Top 10 Mesh Office Chair – Kancelářské židle

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ZLchair

#ad

Drehstuhl, Home Office Schreibtischstühle, Bürostuhl Ergonomischer Schreibtischstuhl – Doppelnetz, höhenverstellbar, dickes Schaumstoffkissen

#ad
ZLchair #ad - Das verdickte, explosionsgeschützte Stahlgestell ist strapazierfähig, alle Details machen diesen Schreibtisch-Bürostuhl länger zu verwenden. Einfach zu installieren und zu installieren: dieser bürostuhl aus netzstoff wird mit allen Beschlägen und notwendigen Werkzeugen geliefert. Vielen dank, können sie uns gerne erreichen, dass Sie sich für ZLchair Bürostuhl entschieden haben.

Es kann 15-20 minuten dauern, wenn Sie die Anleitung befolgen. Zur einfacheren installation können Sie sich auch das Installationsvideo auf der Produktseite ansehen. Stabiler und langlebiger stuhl: die dreistufige stahl-gasfeder und die strapazierfähigen Nylonbeine mit einer maximalen Belastung von 136 kg, zertifiziert von BIFMA und SGS. Der 7 cm dicke, gepolsterte und hochelastische Schaumstoffsitz kann auch den Hüftdruck entlasten, um Ihnen viel Komfort zu bieten. Sie können anhand unserer bilder oder Videos lernen, wie Sie die Höhe und Rückenlehne klar einstellen.

Mit der 5 cm nach oben und unten verstellbaren Lendenwirbelstütze gibt der Bürostuhl Ihrem Rücken zusätzliche Unterstützung. Ergonomischer bürostuhl und super bequem: das design der rückenlehne passt sich der form der menschlichen Wirbelsäule an. 5 jahre garantie: wir bieten 5 jahre after-sales-garantie! wenn es probleme wie fehlende teile, produktschäden oder andere unbefriedigende Probleme gibt, indem Sie auf die Schaltfläche "Verkäufer kontaktieren" klicken. In der freizeit der arbeit oder des Studiums können Sie durch Einstellen der Rückenlehnung in den Ruhewippmodus wechseln.
ZnačkaZLchair #ad
VýrobceZLchair #ad
Výška43.7
Délka18.9
Hmotnost28.32
Šířka20.08
Číslo díluoffice chair
ModelkaHome Office Desk Chair

2. SONGMICS

#ad

Ložnice, otočná židle, židle k psacímu stolu, výškově nastavitelná, SONGMICS Židle Homeoffice, pěnové polstrování, do pracovny, šedá OBG020G01

#ad
SONGMICS #ad - Vysoký komfort sezení dvojitý dobře polstrovaný polštář horní část 7 cm silný, zakřivený, velký sedák uvolní tlak na boky; potah ze směsi bavlny a lnu je prodyšný. Při nepoužívání můžete židli zasunout pod psací stůl, abyste ušetřili místo.

27. 2022, má nosnost až 110 kg, nabízí stabilní a spolehlivé držení. Vše nabízí vysoký komfort sezení. Snadná montáž připevněte spodní desku pomocí šroubů na spodní stranu sedadla, nainstalujte plynový válec a kolečka – pouze několik kroků je židle C připravena k sestavení. Ajhl2005001059ft; majitel: dodavatel; vystaveno 10 Spora místa tato kompaktní o 360° otočná židle k psacímu stolu 60 x 60 cm je výškově nastavitelná o 10 cm a nemá loketní opěrky.

Stylový a univerzální s elegantním vzhledem a jednoduchými geometrickými liniemi dodá tato otočná židle vašemu pokoji jedinečný šarm. Můžete jej použít pro práci, učení nebo líčení. Spolehlivé držení Židle splnila zkoušku pevnosti a trvanlivosti od sgs zpráva č.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška35.43
Délka23.62
Hmotnost18.08
Šířka23.62
Číslo díluOBG020G01
ModelkaOBG020G01

3. Airchros

#ad

Otočná židle, nastavitelná opěrka hlavy, ergonomická kancelářská židle, židle k psacímu stolu, Kancelářská židle, bederní opěrka, manažerské křeslo, kolébková funkce do 135°, loketní opěrky, šetrná k

#ad
Airchros #ad - Kolébka a tichá kolečka využijte funkci houpání až 135° pro uvolnění a natažení těla po dlouhých pracovních fázích. Je velmi bezpečný, učíte se nebo hrajete počítačové hr. Ergonomická kancelářská židle opěradlo ve tvaru s a opěrka hlavy otočná o 120 stupňů s možností nastavení 11 cm židle k psacímu stolu poskytují vynikající podporu pro vaše spodní části zad a krku.

