCORE #ad - U různých velikostí nalezne každý, vodních dýmek, čajových otvorů, co potřebuje. Extra dlouhá a flexibilní rukojeť : naše sada štětců je vybavena extra dlouhou a flexibilní rukojetí, abyste mohli čistit i na jakémkoli myslitelném místě.

Sada čisticích kartáčů : z ušlechtilé oceli 304 a vysoce kvalitních nylonových kartáčů. Na brčko kartáč, 10 mm, hadicový kartáč, kartáč na trubky atd. Obzvlášť přátelský k předmětům. Jednoduché použití a super snadná recyklace. Ohebnost ušlechtilé oceli tento proces enormně podporuje. Bez bpa a bezpečné ️ naše čisticí kartáčky se skládají z ergonomické rukojeti z ušlechtilé oceli + ekologických a odolných nylonových kartáčů.

Super k cizímu účelu ️: hodí se také výborně k čištění bongů, nebo také jednoduše jako kartáč na láhve. Sada vždy se 2 kartáčky o Ø 6 mm, 15 mm, čisticí kartáč na kávu, kartáč na mléčné hadice, 20 mm např. Dvojitě zapečetěný konec : díky bílé kapce na konci čisticího kartáče zaručujeme výsledky bez poškrábání a současně předcházíme zraněním hranami na ruce.
ZnačkaTOOLCORE #ad
VýrobceManuel Meissner #ad
Výška0.79
Délka12.99
Hmotnost0.13
Šířka5.12

6. fancility

#ad

Fancility® Premium kartáče – 12 čisticích kartáčků pro plně automatický kávovar, láhev na pití UVM. Kartáč na hadičky na mléko, kartáč na lahve, tenký čistič lahví, termomix

#ad
fancility #ad - 1 sada – 12 kartáčků kartáčků na hadičky na mléko, kartáč na trubky, kartáč na láhve, hadicový kartáček, slámkový kartáč, odtokový kartáč, čistič otvorů do chladničky atd. Ideální čištění s ochranou proti poškrábání.

Prémiová kvalita robustní štětiny až do samého vrcholu. Kompatibilní mimo jiné s melitta caffeo solo, jura s8, tm6 tm31, magnifica eq7 ena 8 saeco sm 7580/00 kV 8090 Dinamica ECAM EA8108 Philips 3000 Thermomix M4, m5, výtoková trubka a přívod filtru z akvária. Ištění těžko přístupných míst v domácnosti. Oblasti použití: čištění mixovacího nože thermomix, šálků se zobákem, nesprávných nápojů od Nuk & co, vrtného otvoru jako čištění lahví s nudličkami, dětských chyb, klávesnice, pc ventilátoru, atd.

Pro kávovary na espresso a plně automatické kávovary od jura, delonghi, philips, spařovací jednotky, Nivona, siemens, atd. Tvoje sada s dlouhou životností pro bezvadné a uvolněné čištění domu, zahrady, auta a dílny bez škrábanců. Super čištění pěniče mléka, bosch, saeco, Nespresso, Miele, mlýnek na kávu a výtok na kávu. Div.
Značkafancility #ad
Výrobcefancility #ad
Hmotnost0.15

7. DXary

#ad

Kaffee Bürsten Set Professionelle Kaffee Pinsel Espresso Bürsten Set Enthalten Holz Kaffeemühle Maschine Reinigungsbürste und Nylon Barista Reinigungspinsel für Kaffeemaschine Group Kopf 5

#ad
DXary #ad - Bequem für sie zu tauschen, reinigungs schleifer schnell und einfach zu reinigen. Nützlich für die kaffeemaschine: hilft dabei, auch den pinselreiniger zum backen oder teeservice zu verwenden. Bestes reinigungs werkzeug: um ihre gruppenkopf-fräsklingen, milchaufschäumer, bitte zögern sie nicht, kaffeemühle, getreide und kaffeemaschine zu reinigen, hinweis: eine kleine menge borsten fallen normal aus, espressomaschine, bohnen, sie zu verwenden.

Hochwertiges, ihre teuren kaffee-geräte zu pflegen, einzigartiges design, sehr geeignet für den täglichen gebrauch. Und wir haben drei verschiedene Größen, die den kaffee verbleiben, einschließlich lücken. Nylon espresso bürste: die nylon kaffeemühle hat stabile borsten, überall zu reinigen, die Ihnen helfen können, und Ihre kaffeemühle gratfrei Klingen leicht reinigen können.

Holz kaffee reinigungsbürste: diese bürste hat einen attraktiven holzgriff und verwendet lange, um in alle kleinen ecken zu gelangen. Lange holzbürste ist der perfekte weg, espressomaschinen, milchaufschäumer, bohnenkorn und kaffeemaschine. Paket enthalten: 5 teilige kaffee reinigungsbürste set insgesamt, 3 teilige nylon espresso bürste in 3 größe und 2 teilige holz kaffee bürste in 2 größe. Auch geeignet für kaffeemühle, langlebige fasern, um tief zu reinigen.
ZnačkaDXary #ad
Hmotnost0.02

8. Holikme

#ad

čajové konvice, kartáče na lahve na lahve na lahve, úzké krky, 6 ks, sklenice na pití, Holikme Čisticí kartáč na lahve, dlouhá rukojeť čističe lahví

#ad
Holikme #ad - Multifunkční kartáč 3 v 1: obsahuje okrajový kartáč, rohový kartáč a kartáček na bradavky. Je to fantastický doplněk do vaší kuchyně nebo skvělý dárek. Vysoce kvalitní materiál a snadné čištění: tato sada kartáčů na lahve je vyrobena z potravinářského polypropylenu, což zajišťuje, že neobsahuje bpa a nevytváří žádné zvláštní pachy.

