Top 9 Betonversiegelung Außenbereich – Impregnace proti vodě

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Nanoprotect

#ad

Nanoprotect Impregnace kamene | profesionální kvalita | prevence proti zelenému povlaku a znečištění | ideální pro dlažební kostky, beton a fasády | 5 l na cca 40–60 m²

#ad
Nanoprotect #ad - Impregnace kamene zaručuje preventivní hydrofobizaci proti zelenému povlaku, lišejníkům, napadení mechem, znečištění a poškození mrazem a snadné čištění ošetřených povrchů. Kvalita, která přesvědčí: Čisté povrchy díky neviditelné impregnaci pro savé, minerální podklady.

Mnoho možností použití: ideální zapečetění teras, dlažební kámen, cihly, střešních tašek, balkónů, chodníků, fasád, přístřešků na auto a beton, travertin otevřené póry nebo pískovec – oživení účinku kdykoliv možné. Díky silnému odperlovacímu efektu odpuzují povrchy vodu a nečistoty. Rozsah dodávky: 1 x 5 litrů na cca 40 – 60 m² | k dostání také jako 1 kg koncentrátu, kanystru 10 litrů nebo jako 10litrový kanystr vč.

Chemie je správná: nanoprotect nabízí již téměř 20 let profesionální speciální produkty pro domácnost, zahradu, auto a člun | profesionální kvalita – vyrobeno v Německu. Víceletá ochrana díky 2fázovému účinku. Tlakového rozprašovače | bez mikroplastů, na vodní bázi a bez rozpouštědel – netoxický, bez biocidů | vhodný pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaNanoprotect #ad
VýrobceNanoprotect GmbH #ad
Výška5.51
Délka9.84
Hmotnost11.68
Šířka7.48
Číslo díluStein-5

2. PLINTEX

#ad

PLINTEX® 5L Impregnace kamene pro vnější a vnitřní použití I kamenná impregnace univerzálně použitelná I přírodní kámen, dlažební kámen I zapečetění kamene, kamenné desky

#ad
PLINTEX #ad - Odperlovací efekt přetrvává 1–2 roky a lze jej kdykoliv obnovit opětovným nanesením. Sauna, žula, přírodní kámen. Dlouhotrvající ochranný účinek – impregnace kamene plintex si zachovává hloubkový účinek až 5 let.

Bez škodlivých látek – vnitřní impregnace kamene plintex je šetrná k životnímu prostředí a biologicky odbouratelná, koupelna, ideální také pro ochranu kamene v interiéru např. Odpuzuje vodu a nečistoty – impregnace kamene plintex chrání kámen např. Ochrana před povětrnostními vlivy – impregnace kamene plintex je optimální pro zapečetění teras, zapečetění dlažebních kamenů, betonu a chrání před nevratným poškozením vašeho povrchu povětrnostními vlivy.

Terasy díky nano těsnění do hloubky pórů a dlouhodobě proti dešťové vodě, znečištění a zelenému povlaku. Jednoduché a všestranné použití – profesionálové i laici používají impregnaci kamene PLINTEX pro bezchybné zapečetění kamene venku i uvnitř díky jednoduchému použití a mnohostrannému použití.
ZnačkaPLINTEX #ad
VýrobcePLINTEX #ad
Hmotnost5.5
Číslo díluPLTX-STI-5L
ModelkaPLTX-STI-5L

3. Dynamic24

#ad

Akryl, Tekutý plast 5l podlahová vrstva 50 m², barva betonu povrchová úprava stříbrošedá

#ad
Dynamic24 #ad - Nevhodné pro garážová podlaha! nepoužívejte u glazovaných dlaždic a dlaždic, které nejsou savé. Barva podlahy se hodí pro všechny podlahy s normálním zatížením, povrchová úprava stačí při jednorázovém nátěru cca 50m².

Receptura povrchové úpravy vodou ředitelné podlahy je bez rozpouštědel a současně prodyšná. Díky dobrému průběhu a téměř bez zápachu a odkapávání vlastnostem betonové barvy získáte obratem ruky rovnoměrné výsledky bez šmouh. Tuhá, betonové schody, zdivo, cementové sokly, omítky, mazaniny, jako jsou sklepní podlahy, flexibilní a otěruvzdorná speciální vrstva pro podlahy nohou všeho druhu v interiéru i exteriéru s normálním zatížením, dřevo atd.
ZnačkaDynamic24 #ad
VýrobceDynamic24 #ad
Hmotnost11.02
Číslo dílu15571937-silbergrau

4. Mellerud

#ad

Mellerud Zapečetění kamene a desek | 1 × 0,5 l | Vodoodpudivá a odolná ochrana savých podkladů uvnitř i venku

#ad
Mellerud #ad - Absorpční přírodní a umělé kameny potřebují optimální ochranu, aby si zachoval svůj krásný vzhled – zde působí přípravek Mellerud kámen a desky dlouhodobě a preventivně. Zapečetění propůjčuje betonu a přírodním a umělým kamenům jako je břidlice, broušený mramor, pískovec nebo solnhofener desky chránící proti nečistotám a vodě a světlu odolnou ochranu.