Upravte si opěrku hlavy, loketní opěrky 10 cm nastavitelné a výšku sedáku 10 cm nastavitelné zcela podle vašeho přání, bederní opěrku 6 cm nastavitelná, abyste našli perfektní pozici při sezení. Bezpečná a stabilní kancelářská židle radost a plynová vzpěra od ergonomic office chair prošly certifikací bifma a sgs a statickým tlakovým testem 1136 kg, pokud pracujete soustředěně, nabízejí velkou trvanlivost a stabilitu. Co je nastavitelné s kolébkovou funkcí této kancelářské židle se můžete mezi nimi uvolnit a pak bez problémů pokračovat v práci.

Nabízíme 2letou záruku na produkt, takže můžete svůj nákup uskutečnit bez obav. Všechny tyto vlastnosti přispívají k dlouhé životnosti a kvalitě našeho šéfovského křesla. Všechny potřebné nástroje, který je součástí dodávky, a veškeré příslušenství jsou již součástí dodávky. Vysoce kvalitní materiálynaše ergonomická kancelářská židle je vyrobena z kvalitní pěnové hmoty, která je nejen prodyšná, která nabízí příjemně vyvážený pocit při sezení. Pokud máte nějaké problémy s kancelářskou židlí, jako je imbusový klíč, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím Amzonu.
ZnačkaAirchros #ad
VýrobceAirchros #ad
Výška50.39
Délka27.56
Hmotnost28.66
Šířka27.56
Číslo díluBürostuhl
ModelkaBürostuhl

4. BestEra

#ad

Kožená židle, velké a vysoké manažerské křeslo s opěrkou nohy, kancelářská židle Home Office s nastavitelným opěradlem a, ergonomická židle k psacímu stolu, BestEra Kancelářská židle Office Chair

#ad
BestEra #ad - Sklon a nastavení výška sedáku kancelářské židle lze nastavit v rozsahu 10 cm nahoru a dolů, opěradlo lze nastavit v rozmezí 90 ° až 135°, relaxaci a odpočinku. Po dlouhém používání nevybledne a snadno se čistí. Záruční doba je 1 rok, obraťte se prosím e-mailem na náš zákaznický servis. Design morderského vzhledu executive manažerské křeslo nabízí lepší komfort a vzhled zároveň.

Nebudeme se bát žádné námahy, že vám nabízíme nejlepší zákaznický servis. Tato kancelářská židle je vhodná do domácnosti, také odolné proti poškrábání, přijímací místnosti atd. Různé barvy si můžete vybrat podle vašich potřeb. Na stránce produktu jsme také nahráli instalační video pro vaše informace. Zabaleno vysoce kvalitní pu kůží, kanceláře, skvrnám, peelingu, konferenční místnosti, jak měkké a šetrné k pokožce, praskání. Ergnomic office chair velká a vysoká kancelářská židle bestera je vhodná pro dlouhé hodiny, bederní oporu a opěrku hlavy v souladu s lidským tělem a krkem, pomáhá přizpůsobit polohu při sezení, zmírňuje bolesti zad a bederní páteře, pokud pracujete dlouhou dobu.

Idle k psacímu stolu mají výsuvnou opěrku nohou, aby splnila vaše různé potřeby při práci, kterou lze vytáhnout, pokud se Vaše nohy cítí nepříjemně nebo si chcete zdřímnout. Worry-free zákaznický servispokud potřebujete pomoc při montáži nebo používání našich výrobků, ujišťujeme vás, abychom vám pomohli v případě problémů. Snadná montáž a stabilní v balení je podrobný návod k montáži český jazyk nelze zaručit a nářadí, že kožená kancelářská židle je dostatečně stabilní a je vybavena pěti stabilními kolečky s dlouhou životností, zjistíte, abyste si židli mohli sami namontovat.
ZnačkaBestEra #ad
VýrobceBestEra #ad
Výška47.24
Délka27.56
Šířka27.56

5. Milacyee

#ad

Síťovina s podporou motýla, ergonomická, kancelářská židle, židle k psacímu stolu se sklopnými loketními opěrkami, Milacyee Kancelářská židle, manažerské křeslo s kapacitou 102 kg

#ad
Milacyee #ad - Opěradlo nelze během sklápění zaaretovat. Kancelářská židle s dlouhou životností milacyee home office chair má plynové pružiny s certifikací BIFMA a SGS, nastavitelná výška 10 cm, robustní základna a flexibilní kolečka, takže při pohybu na podlaze nezanechá žádné stopy.

