Top 10 Buchlampe LED Leselampe – Lampičky na knihy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gritin

#ad

Lampa na čtení se 3 režimy teploty barev a 5 režimy stmívání jasu, USB dobíjecí svorka, Gritin Lampička na čtení, svorka na knihu s 19 LED diodami, 360° flexibilní světlo na čtení pro noční čtení do

#ad
Gritin #ad - Při nízkém jasu, trvalé osvětlení. 360° flexibilní krk a stabilní klip: husí krk je vyroben z vysoce kvalitní kovové trubky a lze jej flexibilně otáčet o 360°, knihách a regálech, můžete jej ohýbat v každém úhlu. Současně má 5 stupňů jasu, které tvoří celou řadu kombinací osvětlení, aby vyhovovaly potřebám osvětlení různých scénářů.

Používá standardní usb c port a kabel USB C je součástí dodávky. Pro vaše pohodlí má toto svítidlo také paměťovou funkci, která automaticky ukládá vaše nastavení teploty barev a jasu. Ochrana očí a vysoce kvalitní 19 led: s 19 vysoce kvalitními led žárovkovými perlami vyzařuje tato upínací lampa rovnoměrné, měkké světlo bez blikání a stínů, jasné, vaše oči mohou být i při nočním čtení co nejlépe ušetřeny a po delším používání nebudete cítit únavu očí. Nabíjecí přes usb: díky zabudované 1200 mah dobíjecí polymerové lithiové baterii nabízí tato knižní lampa 8 hod.

Díky protiskluzové silikonové podložce na spodní straně klipu bezpečně drží na e-čtečkách, aniž by zanechal stopy nebo si dělal starosti, že se pohybuje. Uživatelsky přívětivý design: tato lampička na čtení má indikátor nabíjení a indikátor provozu, pomocí kterého můžete kdykoli a kdekoli rozpoznat provozní stav. Při vysokém jasu a 80 hod. 3 teploty barev a 5 světelných režimů: gritin led lampička na čtení je vybavena 3 teplotami barev – jantarově žlutá 1800 k, neutrální bílá 3400 K a studená bílá 6000 K.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška1.37
Délka4.13
Hmotnost0.15
Šířka3.93
Číslo díluGritin
ModelkaG1321

2. Glocusent

#ad

3 barvy a 5 stupňů jasu, děti, dobíjecí světlo na čtení, šetřící oči, Glocusent Lampička na čtení knižní svorka, stmívatelná, lampička na čtení, perfektní pro milovníky knih

#ad
Glocusent #ad - Ideální malá lampička na čtení pro děti na noční čtení v posteli. Flexibilní a přenosný design svorku této čtecí svíčky lze otevřít maximálně 150°. 4. 5. Bezstarostná 18měsíční záruka a přátelský zákaznický servis. Díky 5 prémiovým led korálkům, můžete světlo rovnoměrně rozložit na stránkách pro čtení; mezitím nebude blikat ani prudké světlo.

Péče o oči a 3 barevné režimy lampička na čtení má 3 barevné teploty: jantarový režim 1800 k, aby byly vaše oči chráněny před přetížením; obecný režim čtení vytváří uvolňující a pohodlné prostředí pro čtení románů nebo básní; režim zaostřování lampy na čtení knih výrazně zvýrazňuje oblasti, 9 % knihy se světlem na čtení, obecný režim čtení 3400 K a režim zaostřování 6000 K. Usb nabíjecí a dlouhá životnoststandardní usb nabíjecí a kompatibilní se všemi usb porty. Díky nízké hmotnosti a malému designu ji lze snadno nosit nebo připevnit na kapesní knihy.

Co dostanete: 1 x svorka na čtení 1 x záložka 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Přihlášen originální patent. Kromě toho jsou k dispozici 4 kontrolky, která nabízí 10 – 80 hodin čtení v závislosti na nastavení. 5 stupňů jasu svorka na čtení glocusent má 5 stupňů jasu, které jsou vědecky nainstalovány, ze kterých si můžete vybrat ten nejvhodnější stupeň. Kromě toho si naše malá lampička na čtení může uložit vaše předchozí nastavení jako standard.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška0.59
Délka4.09
Hmotnost0.09
Šířka1.34
Číslo díluA15
ModelkaA15

