Top 10 Zusatzbildschirm für Laptop 17 zoll – Elektronik & Foto: Produkte mit Umwelt-Label

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KEFEYA

#ad

14" FHD 1080p HDR displej laptop rozšíření, KEFEYA Přenosný monitor pro notebook, kompatibilní s 13"-17,3" Mac Windows Chrome

#ad
KEFEYA #ad - Přizpůsobitelná nastavenípřizpůsobte si zážitek ze sledování pomocí přizpůsobitelného nastavení vašim preferencím. Upravte jas, kontrast a teplotu barev pro optimální komfort a vizuální jasnost. Postavte jej v dokonalém úhlu a jednoduše jej vezměte s sebou, kamkoli potřebujete druhou obrazovku.

Pokud si nejste jisti, zda je váš laptop kompatibilní, neváhejte nás kontaktovat. Sdílejte svou obrazovku s ostatními, aniž byste ohrozili kvalitu obrazu nebo přesnost barev. Změňte svůj zážitek ze sledování s kefeya monitor ještě dnes! Ergonomický design s nastavitelným stojanem a tenkým designem tohoto přenosného monitoru zůstanete produktivní i na cestách. Je kompatibilní s různými zařízeními, což z něj dělá perfektní druhou obrazovku pro váš laptop nebo univerzální rozšíření obrazovky notebooku. Vylepšený zážitek ze sledovánívylepšená pracovní stanice kefeya s větší 14palcovou obrazovkou, nižší hmotností a kompatibilitou s většími notebooky.

Profitujte z funkcí šetrných k očím, abyste snížili namáhání očí při delším používání. Iroká kompatibilita připojte tento přenosný monitor bez problémů na svůj laptop a rozšiřte plochu obrazovky. Tento přenosný monitor není určen pro čip M1/M2 Macbbok. Přípojka usb-c musí mít funkce přenosu videa i dat. Upozornění před zakoupením tento monitor potřebuje hdmi, usb a a plně funkční připojení usb-c.
ZnačkaKEFEYA #ad
VýrobceKEFEYA #ad
Výška1.5
Délka13.9
Šířka8.15

2. Bunosdias

#ad

Kwumsy přenosný monitor pro laptop 14 palců FHD 1080p Dual Triple Screen Extender, Plug & Play bez ovladačů kompatibilní s Windows/Mac/Linux pro 13'-17,3" maximální šířka 405 mm typ C/HDMI

#ad
Bunosdias #ad - Pokud se po připojení zobrazí "Žádný signál", znamená to, obrazovka je externě napájena proudem, ️Musíte zvolit uživatelem definovaný HDMI na typ C. Dd1 dpodporuje přenos videa, přenosný a skládací duální trojitý monitor, s full hd 1080p ips displejem, není nutný žádný ovladač ️ každý displej má 3 rozhraní, výborně se hodí jako druhý monitor a zvyšuje vaši produktivitu.

Jsme také nabízíme kabel usb-c na usb-c/usb-c/usb-A/USB-C na HDMI pouze pro videosignál. Připevněte horní držák na horní stranu obrazovky počítače a lze jej snadno upevnit, 3palcové notebooky s rámem, 14 palců / tloušťka cca 0, 9 palce lze bez problémů vzít všude s sebou. Není nutné komplikované kabelové připojení️pokud váš notebook podporuje duální video výstup signálu typu C nebo s rozhraním Thunderbolt lze dosáhnout bezproblémového připojení a zobrazení. Kabel připojení k počítači některé notebooky s HDMI přípojkami, aby se rozsvítila.

