Top 10 Wisch Und Saugroboter – Robotické vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HONITURE

#ad

HONITURE Robotický vysavač s odsávací stanicí, provoz 250 minut, robotický vysavač s funkcí stírání, ovládání aplikací, ideální pro zvířecí, robotický vysavač Q6 Pro 3500 Pa s laserovou navigací

#ad
HONITURE #ad - Vytírání ve tvaru y je čistší a efektivnější. Vysavač s funkcí stírání může uložit pět karet a můžete rychle vyvolat podlahovou mapu, který chcete vyčistit, kterou potřebujete k uklízení. Do nádrže prosím neplňte žádný čisticí prostředek. Kromě toho má robotický vysavač q6 pro s funkcí vytírání německou aplikaci a německá hlasová upozornění a může také poskytovat příslušné příručky a video návody.

3 v 1 zametání, která dokáže automaticky regulovat třístupňové množství vody. Robotický vysavač čistí efektivněji a automaticky se vrátí do své nabíjecí stanice, když je baterie téměř vybitá nebo je proces čištění dokončen. Robotický vysavač honiture q6 pro může sbírat data v reálném čase; efektivní a detailní výkres mapy domů a důkladné čištění. Bezstarostné čištění. Robotický vysavač podporuje zametání, selektivního čištění, stírání a vysávání robotický vysavač s funkcí vytírání honiture q6 pro je vybaven elektronicky řízenou nádržkou na vodu, včetně automatického čištění, stírání a vysávání se 4 režimy čištění, čištění skvrn a čištění hran.

Baterie 5200 mah a automatické nabíjení robotický vysavač q6 pro je vybaven baterií 5200 mah, která podporuje samočištění až 250 minut a čištění 400 metrů čtverečních. Robotický vysavač má kromě toho automatickou čisticí základnu s LED indikátorem, který vás informuje o stavu vysávání a nabíjení. Nejnovější lds laserová navigace a 26 senzorů robotický vysavač a mop vybaven nejnovější technologií lds lidar navigace hlavní rozdíl od ostatních laserových produktů pro detekci a 26 senzorů.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška5.26
Délka13.2
Hmotnost7.72
Šířka13.2
Číslo díluQ6 Pro
ModelkaQ6 Pro

2. Tikom

#ad

Ideální pro zvířecí chlupy, koberce, samonabíjecí, WLAN, Tikom Robotický vysavač L9000 s funkcí vytírání, navigace LiDAR, tvrdé podlahy, robotický vysavač 4000 Pa, max. 150 min, 14 zón No-Go

#ad
Tikom #ad - Výrobek je dodáván s 12měsíční zárukou. 4000 pa. Vhodné pro tvrdé podlahy, dlaždice, dřevěné podlahy a koberce s nízkým vlasem. Navigace lidar vytváří přesné mapy a l9000 může uložit až 5 karet. Co dostanete: robotický vysavač *1, čisticí kartáč* 1, síťový adaptér*1, průhledný kryt nádoby na prach*2, 2 v 1 nádoba na prach a nádrž na vodu *1, náhradní hadřík*1, boční kartáč* 4, náhradní hepa a houba*1, návod k rychlému spuštění *1, nabíjecí stanice*1, 1 držák hadříku*1, uživatelská příručka *1.

2 v 1 stírání a vysávání: robotický vysavač a mop l9000 je vybaven nejnovější technologií stírání a má elektronicky řízené vodní čerpadlo a nastavitelný 3stupňový výstup vody, takže si můžete užívat zcela čistý domov nádoba na prach: 300 ml, nádrž na vodu: 250 ml. Nasávejte drobky a vlákna koberců v jediném průchodu. Pohodlné ovládání aplikací/hlasem: přizpůsobte si čištění pomocí aplikace tuya smart tak, nastavíte virtuální stěnu a nastavíte zóny No-Go.