3. Gritin

#ad

Dlouhá doba provozu, plynulá svítivost, Gritin Lampička na čtení knižní svorka, USB dobíjecí lampa na knihu s 19 LED, 3 režimy teploty barev, 360° flexibilní upínací svítidlo pro noční, upínací lampa

#ad
Gritin #ad - Pro vaše pohodlí má toto svítidlo také paměťovou funkci, která automaticky ukládá vaše nastavení teploty barev a jasu. Jemné světlo při delším používání neunaví vaše oči a neruší spánek vašeho partnera nebo spolubydlícího. 360° flexibilní krk a stabilní klip: husí krk je vyroben z vysoce kvalitní silikonové trubky a lze jej flexibilně otáčet o 360°, knihách a regálech, můžete jej ohýbat v každém úhlu.

Usb c dobíjecí baterie 1200 mah: se zabudovanou baterií 1200 mha s velkou kapacitou vám tato knižní lampa nabízí 8–80 hodin dlouhého osvětlení v závislosti na jasu. Lampa s ochranou očí pro noční čtení: díky kvalitním led lampovým korálkům je světlo této knižní lampy měkké a rovnoměrné, žádné stíny, žádné oslnění, žádné blikání, velmi příjemné pro oči. Díky protiskluzové silikonové podložce na spodní straně klipu bezpečně drží na e-čtečkách, aniž by zanechal stopy nebo si dělal starosti, že se pohybuje. Plné nabití baterie trvá jen dvě hodiny, což maximalizuje vaše pohodlí a je ideální volbou pro váš domov a cestování.

Kabel usb c je součástí dodávky. Uživatelsky přívětivý design: tato lampička na čtení má indikátor nabíjení a indikátor provozu, pomocí kterého můžete kdykoli a kdekoli rozpoznat provozní stav. 3 režimy teploty barev a plynule stmívatelná: gritin lampička na čtení má celkem 19 led žárovek, jas je od 10 % do 100 % plynule stmívatelný, k dispozici jsou 3 režimy teploty barev – jantarové světlo 1800 K / smíšené světlo 3400 K / bílé světlo 6000 K, bez problémů splňuje vaše různé potřeby osvětlení, noc je ideální pro osvětlení.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška1.5
Délka4.37
Hmotnost0.16
Šířka3.94
Číslo díluG1326
ModelkaG1326

4. Gritin

#ad

Nabíjecí LED lampa na knihy, USB nabíjecí, 360° flexibilní upínací lampa pro noční, Gritin Lampička na čtení knižní svorka s 11 LED diodami, upínací svítidlo, plynulý jas a 3 režimy teploty barev

#ad
Gritin #ad - Lampa na čtení s 11 led diodami: gritin lampa na čtení je vybavena 11 kvalitními led svítícími perlami, jasné, které vydávají rovnoměrné, neoslňující a nemihotavé světlo. Dobíjecí a kontrolní lampa přes usb c: díky integrované 1200mha usb c baterii si můžete užívat kdykoli a kdekoli dlouhodobé osvětlení bez časté výměny baterie, což je šetrné k životnímu prostředí kabel USB C je součástí dodávky.

Plynule stmívatelná a 3 barevné teploty barev: lampička na čtení má 3 režimy teploty barev – 6000 k studené bílé světlo/3400 k smíšené světlo/1800 K jantarové světlo. Vaše oči jsou při čtení optimálně chráněny a oči se neunaví ani po delším používání. S paměťovou funkcí zůstává jas a teplota barvy při vypnutí automaticky zachovány, odpadá časté ladění. Má svorku s protiskluzovou silikonovou podložkou, takže ji lze bez stop jednoduše připevnit na elektronické čtečky a knihy a snadno se přepravuje.

360° flexibilní krk a přenosný: s 360° flexibilním husím krkem, flexibilní osvětlení cílového pole. Knižní lampa je lehká a kompaktní. Uživatelsky přívětivý design: s tlačítkem zapnutí/vypnutí a stmívatelným tlačítkem teploty barev zvládnete vše, co potřebujete, jednoduchým stisknutím tlačítka. Současně lze nastavit jejich jas v rozmezí 10 % – 100 % plynule stmívatelné, takže můžete zcela jednoduše získat libovolnou kombinaci teploty barev a jasu. Je vždy a všude vaším ideálním společníkem pro noční čtení.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška1.37
Délka4.13
Hmotnost0.14
Šířka2.55
Číslo díluG1322
ModelkaG1322

