Top 10 DEEBOT T20 Omni – Robotické vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HONITURE

#ad

Robotický vysavač Q6 Pro 3500 Pa s laserovou navigací, HONITURE Robotický vysavač s odsávací stanicí, robotický vysavač s funkcí stírání, ovládání aplikací, provoz 250 minut, ideální pro zvířecí

#ad
HONITURE #ad - Velký byt nebo vícepodlažní byt jsou také velmi vhodné pro použití robotický vysavač honiture q6 pro může přizpůsobit čištění různých místností: kliknutím na mapu vyberte prostor, a nastavte různé množství sacího a vodního toku. Robotický vysavač honiture q6 pro může sbírat data v reálném čase; efektivní a detailní výkres mapy domů a důkladné čištění.

Vytírání ve tvaru y je čistší a efektivnější. Robotický vysavač čistí efektivněji a automaticky se vrátí do své nabíjecí stanice, když je baterie téměř vybitá nebo je proces čištění dokončen. Do nádrže prosím neplňte žádný čisticí prostředek. Baterie 5200 mah a automatické nabíjení robotický vysavač q6 pro je vybaven baterií 5200 mah, která podporuje samočištění až 250 minut a čištění 400 metrů čtverečních. Jsme tu vždyckyrobotický vysavač honiture nabízí 6 měsíců plné náhrady za vrácení zboží a 2 roky bezplatné údržby.

3 v 1 zametání, stírání a vysávání robotický vysavač s funkcí vytírání honiture q6 pro je vybaven elektronicky řízenou nádržkou na vodu, která dokáže automaticky regulovat třístupňové množství vody. Pomocí chytrých map se robotický vysavač obejde překážky, rozpozná nebezpečí a plánuje efektivní cesty čištění. Vylepšená automatická čisticí stanice robotický vysavač je vybaven 4litrovou sběrnou nádobou, která se automaticky vyprázdní za 20 sekund, uchová prach a nečistoty po dobu až 70 dní a musí se čistit pouze 6krát ročně. Maximální sací výkon může dosáhnout 3500 Pa.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška5.26
Délka13.2
Hmotnost7.72
Šířka13.2
Číslo díluQ6 Pro
ModelkaQ6 Pro

2. Laresar

#ad

Laresar Robotický vysavač s funkcí vytírání, robotický vysavač 150 min, koberce, WLAN, aplikace, ideální pro tvrdé podlahy, 4000 Pa, zvířecí chlupy, robotický vysavač Evol 3s, robotický vysavač 3 v 1

#ad
Laresar #ad - Můžete také použít režim edge, abyste odstranili okrajové znečištění a nechali svůj pokoj bezchybně. Až 150 minut čištění na jedno nabití. Všechny robotické vysavače laresar jsou dodávány s bezstarostnou zárukou, která zahrnuje výměnu a průběžnou podporu.

Od odstraňování zvířecích chlupů až po tiché čištění celého domu, Evol 3s splní všechny vaše potřeby. Může současně zametat a stírat podlahy a automaticky zvyšuje sací výkon, stírání all-in one ️ultra plochý robotický vysavač na zvířecí chlupy o průměru 7, vysávání, 6 cm je vybaven pokročilými senzory, když narazí na koberce držák mopu musí být odstraněn. Kdykoliv zapněte automatický režim, abyste celý dům pravidelně zametali.

Ujistěte se, 4ghz router nebo dvoupásmový router. Nechte na evol 3s automatické obcházení schodišťových stupňů a překonání 18mm překážek – Evol 3s to všechno zvládne. Pokrokový filtrační systém zachytí až 90 % částic. Respektujte prosím záruční list, který je přiložen k vašemu obalu výrobku. Perfektní pomocník pro čistý domov ️ evol 3s nabízí čtyři režimy zametání. Kromě toho můžete pomocí příkazu "Alexa.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška3
Délka12
Hmotnost5.73
Šířka12
Číslo díluCRV535
ModelkaEvol 3s 17
ZárukaZáruka dva roky.

3. roborock

#ad

Robotický vysavač kompatibilní s hlasovým asistentem Alexa pro zvířecí chlupy upgrade, roborock Robotický vysavač S8 s dvojitým kartáčem a 6000 Pa a 3D strukturovaným lehkým vyhýbáním se překážkám

#ad
roborock #ad - To je více než dvojnásobný výkon Roborock S7. Vysoce inteligentní vybaveno 3d detekcí překážek se strukturovaným světlem – proces, aby přesně rozpoznal překážky, který využívá vzor promítaný na scénu a používá deformace vzoru, aby robotický vysavač S8 myslel inteligentněji a pracoval rychleji a snadněji než kdy dříve.