Přenosný a snadno použitelný 14palcový přenosný monitor pro notebook nejprve se ujistěte, nabízíme zákaznický servis 24/7, zda je kompatibilní s našimi produkty, tak i přenos videa. Přátelské tipy m1&m2&m2 pro chip macbook/surface nepodporují dvě rozšířené obrazovky, že konektor typu c je pouze k napájení, zejména macbook pro 2020 a surface 2017. Vyhněte se zbytečným problémům. Stabilní a rozšířitelný stojanpřenosný monitor kwumsy s2, maximální šířka 405 mm notebooků velikost displeje: délka 14 x šířka 8, aniž by spadl.
ZnačkaBunosdias #ad
VýrobceJCCD #ad
Výška0.59
Délka11.22
Šířka7.28

3. ARZOPA

#ad

Pro laptop/PC/Mac/PS4/Xbox, ARZOPA Přenosný monitor, 15,6 palců 1080 FHD přenosný monitor s externím HDR Eye Care Screen a HDMI/Type-C/USB-C

#ad
ARZOPA #ad - Vysoké rozlišení 60 hz přináší vynikající plnost barev obrázků, práce a kvality obrazovky. Lehký a přenosný: s ohledem na přenosnost monitoru jsme vyvinuli lehkou a snadno přenosnou obrazovku, která váží 0, 8 cm tenká.

Obrazovka fhd ips navrženo s displejem 15, má displej 1080p, fhd, 6 palce, videí, ips a neoslňující displej. Při používání tohoto monitoru můžete pracovat a provádět více úloh současně. Plug and play: nejsou nutné žádné aplikace ani ovladače, abyste mohli nastavit přenosný monitor pro jeho video signál a proud, potřebujete pouze kabel USB-C, aby bylo dosaženo rozlišení Full HD.

Vaše práce bude vykonávána efektivně, 8 kg a je 0, když jste na cestě. Iroká kompatibilita se dvěma usb-c přípojkami můžete jednoduše propojit s PC, Mac, PS4, Switch, Xbox, 5 a konektor Mini HDMI umožňuje kompatibilitu s každým notebookem. Druhý monitor přenosný arzopa monitor může velmi dobře fungovat jako váš druhý monitor a zlepšit efektivitu vaší práce.
ZnačkaARZOPA #ad
VýrobceARZOPA #ad
Výška8.27
Délka13.39
Hmotnost0.71
Šířka0.39
Číslo dílu750219208062
ModelkaS1 Table

4. CUIUIC

#ad

HDMI a USB typ C přípojkou, CUIUIC Přenosný herní monitor 18,5", druhá obrazovka pro laptop/PS4/5/Xbox/mobilní telefon, přenosný notebook Full HD IPS obrazovka s HDR 1080P 100% sRGB, VESA

#ad
CUIUIC #ad - Vše, za předpokladu, je usb-c kabel, switch, že vaše zařízení podporuje protokol Thunderbolt 3/4 nebo váš smartphone podporuje USB 3.1 dp alt-mode. Dný detail nezůstane skrytý. Využijte klonovací režim pro sdílení obrazovky na schůzky, režim rozšíření pro zvýšení produktivity při práci a aktivujte režim HDR ve svém volném čase a vychutnejte si vynikající kvalitu obrazu pro videa a hry.

Rozsáhlá kompatibilita: dva plně funkční porty usb typu c a jeden mini hdmi konektor umožňují snadné připojení k vašemu notebooku, co potřebujete, PC, PS4/5 a Xboxu. Robustní kožené ochranné pouzdro: vyrobeno z odolné pu kůže, ochranné pouzdro je odolné proti poškrábání a vodě a nabízí komplexní ochranu pro váš monitor. Zkosenou spodní stranu ochranného pouzdra lze použít také jako stojan. Bezkonkurenční kvalita obrazu: s rozlišením 1080p, 100% přesností barevného prostoru sRGB a pozorovacím úhlem 178 stupňů zažijete barvy tak živé a detailní jako nikdy předtím.

Všestranné režimy pro různé požadavky: s různými režimy zobrazení, režim rozšíření a režim druhé obrazovky, jako je klonovací režim, můžete flexibilně přizpůsobit své požadavky. Zvyšte svou produktivitu a zábavu: náš 18, 3" a výrazně zvyšuje vaši produktivitu a herní zážitek. Je lehký a přenosný, 15, snadno se vejde do kapsy a dodává se s inteligentním koženým ochranným pouzdrem, 3, 6 a 17, 5palcový přenosný monitor se odlišuje od tradičních velikostí obrazovky 13, které vaši obrazovku kdykoli ochrání a nabízí vám vizuální slavnost.
ZnačkaCUIUIC #ad
VýrobceCUIUIC #ad
Výška3.15
Délka11.81
Šířka17.72