Jednoduché použití: protřepaný prostředek se rovnoměrně a tence nanese štětcem nebo válečkem na vyčištěnou plochu / povrch teprve po osušení opět nechejte. Prostředek snižuje náklady na péči o povrch a poskytuje mu efektivní dlouhodobou ochranu – pro zachování přirozené struktury a zbarvení kamene a hedvábně matný lesk.

Rozsah dodávky: 1 x 0, 5 l mellerud kámen a desky zapečetění / vodná emulze silikonové pryskyřice a akrylátů / Bezbarvá dlouhodobá ochrana před vlhkostí a nečistotami pro vnitřní i venkovní prostory.
ZnačkaMellerud #ad
VýrobceMELLERUD CHEMIE #ad
Výška6.3
Délka2.36
Šířka2.95
Číslo dílu2001002824
Modelka2001002824

5. Veddelholzer

#ad

Impregnace kamene. Univerzálně použitelné pro všechny savé povrchy. Žula, dlažební kostky, přírodní kámen, slínek, Veddelholzer 5 l zapečetění kamene, betonové obložení., terasové desky

#ad
Veddelholzer #ad - Speciální receptura obzvláště odpuzuje vodu a nečistoty. Bez obsahu pfc: naše zapečetění kamene je biologicky odbouratelné a neobsahuje perfluorkarbony. Jednoduché použití: díky návodu na zadní straně impregnace kamene a dlaždic je použití velmi snadné.

Univerzálně použitelný: povrchová úprava betonu veddelholzer je bezbarvá a hodí se pro všechny porézní a savé minerální povrchy, beton, kamenné desky, balkóny, jako jsou terasy, přírodní kámen, fasády, dlažební kostky atd. Díky nano těsnění vzniká lotosový efekt na povrchu kamene a dlouhodobě chrání před vlhkostí, nečistotami a zeleným povlakem.

Udržitelná ochrana pro životní prostředí a vaši terasu. Efekt lotosu: vnější impregnace kamene veddelholzer extrémně odpuzuje vodu a nečistoty. Jednoduše očistěte povrch nečistot a následně naneste neředěný postřikovačem nebo válečkem, hotovo. Vyrobeno v německu: prodyšná impregnace veddelholzer se vyvíjí a vyrábí v Německu.
ZnačkaVeddelholzer #ad
VýrobceVeddelholzer #ad
Výška7.09
Délka10.63
Šířka5.12
ModelkaStein-Imprägnierung

6. Mellerud

#ad

MELLERUD Impregnace kamene a desek | 1 x 1 l | Dlouhotrvající ochrana před nečistotami a vlhkostí savých podkladů uvnitř i venku

#ad
Mellerud #ad - Absorpční přírodní a umělé kameny potřebují optimální ochranu, aby si zachoval svůj krásný vzhled – zde impregnace kamene a desek MELLERUD působí dlouhodobě a preventivně. Rozsah dodávky: 1 x 1 l mellerud impregnace / vodná impregnace na bázi akrylátů / bezbarvá dlouhodobá ochrana před vlhkostí a nečistotami pro vnitřní i venkovní použití.

Přírodní a umělé kameny, jako jsou obklady na stěny a podlahy s otevřenými póry, chodníky a terasy jsou impregnačním prostředkem chráněny před mastnými, mastnými a vodnatými nečistotami a vlhkostí.

Jednoduché použití: prostředek se rovnoměrně a tence nanáší štětcem nebo válečkem na vyčištěné plochy a spáry / povrch se opět nechá až po osušení opět zaschnout. Impregnace snižuje schopnost povrchu absorbovat nečistoty a umožňuje tak efektivní dlouhodobou ochranu po dobu cca 3 let – pro zachování přirozené struktury kamene.
ZnačkaMellerud #ad
VýrobceMellerud Chemie GmbH #ad
Výška7.87
Délka2.76
Hmotnost2.4
Šířka3.74
Číslo dílu2001001469
Modelka2001001469

7. ABACUS

#ad

Zapečetění cihel, sádrové těsnění – ABACUS zapečetění betonu 1000 ml 2115, zapečetění střechy, cementové zapečetění, zapečetění střešních pánví, Zapečetění betonu, zapečetění kamene, zapečetění jílu

#ad
ABACUS #ad - Odolný proti povětrnostním vlivům: vlivy prostředí časem způsobují kámen a beton a napadají jeho podstatu. Díky povrchové úpravě tak zůstane kámen a beton trvale zachovány. Ani graffiti již nemohou skrz bariérovou vrstvu proniknout až k podstatě kamene, což značně usnadňuje odstraňování graffiti.