Uživatelsky definované rutiny uživatelsky definované čisticí rutiny umožňují robotickému mopu nastavit pravidelné nebo v případě potřeby rutiny čištění určitých oblastí v domě. Učiňte svůj domov čistší než kdy dříve. Přesný navigační systém přesný navigační systém vytváří detailní mapy, aby našel optimální trasu pro rychlejší čištění. Poznámka: pokud potřebujete mop s8, hledejte prosím asiN: B09HZDNVKD. Upgrade stírací soustavy roborock s8 robotický vysavač s funkcí zvukového stírání, který drhne až 3 000krát za minutu a mop zvedne na 5 mm, aby se zaschlé skvrny posunuly hlouběji.

Kartáč duoroller roborock s8 robotický vysavač s funkcí stírání má dvojitý gumový hlavní kartáč, který dokáže efektivně odstranit nečistoty a malé částečky prachu, snížit zamotání vlasů a zametat. S8 filtr asin: b0br3C1C7T. Robotický vysavač s8 dokáže snadno automaticky rozpoznat uvízlá místa a v aplikaci Roborock nakreslit neviditelné stěny pro vytvoření zón No-Go. Pokud je čištění ukončeno nebo je baterie slabá, automaticky se vrátí do nabíjecí stanice.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost3.09
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaS8 Black
ZárukaNe.

4. roborock

#ad

300ml nádržka na vodu, ovládání, 460ml nádoba na prach, adaptivní algoritmus trasy, výdrž baterie 180 min, roborock Robotický vysavač a vytírání S6 MaxV s AI duální kamerou sací výkon 2500 Pa, 67 dB

#ad
roborock #ad - Inteligentní plánování cesty s mapami prostoru v reálném čase a selektivním plánováním jednotlivých prostor s virtuálními uzavíracími zónami sání a vytírání.

Alexa. Odnímatelný a pratelný mop a HEPA filtr. Lze ovládat pomocí chytrého telefonu a hlasových asistentů např. Sací funkce s ultra vysokým sacím výkonem 2 500 Pa. Optimálně vhodné pro domácnosti s domácími zvířaty pro pohodlné každodenní odstraňování zvířecích chlupů. Lišty, koberce atd. 13 laserových snímačů vzdálenosti LDS pro 360° pokrytí. Podívejte se dálkově pomocí fotoaparátů doma. Překonání překážek až 20 mm např. Laserové senzory vzdálenosti lds & ai duální kamera pro 360° pokrytí a objíždění překážek od 5 x 3, 0 cm Š x V. Funkce stírání s regulací množství vody pro stírání až 200 m² nádrž 300 ml.
Značkaroborock #ad
VýrobceRoborock #ad
Výška13.78
Délka3.8
Hmotnost8.16
Šířka13.78
Číslo díluR100006
ModelkaR100006
Záruka24měsíční zákonná záruka.

5. roborock

#ad

Aplikace/hlasové ovládání, roborock S7 Max Ultra robotický vysavač se samovypouštěcí/samosušící/samosušící/samočisticí stanicí 5500 Pa, aktivní vyhýbání se překážkám

#ad
roborock #ad - Inteligentní aplikaceautomaticky rozpozná, kde by robotický vysavač roborock mohl uvíznout, abyste zabránili čištění určitých oblastí. S 3d mapami můžete svůj domov postavit prakticky s detaily, a navrhne je jako zakázané oblasti. V aplikaci s vysavačem roborock app můžete kreslit také neviditelné stěny, jako je nábytek, abyste získali přesnou mapu a zajistili co nejlepší úklid.

Lepší čisticí výkon robotický vysavač s7 max ultra s odsávací stanicí má sací výkon 5500 pa a ultrazvukový stírací systém, 3000krát/min se zvukovými vibracemi, konstantním tlakem, efektivně uvolňuje odolné skvrny a mop se zvedne o 5 mm, aby se zabránilo sekundárnímu znečištění. Lds precise navigation plánuje efektivní úklidové trasy a pomůže vám co nejpřesněji projít domovem – i ve tmě. Samočisticí a samonaplňující vyprázdňovací stanice používá nejnovější metodu vyprazdňování, 2, 5litrový sáček na prach a čistí až jednou za 7 týdnů. Ištění vysavače pomocí odsávací stanice roborock s7 max Ultra probíhá plně automaticky, sušit sami, šetří čas a uvolňuje vaše ruce.