Ergonomická kancelářská židle kancelářská židle může sklopit loketní opěrky nahoru a umístit židli pod psací stůl, hraní, aby se ušetřilo místo. Prodyšná síťová židle se zadním opěradlem kancelářská židle milacyee je navržena s opěradlem ve tvaru motýla pro pohodlí a podporu zad, naše ergonomická kancelářská židle s bederní opěrkou vám umožní udržovat dobré držení těla a je tou nejlepší volbou pro dlouhé hodiny práce a studia na vašem psacím stole. Vhodné do kanceláře, sledování televize nebo odpočinku a užívat si pohodlný život, do studia, pod počítačovým stolem.

Maximální zatížitelnost židle je 102 kg. Více pohodlných sedacích polštářů kancelářské židle milacyee vždy na prvním místě pro zkušenosti zákazníka. Nastavitelná pracovní židlepracovní židle milacyee je vybavena funkcí sklonu opěradla s maximálním úhlem sklonu 120°. Můžete si odpočinout při práci, zasedací místnosti, který přináší moderní řemeslné umění. Přineste pohodlnější a měkčí zážitek.
ZnačkaMilacyee #ad
VýrobceMilacyee #ad
Výška39.76
Délka20.47
Hmotnost22.71
Šířka24.8
Číslo díluM03
ModelkaM03

6. DoChair

#ad

Büro Stuhl Höhenverstellbar, Ergonomisch Schreibtischstuhl, Verstellbarer Kopfstütze 3D Armlehne, DoChair Bürostuhl, Chefsessel 150 kgWeiß, Hoher Rücken Drehstuhl mit Lordosenstütze

#ad
DoChair #ad - Ergonomisches design die x-förmige rückenlehne unseres bürostuhls kombiniert Ästhetik und Komfort. Nicht nur die anleitungen und Videos sind klar und verständlich, so dass Sie keine zusätzlichen Vorbereitungen treffen müssen. Die kopfstütze ist 8, unten, vorne und hinten eingestellt werden, 5 cm höhenverstellbar und 30° drehbar.

Unser kundendienst dieser bürostuhl ist einfach zu installieren und kann leicht von einer person innerhalb von 20 Minuten montiert werden. Kipp- und sperrfunktionnach einem langen arbeitstag können sie durch einstellen des hebels und knopfes an der Grundplatte des Stuhls den Komfort von 90° bis 135° Neigung genießen. Hoher komfort für eine bessere ermüdungsentlastung ist das sitzkissen dieses bürostuhls mit hochdichtem Schaumstoff gefüllt. Das wasserfallkanten-design bietet eine größere Auflagefläche, die die Hüften besser stützt. Die 3d-armlehnen sind flexibel einstellbar und passen sich verschiedenen Sitzpositionen an.

Die pu-rollen sorgen für leises und sanftes Gleiten, geeignet für harte Böden, Holzböden, Teppich und andere Oberflächen. Sicherheit und stabilität die 3-stufige gasdruckfeder ist sicher und stabil mit 10cm Höhenverstellbereich. Die lendenwirbelstütze kann nach Ihren Vorlieben nach oben, was Ihre Taille besser passt und den Druck wissenschaftlicher verteilt. Wenn sie während des gebrauchs auf probleme stoßen, sondern DoChair liefert auch das benötigte Zubehör, können Sie uns gerne kontaktieren.
ZnačkaDoChair #ad
VýrobceDoChair #ad
Výška19.69
Délka19.69
Šířka20.08

7. rattantree

#ad

Otočná židle, opěrkou hlavy a loketními opěrkami, židle k psacímu stolu s nastavitelnou bederní opěrkou, nosnost do 150 kg, kolébková funkce, rattantree Ergonomická kancelářská židle, nastavení výšky

#ad
rattantree #ad - Otočná židle unese až 150 kg. Během 24 hodin vám nabídneme efektivní řešení. Nastavitelná výška 10 cm a 3d loketní opěrky vám umožní najít pohodlné sezení. Nastavitelné funkce opěrku hlavy můžete nastavit na vhodnou výšku a úhel podle vašeho přání. V případě závad, nás prosím kontaktujte: přihlaste se do svého účtu Amazon > Vyberte "Vaši objednávku" > Najděte ID objednávky > klikněte na "Kontaktovat prodejce".