360° lidar navigace: tikom l9000 robotický vysavač s mapovací technikou. 14 zón no-go a senzorová technologie: robotický vysavač může nastavit 14 zón no-go a bezpečnostní ochranu pro koberce, domácí zvířata a dětská hřiště a nabízí vám inteligentní čištění, které opravdu chcete. Vylepšené senzory pomáhají robotu vyhýbat se překážkám a strmým svahům. Silný sací výkon: v porovnání s jinými roboty usnadňuje silný sací výkon 4000 pa tomuto robotickému vysavači čištění. Nabízíme zákaznický servis 24/7.
ZnačkaTikom #ad
VýrobceTikom #ad
Výška3.66
Délka12.59
Hmotnost6.17
Šířka12.59
ModelkaL9000

3. Vactidy

#ad

Robotický vysavač s funkcí vytírání s vylepšenou technologií GyroNav, Vactidy Robotický vysavač Nimble T8 s funkcí vytírání s sací silou 4000 Pa, robotický vysavač na zvířecí chlupy

#ad
Vactidy #ad - Robotický vysavač 2 v 1 s funkcí vytírání robotický vysavač t8 je vybaven lapačem prachu 2 v 1 a nádrží na vodu s objemem 250 ml a 230 ml dokáže robotický vysavač t8 současně vysát a setřít a efektivně tak odstraňovat prach z podlahy. Třívrstvý filtrační systém efektivně filtruje prach a jemný prach a odstraňuje alergeny.

Robotický mop t8 rozpozná a zapamatuje si čisticí trasy, že vám neunikne žádný roh. Kromě toho je robotický vysavač t8 dodáván s ručním dálkovým ovládáním, siri, google Home nebo hlasových příkazů Alexa, které je perfektní pro rodiče a starší lidi a odstraňuje problémy s Bluetooth nebo WiFi připojením. Aplikace vám umožňuje regulovat obsah vlhkosti stírací podložky volným nastavením 4 stupňů průtoku vody. Automaticky také rozpozná koberce a přepne na maximální sací výkon. Důkladné čištění dvojité boční kartáče rozšiřují dosah vysavače a otáčejí se, aby zachytily prach a nečistoty.

Ve srovnání s bezkartáčovými tryskami je válečkový kartáč schopen hluboce vyčistit jemný prach na všech typech podlah. Výkonný sací výkon až 4000 parobotický mop t8 nabízí 3 stupně sání maximální/standardní/tichý pro všechny typy podlah a koberců s nízkým vlasem. Robotický vysavač t8 dokáže zachytit povrchový prach, drobky, zvířecí chlupy a nečistoty. Režimy mokrého a suchého čištění jsou k dispozici, aby splňovaly různé požadavky na čištění a aby vaše ruce zůstaly volné.
ZnačkaVactidy #ad
VýrobceVactidy #ad
Výška3.94
Délka15.75
Šířka11.81
ModelkaT8

4. Laresar

#ad

Zvířecí chlupy, odsávací stanice, robotický vysavač 3 v 1, Laresar Robotický vysavač s funkcí vytírání, 3D, 3,5l robotický vysavač L6 Pro, aplikace, ideální pro tvrdé podlahy, navigace Lidar

#ad
Laresar #ad - Robotický vysavač laresar dokáže přesně naskenovat a mapovat váš domov, sbírá a vypočítává data v reálném čase, se senzorem lidaru, aniž by chyběla nádrž, řada po řadě čištění, překážkám se snadno vyhnete a nemusíte si dělat starosti. V režimu vysavače nabízí silný sací výkon 3500 Pa pro důkladné čištění podlahy a koberce.

Speciální hepa filtr a zapečetěný sáček na prach zajišťují, která automaticky odstraní nečistoty a prach uchovává po dobu 45 dnů. Můžete také použít inteligentní aplikaci pro ovládání vašeho robotického vysavače, stupně stírání a časový plán čištění, upravovat režimy čištění, baterie a příslušenství v reálném čase, řídit směr čištění a snadno najít svého robota.88 baterií a samonabíjení vybaveno bateriemi 5000 mah, aby robotický vysavač dosáhl delší životnosti a až 200 ㎡ úklidového prostoru najednou.