Technologie čištění hands-free odsávací stanice se může samovolně vyprázdnit, umýt, vyčistit sama a naplnit. Vyhýbání se překážkám díky reaktivní technologiiroborock s7 max ultra dokáže pomocí senzorů měřit vzdálenost objektů od sebe, aby se zabránilo potenciálním nebezpečím. Robotický vysavač a mop s odsávací stanicí roborock s7 max ultra je kromě toho vybaven samostatnou 3litrovou nádržkou na vodu a nádobou na nečistoty o objemu 2, 5 litru, která vodní nádrž před čištěním automaticky doplní.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost28.44
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaQ100TSC-personnalisé-noir
ZárukaNe.

6. Laresar

#ad

Akumulátor 200 min, automatický robotický vysavač L6 Nex, Laresar Robotický vysavač s funkcí vytírání, 3l vysavač s odsávací stanicí, koberce a zvířecí chlupy, sací výkon 3500 Pa, upravitelná karta

#ad
Laresar #ad - Zametání, kterou lze podle potřeby jednoduše přepínat mezi 3 režimy: zametání, vysávání a stírání 3 v 1 robotický vysavač l6 nex má nádobu 2 v 1 na prach 240 ml a vodu 250 ml, vysávání a drhnutí. Rychlé vyprázdnění nádoby na prach za 20 sekund s mírou zachycení více než 99 % a možnost nastavení frekvence vyprazdňování přes aplikaci usnadňují čištění.

Ovládání pomocí chytré aplikace a alexa s aplikací "laresmart" můžete měnit režim čištění, plánovat čištění, vybrat místnosti určené k čištění, vytvořit virtuální zóny No-Go a určit oblasti čištění. Kromě toho můžete nastavit sací sílu a množství vody ve 3 stupních a vybrat tak různé programy pro různé prostory. Bezstarostný zákaznický servis robot laresar se dodává s 2letou zárukou. Naše servisní oddělení vám rád zodpoví vaše dotazy.

Podporuje se také hlasové ovládání přes Amazon Alexa nebo Google Assistant. Robot pouze zapínejte a vypínejte. Design pro automatické vyprazdňování odpadu robotický vysavač se dodává s 3litrovým sběrným boxem, který dokáže zachytit prach a nečistoty po dobu 45 dnů, takže nemusíte otevírat box na zachycování prachu po každém čištění. Inteligentní mapování vašeho domova l6 nex rozpozná vaše prostory a vytvoří v nejkratším možném čase mapu vašeho bytu.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška16
Délka16
Hmotnost1
Šířka16
ModelkaL6 NEX

7. roborock

#ad

Ovládání aplikací/hlasem, ultrazvukový stírací systém, doba provozu 180 min, objíždění překážek, R100016, ReactiveAI 2.0, Roborock S7 MaxV Plus robotický vysavač s funkcí vytírání a odsávací stanicí 5100Pa, černý

#ad
roborock #ad - Sací funkce s ultra vysokým sacím výkonem 5100 Pa a pohyblivým celogumovým kartáčem pro lepší kontakt se zemí. Laserové senzory vzdálenosti lds a ki duální kamera pro 360° pokrytí, 0 cm š x v a překonávání překážek až do 20 mm např.

Lišty, objíždění překážek od 5 x 3, koberce. Inteligentní plánování trasy s mapami prostoru v reálném čase a selektivním plánováním jednotlivých prostor s virtuálními uzavřenými sacími a stíracími zónami. Lze ovládat pomocí chytrého telefonu a hlasových asistentů např. Alexa / odsávací stanice se sáčkem na prach nebo bez něj, funkční & automatické vyprazdňování. Ultrazvuková funkce stírání s regulací množství vody pro konkrétní místnost až do 200 m².
Značkaroborock #ad
VýrobceRoborock #ad
Výška3.82
Délka13.9
Hmotnost10.25
Šířka13.78
Číslo díluR100016
ModelkaR100016
Záruka24měsíční zákonná záruka.