5. Glocusent

#ad

Plynulé stmívání a přizpůsobení barev, 22 LED dvouřadých s časovačem, 1000 mAh dobíjecí lampa na knihu až na 100 hodin, Glocusent Otočná lampička na čtení knižní svorka, ideální pro milovníky knih

#ad
Glocusent #ad - Hlavu lampy můžete podle přání otáčet od 0° do 340°, aniž byste rušili svého partnera při čtení v posteli, takže můžete úhel světla nastavit zcela podle svých potřeb. Součástí dodávky je: 1x glocusent otočná čtecí světlo 1x kabel USB typu C 24 palců 1 x uživatelská příručka 1 x záložka 4.

UpozornĚnÍ: Bez adaptéru. Kromě toho povrch typu c zvyšuje trvanlivost čtecí lampy, umožňuje více cyklů Plug and Play a prodlužuje její životnost. Do nejmenšího detailu jsme zohlednili jas a design osvětlení, který šetří oči, abyste při čtení nebyli oslněni a necítili se nepříjemně. Naše nabíjecí knižní světlo má povrch typu c, který umožňuje rychlejší a bezpečnější nabíjení. Toto světlo na čtení nabízí 5 stupňů jasu a funkci plynulého stmívání, pomocí které můžete světlo bez námahy přizpůsobit požadované intenzitě.

Naše otočná knižní lampa si zamilujete, nabízíme 30denní záruku spokojenosti a 36měsíční záruku. Certifikováno fcc, ukca, PSE a C-Tick. Nastavte hlavu lampy vertikálně, abyste si mohli užívat svou knihu, nebo otočte hlavu lampy vodorovně, když se zabýváte většími knihami.2. Otočná lampa na knihu glocusent způsobí revoluci ve vašem zážitku ze čtení!
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška6.89
Délka1.18
Hmotnost0.15
Šířka1.57
Číslo díluGLCSNTA2401
ModelkaGLCSNTA2401
ZárukaNaše otočná lampa na knihy si zamilujete, nabízíme 30denní záruku spokojenosti a 36měsíční záruku.

6. Glocusent

#ad

5 vylepšených stupňů jasu a 3 barvy s pomůckou pro usínání a časovačem, Glocusent Výsuvná lampa na knihu, USB dobíjecí lampička na čtení knižní svorka, ideální pro milovníky knih

#ad
Glocusent #ad - Stínidlo lampy pro rovnoměrné šetrné osvětlení. Patentovaný design. 9 až 80 hodin nepřerušovaného světla, 5 hodiny s integrovaným konektorem USB-A, kompatibilní s powerbankami, nabíjecí lampička na čtení s 500 mAh baterií.

Vyberte si ze 3 barevných teplot 2700 k, 4000 k, 6000 k a 5 stupňů jasu. Kontakt přes aplikace: Účet > centrum zpráv > vaše zprávy > zprávy kupujícího/prodávajícího; přes prohlížeč: Prodejce Glocusent> Klást otázky> Průvodce zprávami prodejce>Zboží k prodeji. Univerzální led lampička na čtení pro každou situaci. Glocusent má bezproblémovou kombinaci kvality a zákaznicky orientovaného servisu. 30denní servis a 24měsíční záruka.

1. Jemné, teplé světlo 2700k vás přenese do zotavujícího spánku – ideální světlo na čtení před spaním. 5 světlých led a stínidlo vyzařují 65 lumenů. 3. Asovač 30, 45 nebo 60 minut a aktivuje postupně stmívání pro uklidňující západ slunce. Nabíjení za pouhých 1, počítači nebo USB nabíječkami. Naše vytahovací lampička na čtení s flexibilní hlavou lampy zvětšuje oblast o 30 %.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška4.72
Délka1.34
Hmotnost0.1
Šířka0.55
Číslo díluA26
ModelkaGLCSNTA2601

7. Sunniu

#ad

Děti bílá, 3 barvy a 5 svítivostí, klipová lampička na čtení pro milovníky knih, Sunniu Světlo na knihu, USB přenosná lampička na čtení v posteli, lampa na čtení s 5 svítivostmi

#ad
Sunniu #ad - Světlo na čtení knihy je dostatečně jasné, aby osvětlovalo celé stránky, aby nerušilo ostatní v okolí. Měkká záře šetrná k očím vytváří pro vás soukromou oblast čtení, 40 %, aniž by rušila ostatní. 5 super světlých led korálků světlo na čtení knih v posteli má 5 led korálků, zatímco je dostatečně tlumené, takže světlo lze rovnoměrně rozdělit na čtecí stránky.