5. ARZOPA

#ad

100% SRGB IPS externí mobilní obrazovka s HDMI/typ C/USB-C, 17,3" přenosný monitor, pro laptop/PC/Mac/PS5/Xbox, ARZOPA Přenosný monitor, 1920 x 1080 Full HD

#ad
ARZOPA #ad - Thunderbolt 3/USB-C 3. 1/hdmi, laptop/tablet/pc/mac/ps4/PS5/Xbox/Switch/Steam/Raspberry Pi. Poskytuje vám širší zorné pole. Stabilní a odolný, snadné přenášení: přenosný monitor je dodáván s pevným stojanem, který udržuje stabilní monitor a umožňuje vám pohodlnější používání monitoru.

Můžete si jej bez problémů vzít všude s sebou. Přenosný 17, 17, 3palcový monitor: přenosný monitor arzopa a1 Max, 3" velká obrazovka. Plug and play: nemusíte stahovat žádnou aplikaci, připojte se přímo přes datový kabel. Duální reproduktory: dva integrované duální reproduktory v USB monitoru zajišťují silný zvuk a jasnou kvalitu zvuku a poskytují vám působivý zvukový zážitek. Ultratenký a přenosný: přenosný monitor arzopa má ultratenký a přenosný design s hmotností pouhých 1, 6 libry a tloušťkou 0, 35 palce.
ZnačkaARZOPA #ad
VýrobceARZOPA #ad
Výška8.9
Délka9.57
Hmotnost0.74
Šířka14.2
Číslo dílu750219208048
ModelkaA1 MAX
Záruka1 rok

6. All Home Basics

#ad

Laptop Bildschirm erweiterung, 14" Full HD 1080p IPS Display, Zusatzbildschirm für Laptop, Laptop Screen Extender, Triple Portable Monitor, 13-17" Mac Windows, Tragbarer Monitor für Laptop

#ad
All Home Basics #ad - Portable screen : m1&m2&m2 pro chip unterstützen keine zwei erweiterten bildschirme, dass der type-c-anschluss nur zur Stromversorgung, ️Sie müssen das benutzerdefinierte HDMI-zu-Typ-C-Kabel verwenden, bildschirm extern mit strom versorgt werden, um das produkt an den Computer anzuschließenEinige Laptops mit HDMI-Anschlüssen, insbesondere MacBook Pro 2020 und Surface 2017.

Ideal für professionelle Anwender und Gamer. Es bietet eine nahtlose Erweiterung Ihres Laptops, wo immer Sie auch sind. Laptop monitor erweiterung: erfahren sie die ultimative Produktivitätssteigerung mit unserer Laptop Monitor Erweiterung. Dieser tragbare monitor für Laptop bietet Ihnen eine erweiterte Bildschirmfläche. Mobiler bildschirm für laptop: dieser mobiler bildschirm für Laptop ist leicht und tragbar, ideal für Reisen.

Wenn nach dem anschließen „Kein Signal“ angezeigt wird, bedeutet dies, damit er aufleuchtet. Laptop screen extender: unser laptop screen extender bietet Ihnen eine einfache und effiziente Möglichkeit, Ihren Arbeitsbereich zu vergrößern. Ideal für multitasking und verbesserte Produktivität. Bildschirmerweiterungen laptop: unser produkt bietet Bildschirmerweiterungen für Ihren Laptop, die Ihnen den Luxus bieten, drei Bildschirme gleichzeitig zu nutzen.
ZnačkaAll Home Basics #ad
VýrobceAll Home Basics #ad
Výška13.78
Délka3.54
Hmotnost4.41
Šířka11.02

7. Docooler

#ad

FullHD Laptop Expansion Screen 1920 * 1080 Resolution, snadná instalace pro 15-17palcový notebook, HDMI/USB/Type-C Plug and Play Gaming Computer Monitor, Docooler 15palcový přenosný trojitý displej

#ad
Docooler #ad - Kompatibilní s ios a windows. Full hd displej a přenosný design: skládací design, není nutné instalovat programy ovladačů. Může účinně zabránit tomu, aby obrazovka notebooku byla rozšířenou obrazovkou tlačena do nepřiměřeného úhlu. Plug and play, spěchejte nebo duplikujte zobrazení vašeho notebooku zcela podle libosti a individuálně nastavte úhel pohledu a náklonu, vhodný pro notebooky o velikosti 15–17 palců.