8. roborock

#ad

Zóny No-Go/čištění podél linie podlahy/3D kreslení/několik stupňů čištění/aplikace upgrade Q7 Max, roborock Robotický vysavač Q8 Max s kartáčem DuoRoller / sací síla 5500 Pa

#ad
roborock #ad - Vytírání a vysávání v jednom: vysavač q8 max má nádobu na prach o objemu 470 ml a 350ml vodní nádrž pro současné stírání a vysávání. Elektronická nádrž na vodu udržuje mop během čištění vlhký a upravuje průtok vody v závislosti na stupni znečištění. Inteligentnější ovládání aplikací: u podlah z tvrdého dřeva čistí robotický vysavač Q8 MAX podlahu svým směrem, aby se minimalizovaly škrábance na podlaze.

Výkonný sací výkon 5 500 pa: sací výkon hyperforce byl zvýšen na 5 500 pa, prach a zvířecí chlupy z různých typů podlah, takže robotický vysavač Q8 Max může bez problémů nasávat nečistoty, vlasy, takže máte pokaždé bezvadný obytný prostor. Podporuje 3d kreslení, takže můžete čistit svůj domov intuitivněji. Reaktivní technologie pro zamezení překážkám: se strukturovaným světlem na přední straně q8 max měří reaktivní technologie pro vyhýbání se překážkám vzdálenost od překážek a inteligentním způsobem se jim vyhýbá, aby se usnadnilo čištění, snižuje kolize s překážkami a pomocí aplikace nastavuje upozornění na neoprávněné zóny.

U jiných nečistot, jako jsou vlasy na kobercích, se zvyšuje čisticí výkon o 20 %. Nově vylepšený kartáč duoroller: robotický vysavač roborock q8 max má dva pogumované hlavní kartáče s8 pro ultra, které efektivně odstraňují nečistoty a malé prachové částice a snižují zachycení chloupků.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost12.41
ModelkaQ80ULL-max-blanc
Záruka2.

9. NARWAL

#ad

čištění okrajů Smart-Swing, sušení horkým vzduchem, NARWAL Robotický vysavač Freo s funkcí vytírání a automatickou dokovací stanicí režim Freo a detekce nečistot DirtSense, rotující mopy

#ad
NARWAL #ad - Technologie dirtsense: na rozdíl od jiných robotů na vytírání a vysávání technologie Dirtsense* od Freo inteligentně rozpozná, jak jsou mopy špinavé. Robotický vysavač a mop narwal nepoškodí vaši podlahu a důkladně ji vyčistí. Sílu směřující dolů lze flexibilně zvolit pro různé podlahové krytiny.

Režim freo: hands-freo. Upozornění: podporovaná síť robotického vysavače a mopu narwal freo je 2, 4g wifi. Hlubší a bezpečnější čištění: patentované podložky pod mopy se otáčejí vysokou rychlostí poskytují o 12 n dolů. Tři režimy sušení mopu: mop polštářky mohou být špinavé, pokud po vytírání dobře nevyschnou. Každé stírání je jednoduché a hygienické. Integruje vysávání a stírání. Ištění hran edgeswing: prach a skvrny na stěnách a soklových lištách jsou pro mnoho robotických mopů a vysavačů těžko dostupné.

V režimu freo činí tento robotický vysavač a mop optimální rozhodnutí a akce při čištění a nově definuje automatickou logiku čištění ve vašem životě. Vinyl, laminát, podlahy z tvrdého dřeva, dlaždice, mramor. Protože však většina routerů podporuje jak 2, 4 g, doporučuje se při používání robota přepnout na 2, tak i 5G, 4G WiFi, aby byla zajištěna stabilita zařízení podle pokynů vašeho routeru. Bez starostí.
ZnačkaNARWAL #ad
VýrobceNarwal #ad
Hmotnost28.66
Číslo díluNarwal
ModelkaFreo

10. ECOVACS

#ad

Grau, ECOVACS Waschbare Wischpads für DEEBOT X2 Omni/T20 Omni/T10 Omni/X1 Omni/X1 Turbo Serie Roboter-Staubsauger und Wischmopp, 4 Stück pro Packung

#ad
ECOVACS #ad - Lieferumfang: 4 Einweg-Wischpads. Kompatibel mit ecovacs deebot x2/t20 omni/t10 omni/x1 omNI/X1 TURBO. Einfache Montage ohne Werkzeug. Leicht zu waschen und kann viele Male wiederverwendet werden.
ZnačkaECOVACS #ad
VýrobceECOVACS #ad
Výška2
Délka13.8
Šířka9.8
Číslo díluD-WP04-0012
ModelkaD-WP04-0012