Režim "teplé světlo" filtruje 99, zatímco režim "přirozené světlo" nabízí příjemný a pohodlný zážitek ze čtení. Usb dobíjecí světlo nepotřebujete žádné další kabely nebo baterie – jednoduše připojte naše nabíjecí knižní světlo k počítači, adaptéru, powerbance, nabíječce do auta nebo USB zásuvce. Kromě toho si na naši knižní lampu můžete užívat 18měsíční záruku a přátelský zákaznický servis. Je lehký a přenosný, se základní svorkou, a led žárovkou, která se otáčí o 170°, takže je perfektní na cesty.3

3 barevné režimy osvětlení knihy a šetrné k očí chraňte své oči pomocí 3 různých režimů čtení našeho čtecího světla: teplé světlo 2800 k, aby se snížilo namáhání očí, 9% modré světlo, přirozeným světlem 4500 K a bílým světlem 6000 K. Se zabudovanou baterií 500 mah vydrží až 10 – 80 hodin v závislosti na nastavení jasu. Režim "bílé světlo" zvýrazní každý detail vaší knihy. Dné blikání, žádné výrazné světlo. Flexibilní a přenosné naše knižní světlo s klipem je koncipováno pro maximální flexibilitu, kterou lze otáčet o 90 stupňů nahoru a dolů a 180 stupňů doleva a doprava.
ZnačkaSunniu #ad
VýrobceSunniu #ad
Výška4.53
Délka2.2
Hmotnost0.1
Šířka1.06
Číslo díluUSB tragbare Leselampen
ModelkaUSB tragbare Leselampen

8. Gritin

#ad

Schwarz, Stufenlose Helligkeit Klemmlampe, Buchlampe, USB Wiederaufladbare Klemmleuchte, 360° Flexibel für Nachtlesen ins Bett, 3 Farbtemperatur Modi, Gritin Leselampe Buch Klemme, beim Reisen usw.

#ad
Gritin #ad - Leicht & tragbar: gewicht der gritin led leselampe ist leicht. Drücken sie die taste erneut, um in den Kaltweißmodus zu wechseln, um in den Warmweißmodus zu wechseln. Und gleichzeitig ist die helligkeit dieses LED Buchlampe einstellbar, sodass Sie problemlos jede gewünschte Kombination aus Farbtemperatur und Helligkeit erhalten können.

Und auf der klemmen sehen sie 4 Anzeigelampen, mit denen Sie jederzeit den aktuellen Status der Batterie ermitteln können. Einfache bedienung: sie können alle funktionen des lichts mit nur einer taste genießen. Damit eignet sie sich super zum Mitnehmen. Wenn sie die helligkeit ändern müssen, und die dritte Taste, halten Sie einfach die Taste gedrückt. Das licht kann beim vierten Drücken der Taste ausgeschaltet werden. Stufenlos dimmbar & 3 modi: gritin leselampe hat drei farbtemperatur modi - kaltweiß, Warmweiß und Mischweiß 3000-6500K.

9 leds & akkuanzeige: dank der hochwertigen, blendfreien und flimmerfreien led-lichtquelle des Clip-Lichts werden Ihre Augen beim Lesen in höchstem Maße geschützt. Und in nur zwei stunden können sie diese LED-Lampe mit einem USB Kabel vollständig aufladen, was sehr bequem zu bedienen ist. Zu diesem zeitpunkt befindet sich das Licht im Mischweißmodus. Egal, ob sie auf dem campingplatz oder auf Reisen sind, sie ist die ideale Begleiterin für Ihre Nachtlesen. Und sie ist außerdem sehr kompakt und kann gebogen und gefaltet werden.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška0.7
Délka0.93
Hmotnost0.14
Šířka1.55
Číslo díluG1330
ModelkaG1330

9. Glocusent

#ad

Lampa na krk pro čtení, opravy, 3 barvy a 6 stupňů jasu, háčkování, doba 80 hodin, nabíjecí lampa na knihu, Glocusent Lampa na čtení na krk, kempování, ohebná ramena, pletení, šití

#ad
Glocusent #ad - Dobíjecí a s dlouhou životností v porovnání s jinými micro usb knihovkami je naše nabíjecí usb-c led světlo na čtení uživatelsky přívětivé a bezpečnější pro seniory a mládež. Je to proto, že usb-c je design "jednotné velikosti", který vám umožní zastrčit jej do každé strany, kterou si přejete. Etrný k očím & ergonomický design naše lampička na čtení nebliká a neoslňuje, což z ní dělá perfektní lampu na noční čtení.