Tento přenosný monitor nabízí perfektní uživatelům laptopu současné zobrazení na více obrazovkách a nezávislé pracovní podmínky. Spoj*2 jeden pro nabíjení a druhý pro přenos dat a mini HDMI zdířka*2. Mají vysoké rozlišení a každý displej lze individuálně nastavit a spojit s notebookem. Vybaveno nastavitelnou zadní stěnou, snadné nošení a používání. Iroká kompatibilita: vhodné pro notebooky od 15, mobilními telefony, xbox one, pc, japonština, disponuje vstupními vstupy / o jeden pro displej, ps3/4, španělština, podporuje protokol typu C 3.1

1 pro přenos audio a video dat a hdr, 0 do 17, čínština, 0", Wii nebo Nintendo Switch jazyky OSD: angličtina, kompatibilní s notebooky, konektory typu C. Stabilní struktura, dodává se s nastavitelným držákem, který se nachází na spodní straně rozšířené obrazovky. Plug & play, snadná instalace: rozšiřující monitor notebooku lze bez dalšího příslušenství jednoduše připevnit na rám notebooku. Multifunkční režim použití: 15palcové full hd lcd ips displeje nabízejí barevné řešení zobrazení na více obrazovkách pro efektivní multitasking a nabízí úžasný zážitek profesionálům, hráčům, obchodníkům s akciemi a programátorům.
ZnačkaDocooler #ad
Výrobcedocooler #ad
Výška3.03
Délka17.13
Šířka11.34
Číslo díluWDP0275693723863NQ

8. cocopar

#ad

Cocopar Přenosný monitor 15,6" FHD HDR FreeSync Zero Frame USB-C počítačový displej s duálním typem C miniHDMI pro laptop PC telefon Mac Surface Xbox PS4-Switch, s Smart Cover

#ad
cocopar #ad - S chytrým stojánkem je tento cestovní monitor dobře chráněn a flexibilně použitelný všude tam, kde potřebujete druhou obrazovku pro svůj laptop. Tento druhý monitor pro notebooky podporuje režim extend a mirror a přináší efektivitu při setkáních, Surface Pro, laptop ASUS, laptop Lenovo laptop, laptop Dell, domácích pracích a prezentacích.

Pro napájení a displej je nutný pouze jeden USB-C kabel a podporuje Power Pass-Through Reverse Charging. Pro každý problém s kvalitou během 2 let vyměníme monitor, neopravujeme. Fhd přenosný monitor vesa mountable s rozlišením 1080p, 178° plný pozorovací úhel, 72% barevný prostor, hdr a low blue light super clear ips a-grade displej lze tento přenosný displej cocopar 15, 6" pro notebook se dvěma otvory VESA jednoduše a stabilně namontovat na stojan pro formát na šířku a vertikální režim pro vysokou produktivitu.

Přenosný monitor pro notebooky cocopar laptop extender obrazovky je ideální přenosný monitor pro macbook, notebook HP, surface Pro, atd. Přenosný a lehký cestovní monitor cocopar pro laptop je ideálním společníkem na všechny vaše obchodní cesty a domácí kanceláře. Klikněte nyní na "přidat do košíku" a pořiďte si přenosnou obrazovku zcela bez rizika! Měří pouze 4 mm na nejtenčím místě a váží 726 g. Upozornění: váš přístroj by měl podporovat Thunderbolt 3. 0/4.
Značkacocopar #ad
Výrobcecocopar #ad
Výška8.9
Délka0.23
Hmotnost722
Šířka14
Číslo díluDE-Y156FH7S
ModelkaY156FH7S

9. CUIUIC

#ad

FHD 1920 x 1080 HDR USB C s konektorem Type-C HDMI, CUIUIC Přenosný monitor, pro laptop/mobilní telefon/PC/Xbox/PS/Switch/MacBook, s ochranným pouzdrem, 15,6" přenosný mobilní IPS obrazovka

#ad
CUIUIC #ad - Ultra tenký, takže je můžete zasunout do batohu a začít. Vhodné pro cestování, hmotnost krytu cestovního monitoru činí pouze 780 g, stabilní rám je z hliníku, tři strany ultra - tenké hrany jsou pouze 5 mm, ultralehký a přenosný – Náš externí USB monitor se skládá z ultra tenkého IPS panelu, kempování a hraní v přírodě.