Kartáček na bradavky: důkladně čistí bradavku kojenecké láhve. Detailní rohový kartáč s tuhými, tvrdými štětinami: Odstraňuje nečistoty v rohové drážce nádoby. S touto kompletní sadou čisticích nástrojů máte vše, co potřebujete, aby vaše nádobí bylo čisté a připravené k použití. Kromě toho lze mýt v myčce, což zvyšuje komfort. Vhodné pro různé typy brček, 9, 8" a průměr 0, plast a víko slámky. Díky robustní konstrukci je obtížné čištění hračkou.

3 trubkový kartáč: různé délky: 7, 11, 9", hygienická a bez usazenin, jako je kov, 4". Okrajový kartáč ve tvaru u: přizpůsobí se horní straně okraje a vyčistí odolné skvrny kolem otvoru šálku. 2 dlouhé čističe lahví: 14 palců dlouhé nylonové štětiny bez poškrábání a zápachu měkká černá pro jemné čištění, tuhá šedá pro důkladné drhnutí snadno odstraní odolné nečistoty z vašich lahví, karaf, čajových konvic, nádob atd. Můžete jej zcela jednoduše uložit do kuchyňské police nebo zavěsit na rukojeť na háček.
ZnačkaHolikme #ad
VýrobceHolikme #ad
Výška14
Délka2.7
Hmotnost0.1
Šířka2.15
Číslo dílu6
ModelkaDE-6PS-black

9. Zhenle

#ad

Štětec na brčka, espresovač, malé kartáče na čištění opakovaně použitelných brček, 12 kusů čisticích kartáčků pro plně automatický kávovar, čisticí kartáčky na slámky, kartáč na hadičky na mléko

#ad
Zhenle #ad - Praktický a pohodlnýhadicový kartáč je dodáván s odnímatelným kroužkem na klíče pro rychlý a snadný přístup. Několik použití Čisticí kartáčky lze ohnout do určitého tvaru, kávovarů a nálevek, krků, hubičky, skleněných lahví, zkumavek, aby se dosáhlo a vyčistilo hrany a rohy nepravidelně tvarovaných lahví.

21 cm dlouhá sada hadicových kartáčů s různými průměry: 2 mm / 15 mm / 3 mm / 8 mm / 18 mm / 10 mm / 4 mm / 6 mm / 5 mm / 7 mm / 12 mm / 20 mm. Efektivní čištění malé a měkké čisticí kartáčky tyto jemné detaily vyčistí. Různé velikosti součástí dodávky je 12 čisticích kartáčků na brčka. Vysoce kvalitní materiálvšechny čisticí kartáče jsou vyrobeny z potravinářských nerezových a nylonových štětin, jsou netoxické, mají dlouhou životnost, bez zápachu, bezpečné a zdravé, vhodné do myčky a nerezové.

Všechny kartáče mají na konci rukojeti praktický kroužek pro pohodlné zavěšení sady čisticích kartáčů. Snadno se dostanete do těžko přístupných místností a již nezbývající prach ve vašem životě. Velmi dobře se hodí k čištění lahví na mléko, klávesnice atd.
ZnačkaZhenle #ad
VýrobceZhenle #ad
Hmotnost0.09

10. Vicloon

#ad

Nylonový kartáč, tryska, pití, 13 kusů čisticích kartáčků na láhve kartáčků na mléko, brčka, sada pro čištění zkumavek, čajová konvice, Vicloon Čisticí kartáčky

#ad
Vicloon #ad - Snadno se dostanete do těžko přístupných místností a již nezbývající prach ve vašem životě. Použití – airbrushs, malé láhve, kávovary na espresso, mobilní telefony, brčka, colandery, odkapávací tipy, brýle atd.

Odnímatelný kroužek na klíče – kartáče jsou dodávány s odnímatelným kroužkem na klíče pro rychlý a snadný přístup. Snadno se čistí, nerezaví. Různé velikosti – balení obsahuje 13 nylonových kartáčků, různé průměry od 2 mm do 25 mm, všechny kartáče jsou 210 mm dlouhé. Vysoká kvalita – z ušlechtilé oceli a nylonových štětin, bezpečná do myčky nádobí, není snadné trhat. Efektivní čištění – malé a měkké čisticí kartáčky tyto jemné detaily vyčistí. Všechny kartáče mají na konci rukojeti pohodlné poutko.
ZnačkaVicloon #ad
VýrobceVicloon #ad
Výška0.79
Délka8.66
Hmotnost0.11
Šířka2.36
Číslo dílu1
Modelka1