Vysoká účinnost čištění se silným odsáváním 3500 pa a tof senzorem Úžasná sací síla je až 3500 pa, vlasy, prach, zvířecí chlupy a jemný prach. Hlasové ovládání a ovládání pomocí aplikace vysavač laresar pracuje s amazon alexa a google assistant, sledování stavu čištění, pohodlné spuštění a zastavení čištění pomocí hlasových příkazů. Automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, když výkon klesne nebo sání skončí. Kartáč s dlouhými štětinami může také v rozích srazit odpadky. V režimu stírání může napodobovat běžné stírání.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška3.86
Délka13.78
Hmotnost22.05
Šířka13.78
Číslo dílupart_B09BN4HMWB
ModelkaL6 PRO

5. HONITURE

#ad

Robotický vysavač s výkonem 4500 Pa, ideální pro zvířecí chlupy,, G20 Pro, robotický vysavač s ovládáním přes aplikaci, HONITURE Robotický vysavač s funkcí vytírání, doba provozu 180 min, 7,6 cm

#ad
HONITURE #ad - Bezproblémová záruzáru. Revoluční upgrade výkonurobotický vysavač g20 pro zvyšuje sací výkon na 4500 pa a je vybaven vylepšenou vysoce výkonnou baterií 3200 mah, robotický vysavač se automaticky vrátí do nabíjecí stanice, která umožňuje silnou výdrž baterie 180 minut a kompletní čisticí plochu 200 m². Co obdržítebalíček obsahuje robotický vysavač s nádržkou na vodu/nádobou na prach/heap filtrem/rolovacím kartáčem/čisticí čepelí/bateriemi, 2m omezovací proužky, dálkové ovládání, nabíjecí stanici, 2 boční kartáče, 1 držák mopu mop je součástí dodávky, uživatelskou příručku, 5m kabelová páska, síťový adaptér AC, návod k rychlému spuštění a náš 12měsíční český jazyk nelze zaručit.

Robotický vysavač je vybaven 23 senzory, inteligentně rozpozná schody a překážky, že robot nepřekročí ani se nesrazí, a zabrání tak poškození nábytku a stěn. Carpet booster & boundary striprobotický vysavač g20 pro automaticky zvyšuje tlak, které nelze čistit upozornění: nejprve odstraňte držák mopu, a pomáhá robotu vylézt po koberci pro hlubší čištění.

Vylepšená navigace a vyhýbání se překážkám exkluzivní inteligentní navigační systém robotického vysavače g20 pro sleduje efektivní klikatou trasu, aby bylo zajištěno, zabraňuje opakovanému zametání a zlepšuje účinnost čištění o 50 %. Jakmile je čištění ukončeno nebo výkon již není dostatečný, aby byl připraven na další čištění. Aplikace a alexa a dálkové ovládání s pouhými 3 kroky pro spojení s aplikací můžete robotický vysavač ovládat na dálku, 4 ghz, nastavte časovač pro čištění a zvolte režim čištění. Vezměte prosím na vědomí: g20 pro se může připojit pouze k síti 2, i když nejste doma, zařízení 5 GHz nejsou podporována.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška7.09
Délka22.05
Hmotnost5.73
Šířka7.87
Číslo díluCRV014DEE
ModelkaG20 PRO-DE

6. roborock

#ad

Robotický vysavač s funkcí vytírání, inteligentní navigační robotický vysavač se sacím výkonem 2000 Pa a Wi-Fi připojením pro zvířecí chlupy, koberce a všechny druhy podlah energetická třída A+++

#ad
roborock #ad - Byl vyvinut pro bezproblémové automatické stírání a disponuje extra velkou nádržkou na vodu, virtuálními uzavíracími zónami stírání a mnoho dalšího. Istá půda. Díky kombinaci přesného laserového mapování, přesnou regulací vody, pokročilé navigace a silné sací síly budou podlahy bleskově čisté. Po nastavení můžete přístroj S5 Max zcela jednoduše nastartovat a pohodlně se opřít.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška13.9
Délka3.82
Hmotnost7.1
Šířka13.78
Číslo díluRoborock S5 MAX
ModelkaS5E02-00
Záruka30 dní v plné výši. 2 roky záruka.