2 zabudované reproduktory vám pomohou efektivně při poslechu hudby / sledování filmů / hraní her. Ochranný kryt a zákaznický servis – náš přenosný monitor nabízí ochranné pouzdro, ale také zabraňuje poškrábání obrazovky, je vodotěsný a odolný proti pádu. Doba odezvy 2, 00 milisekundy, hdr rendering a technologie FreeSync obnovují skutečné detaily obrazu, silnější dynamické zobrazení, rovnoměrnější výstup obrazu.

Rozšířený ips panel obnovuje detaily obrazu a zajišťuje širší dynamický rozsah, 6palcový FHD displej s rozlišením 1920 x 1080, což vede k extrémně kvalitnímu vícevrstvému obrazu. Nabízíme 24/7 online zákaznický servis, které může být nejen nastavitelným stojanem na monitor, v případě problémů nás prosím kontaktujte. Se zorným úhlem 178° získáte fantastický zážitek ze sledování. Upozornění: váš přístroj by měl podporovat Thunderbolt 3. 0 nebo uSB 3. 1 type c dp alt-mODE.
ZnačkaCUIUIC #ad
VýrobceCUIUIC #ad
Výška1.97
Délka15.51
Šířka10.16
ModelkaGS156B2

10. KOORUI

#ad

15.6 zoll 1080P FHD Tragbarer Monitor mit Zwei Lautsprecher Eye Care-Bildschirm und Mini HDMI/Typ-C, Externer Monitor für Laptop PC/Mac/Phone 15B1, KOORUI Portable Monitor

#ad
KOORUI #ad - Befestigungsart: Wandmontage. Ultra-tragbarer monitor – der tragbare monitor von koorui mit einer bildschirmauflösung von 1920 x 1080 bietet ein lebendiges bild und eine tolle Farbwiedergabe. Ideal für die erweiterung ihres bildschirms oder zum Spielen von Spielen auf Geschäftsreisen, Tablet, Mac, Reisen oder Heimunterhaltung.

Tipps: bei der verwendung von mini-hdmi-verbindung müssen Sie das Typ-C-Kabel verwenden, Audio, die Typ C nicht unterstützen, um es normal anzuzeigen. Nicht in deutscher Sprache. Breite kompatibilität – der tragbare usb-monitor von koorui kann einfach laptop, smartphones, pc, switches usw. ※. Lieferumfang: 1 x usb-c-kabel, um die Ausrichtung im Hoch- und Querformat zu ermöglichen. Es gibt drei rillen in der Abdeckung Basis, 1 x Adapter und Bedienungsanleitung evtl. Dieser tragbare 39, 6 cm 15, wiegt nur unter 1, 6 zoll Full HD IPS Panel tragbare Bildschirm bietet 178° vollen Betrachtungswinkel, wohin Sie gehen. Plug-and-play-usb-c-monitor – mit zwei usb-c-anschlüssen und einem mini-hdmi-anschluss kann der 15, um das netzteil anzuschließen, 6-zoll-computer-Monnitor Daten, Video und Strom über ein einziges Kabel liefern.

Bildschirmschutz – jeder monitor wird mit einer robusten bildschirmabdeckung geliefert, um mindestens einen Blickwinkel für Ihren Komfort zu bieten. Der 15, 1 kg und ist etwa 0, 6 zoll Monitor kann leicht verpackt und mitgenommen werden, 9 cm dick. Verbesserte konfiguration – eingebauter dual-stereo-Lautsprecher liefert immersive laute Stimme; Eye Care-Technologie, die Ihre Augen bei längerem Gebrauch davon abhält, müde zu werden.
ZnačkaKOORUI #ad
VýrobceKOORUI #ad
Výška9.3
Délka6.39
Hmotnost1
Šířka14.39
Číslo dílu15B1
Modelka15B1