Perfektní kniha se světlem na čtení pro čtenáře, že neruší lidi v okolí. Kromě toho má lampa na krk ergonomicky tvarovaná a visí na krku; paže jsou ohebné a nastavitelné, takže se nemusíte příliš namáhat a neunavovat oči, takže můžete nastavit nejpohodlnější úhel – ideální pomůcka pro osvětlení bez použití rukou. Ušetří vám každodenní nabíjení s nesnižujícím se světlem. Přátelská pro partnery tato lampička na čtení pro děti má obzvlášť úzký úhel vyzařování 90°, který je tak slabý, kterou chcete osvětlit, aniž by rušila partnera.

Ideální dárek spolehlivý dárek pro každého vtipného knihomola k díkůvzdání, vánocům nebo k narozeninám! produkt-box obsahuje: 1 x glocusent lampička na čtení krk 1 x kabel USB typu C 24 palců 1 x uživatelská příručka 1 x záložka 5. Například: žluté světlo pro čtení; teplé bílé světlo pro učení; studené bílé světlo pro přesné šití nebo háčkování. UpozornĚnÍ: použijte dodaný kabel typu c, originální kabel nebo certifikovaný kabel třetí strany; síťový zdroj lampy na čtení knihy není součástí dodávky. Kromě toho má 3 stupně jasu pro každou ruku, můžete použít různé kombinace nastavení knižní lampy podle potřeby.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška1.1
Délka10
Hmotnost0.28
Šířka7.36
Číslo díluGLCSNTBL001
ModelkaGLCSNTBL001
ZárukaBezstarostná 18měsíční záruka a přátelský zákaznický servis.

10. Vekkia

#ad

Für Nachtlektüre Energieklasse A+++, 80 Stunden lange Laufzeit, Buchlampe mit 14 LEDs,3 Farbmodi und 3 Helligkeitsstufen, USB Wiederaufladbare Klemmleuchte, Vekkia Leselampe Buch Klemme

#ad
Vekkia #ad - Kommt mit einem Typ-C. Sicherer & einfacher gebrauch für kinder. Die klammer kann weit genug geöffnet werden, 33 oz. Der ausziehbare Beleuchtungskopf kann eine größere Beleuchtungsfläche bieten. Ausziehbarer beleuchtungskopf180 grad faltbares, patentiertes Walschwanz-Design, um die besten farbtemperaturen und helligkeit anzuzeigen, was Ihre Augen beim Lesen im Bett oder im Dunkeln deutlich schont, wiederaufladbares Buchlicht, das sorgfältig von deutschen Designern entwickelt wurde.

Produktbox enthält: buch leselicht x1, Typ-C x1, CE, Benutzerhandbuch x1. Die typ-c wiederaufladbare leselampe hat einen wiederaufladbaren Akku, sodass Sie 80 Stunden kabellose Lesezeit ohne Aufladen genießen können niedrige Helligkeitseinstellung. Das dimmbare leselicht ist hell genug zum Lesen, Nähen und Basteln oder dimmbar genug, um andere nicht zu stören.

Wir verwenden ein fortschrittliches SMD-LED-Leselicht, vor allem für Kinder. Sorgenfreie & problemlose 3-Jahres-Garantie mit freundlicher Kundenbetreuung. Die leichte und kompakte leselampe für das Lesen im Bett braucht nur wenig Platz, um an verschiedenen Gegenständen befestigt zu werden. Weiche pads schützen Ihre geliebten Bücher vor Kratzern oder Quetschungen. Leistungsstarker wiederaufladbarer akku diese leselampe bedeutet, dass sie ihr geld nicht mehr für Batterien verschwenden. Langlebige led hält für 100
ZnačkaVekkia #ad
VýrobceVekkia #ad
Výška1.85
Délka4.92
Hmotnost0.21
Šířka4.57
Číslo dílu1
ModelkaBL-14