7. ZINNZ SELECTED

#ad

ZINNZ SELECTED Náhradní díly pro Roborock S50 S55 S6 S5Max robotický vysavač mop náhradní díly úsporné balení náhradních dílů příslušenství pro opravy mopy 2 kusy

#ad
ZINNZ SELECTED #ad - Rovnoměrné rozložení vody zajišťuje rovnoměrné čištění. Originální Xiaomi Roborock mop. Utěrky absorbují vodu a zabraňují tak zbytkům. 2 kusy v balení. Díky rovnoměrné absorpci vody vydrží mop 45 – 60 minut, než je plně nasáván.
ZnačkaZINNZ SELECTED #ad
VýrobceOriginal Roborock #ad

8. roborock

#ad

Ovládání aplikací a, hlasitost 69 db, adaptivní algoritmus trasy, 290ml nádržka na vodu, Roborock Robotický vysavač a vytírání S5 Max sací výkon 2000 Pa, 460ml nádoba na prach, výdrž baterie 180 min

#ad
roborock #ad - Tento vysavač roborock pro mokré a suché vysávání se perfektně hodí pro všechny typy povrchů, a nabízí individuální zážitek z čištění. Díky nastavitelnému sacímu výkonu můžete zcela jednoduše přepínat mezi různými režimy, včetně koberců a tvrdých podlah, aby vyhovovaly vašim potřebám čištění.

Jeho inovativní design mu umožňuje snadno se dostat do těžko přístupných oblastí a vyčistit je, takže vaše podlahy zůstanou bezvadné. Vyvinuto s vylepšenou technologií čištění hran, která zajišťuje, že nezůstanou žádné nečistoty nebo prach. Díky výkonnému sacímu výkonu 17 000 pa odstraňuje tento bezdrátový mokrý a suchý vysavač bez námahy suché a mokré zbytky a dělá čištění hračkou.
Značkaroborock #ad
VýrobceRoborock #ad
Výška3.94
Délka13.78
Hmotnost7.72
Šířka13.78
Číslo díluR100007
ModelkaR100007

9. roborock

#ad

Výdrž baterie 180 min, adaptivní algoritmus trasy, roborock Robotický vysavač a vytírání S6 sací výkon 2000 Pa, hlasitost 67 db, nádrž na vodu 140 ml, nádoba na prach 480 ml, ovládání aplikací a

#ad
roborock #ad - Optimálně vhodné pro domácnosti s domácími zvířaty pro pohodlné každodenní odstraňování zvířecích chlupů. Ištění podle časového plánu. Hlasové ovládání. Překonání překážek až 20 mm. Virtuální stěny a několik map. Omyvatelný HEPA filtr. Inteligentní plánování cesty s mapami prostoru v reálném čase a plánováním jednotlivých místností. Laserové senzory vzdálenosti LDS pro 360° pokrytí. Funkce stírání a vysávání s vysokým sacím výkonem 2000 Pa.
Značkaroborock #ad
VýrobceRoborock #ad
Výška13.78
Délka3.78
Hmotnost7.94
Šířka13.78
Číslo díluXM200009
ModelkaXM200009
ZárukaZáruka výrobce.

10. roborock

#ad

Cyklonová technologie certifikovaná TÜV pro konstantní sací výkon, roborock Auto vyprázdňovací stanice pro S7 & S7 MaxV až 6 týdnů bez vyprazdňování, bílá, snášenlivost alergiemi certifikovaná TÜV

#ad
roborock #ad - Používání robotických vysavačů je od nynějška nejen praktické, ale také geniálně pohodlné. Je to tak jednoduché. Dvojitá certifikace tÜv rheinland: první samovypouštěcí dok na světě, který od TÜV Rheinland získal certifikaci jak pro konstantní sací výkon, tak i pro snášenlivost s alergiemi.

Detekce nádoby na prach: zabraňuje nechtěnému vyprázdnění díky automatické detekci nádoby na prach. Vyprázdnění lze také kdykoli ovládat v aplikaci. Est týdnů bez vyprazdňování: v případě potřeby automaticky vyprázdní nádobu na prach robota a je schopen ukládat prach až šest týdnů2.

Potaženo antibakteriální vrstvou, 8l sáček na prach se při vyjmutí sám uzavře, zabraňuje růstu bakterií. Vhodné pro sáčky na prach: 1, aby se zabránilo úniku prachu. Pokud není k dispozici nádoba na prach, robot se nevyprázdní. Inteligentní sběr prachu: inteligentní algoritmy pro sběr prachu upravují vyprazdňování pomocí použití a umožňují tak bezproblémové vyprazdňování.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška15.08
Délka12.36
Hmotnost12.13
Šířka17.99
Číslo díluR100010-02
ModelkaR100010-02
Záruka2 roky výrobce.