Barevná úprava: nanesení povrchové úpravy kamene je velmi snadné, není nutné objednávat žádné drahé firmy. Ochranný štít: naše zapečetění kamene je extra silnou ochrannou vrstvou pro betonové a kamenné povrchy. Dokonce i při nejvyšším zatížení, v silně používaných oblastech, jako jsou stohovače nebo vstupní prostory, chrání povrch kamene a betonu podlahu před opotřebením. I při nejvyšším namáhání zůstává naše povrchová úprava kamene a betonu zachována a trvale chrání podlahu před opotřebením, nečistotami a vlivy prostředí. Jedinečná receptura naší povrchové úpravy kamene a betonu propůjčuje ošetřenému povrchu kamene překrásné prohloubení barevného odstínu.

Trvanlivý: zapečetění kamene se musí nanést pouze jednou, aby byla zajištěna trvalá ochrana povrchu. Lotosový efekt našeho zapečetění kamene a betonu způsobuje, že tekutiny, olej a chemikálie již nemohou proniknout do kamene. Díky ní bude kámen i po letech opět vypadat jako nový a vysoce kvalitní. Naše zapečetění kamene vytváří po nanesení ochrannou vrstvu odolnou proti UV záření, která nepronikne sluncem, deštěm a sněhem.
ZnačkaABACUS #ad
VýrobceABACUS #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílu2115
Modelka2115

8. Mellerud

#ad

Mellerud Zapečetění kamene a desek | 1 × 2,5 l | Vodoodpudivá a odolná ochrana savých podkladů uvnitř i venku

#ad
Mellerud #ad - Zapečetění propůjčuje betonu a přírodním a umělým kamenům jako je břidlice, broušený mramor, pískovec nebo solnhofener desky chránící proti nečistotám a vodě a světlu odolnou ochranu.

Jednoduché použití: protřepaný prostředek se rovnoměrně nanáší štětcem nebo válečkem na vyčištěnou plochu / povrch teprve po osušení opět opusťte. Absorpční přírodní a umělé kameny potřebují optimální ochranu, aby si zachoval svůj krásný vzhled – zde působí přípravek Mellerud kámen a desky dlouhodobě a preventivně. Prostředek snižuje náklady na péči o povrch a poskytuje mu efektivní dlouhodobou ochranu – pro zachování přirozené struktury a zbarvení kamene a hedvábně matný lesk.

Rozsah dodávky: 1 x 2, 5 l mellerud kámen a desky zapečetění / vodná emulze silikonové pryskyřice a akrylátů / Bezbarvá dlouhodobá ochrana před vlhkostí a nečistotami pro vnitřní i venkovní prostory.
ZnačkaMellerud #ad
VýrobceMELLERUD CHEMIE #ad
Výška8.27
Délka6.1
Hmotnost5.62
Šířka4.72
Číslo dílu2001003364
Modelka2001003364

9. plid

#ad

Barva na beton pro vnější i vnitřní použití mrazuvzdorná 2,5 l stříbrošedá – odolná vůči vodě a povětrnostním vlivům – barva na podlahu garáže – povrchová úprava, plid® Vrstva na podlahu garáže

#ad
plid #ad - Vyrobeno v německu – protože kvalita nám velmi leží na srdci, je pro nás výroba v německu obzvláště důležitá, protože to nám dává možnost provádět pravidelné kontroly a mít přímý vliv na výrobu.

Vlastnosti: zuby elastické, otěruvzdorné, voděodolné a odolné vůči povětrnostním vlivům s vynikající odolností proti zásadám. Použití: povrchová úprava betonové podlahy pro vnitřní i venkovní použití. Vysoce kvalitní speciální podlahová vrstva pro minerální podklady s vysokou odolností proti oděru a dobrou odolností proti mnoha chemickým vlivům. RychlÉ dodÁnÍ: objednávky do 13 hodin budou odeslány prostřednictvím DHL ve dne.

Použití: tvrzená vrstva je do značné míry odolná proti migraci změkčovadel z automobilových pneumatik, které u běžných nátěrů často po krátké době vedou k místnímu odlupování, proto je obzvláště vhodný pro garážová podlaha. Vytvrzená vrstva je do značné míry odolná proti migraci změkčovadel z pneumatik automobilů.
Značkaplid #ad
Výrobceplid #ad
Výška8.66
Délka8.66
Šířka8.66