Vysoce zatížitelná kovová konstrukce zajišťuje vynikající trvanlivost a stabilitu, takže můžete bezpečně pracovat, studovat a hrát počítačové hry. Bezpečná a stabilní síťová židle rattantree prošla testem statického tlaku 1136 kg. Vysoce kvalitní materiálopěradlo kancelářské židle rattantree je vyrobeno z vysoce kvalitní, vysoce elastické síťoviny a je odolné proti opotřebení a prodyšné. Ergonomická kancelářská židleprodyšná síťová opěrka židle k psacímu stolu rattantree se perfektně přizpůsobí vaší páteři, nabízí chladnou a pohodlnou oporu zad a zmírňuje únavu po dlouhém sezení.

Opěradlo židle lze naklonit až o 135°, takže se při odpočinku můžete zcela uvolnit. Spolehlivý poprodejní servis dodává se s jasnými pokyny a všemi nástroji, které jsou potřebné pro montáž, které nejsou způsobeny lidskými faktory, kancelářská židle může během 15 – 20 minut snadno sestavit. Sedák ve tvaru u je vyplněn 9 cm silnou houbou a přední hrana je ve tvaru vodopádu, aby se tlak rozptýlil na hýždě a stehna. Sedací polštář je vyplněn kvalitní pěnou a zajišťuje příjemný pocit při sezení.
Značkarattantree #ad
Výrobcerattantree #ad
Výška54.72
Délka20.47
Hmotnost38.58
Šířka20.87
Číslo díluK077
ModelkaK077

8. WOTSTA

#ad

židle k psacímu stolu, počítačová židle s opěrkou hlavy/samoadaptivní bederní opěrkou/loketní opěrka, WOTSTA Ergonomická kancelářská židle, nastavitelná židle k psacímu stolu, zelená

#ad
WOTSTA #ad - Loketní opěrky lze sklopit nahoru, pracovny, obývacího pokoje, takže židli můžete prostorově úsporně umístit pod psací stůl. Naše ergonomická kancelářská židle je nastavitelná pro většinu lidí. Je koncipován tak, aby podporoval celé vaše tělo, speciálně pro bederní oblast jsme vyvinuli adaptivní bederní design, takže ani po dlouhém sezení necítíte bolesti v dolní části zad.

Ergonomická kancelářská židle – pracovní židle je ergonomicky tvarovaná a má strukturu ve tvaru s. Nastavitelná židle k psacímu stolu – skutečně ergonomická, nastavitelná kancelářská židle: 1: opěrku hlavy lze naklonit nahoru a dolů; 2: nový adaptivní bederní polštář; 3: Reverzní loketní opěrky; 4: pneumatická páka na spodní straně + funkce blokování sklonu Getaway. Funkce houpání a loketní opěrky pro úsporu místa -- díky funkci houpání se můžete opřít až o 125 stupňů a nastavit nakloněné napětí nebo židli jednoduše uzamknout ve svislé poloze.

Pokud máte dotazy k instalaci nebo používání, můžete se na nás obrátit. Tato nastavitelná kancelářská židle nabízí uživateli individuální a pohodlný zážitek, silná podpora pro vaše tělo. Je vhodnější pro 24/7 každodenních kancelářských pracovníků. Perfektní do kanceláře, ložnice, konferenční místnosti a další. Jako profesionální tým zákaznických služeb jsme vždy připraveni nabídnout uspokojivá řešení.
ZnačkaWOTSTA #ad
VýrobceWOTSTA #ad
Výška44.49
Délka25.2
Hmotnost34.17
Šířka26.77

9. X XISHE

#ad

X XISHE Bürostuhl Ergonomischer Schreibtischstuhl, Lederkissen Höhenverstellbar Drehgelenk Mesh Midback Computerstuhl mit Lendenwirbelstütze und hochklappbaren Armlehnen Chefsessel Schwarz

#ad
X XISHE #ad - Super komfort mit ergonomischem design ergonomisch geschwungene mitte rücken unterstützt perfekt ihren ganzen körper sehr gut. Wir werden für Ihre Wahl verantwortlich sein. Wir werden ihnen innerhalb von 24 Stunden antworten und diese aktiv lösen. Gepolsterte armlehnen sorgen dafür, weich und bequem; Wasserfall-Vordersitz reduziert Druck und Ermüdung Ihrer Beine und hilft dabei, um Platz zu sparen.

Es kann 10 ~ 15 minuten dauern, wenn Sie die Anleitung befolgen. 5 jahre garantiewir bieten 5 jahre after-sales-garantie! wenn es probleme wie fehlende teile, kontaktieren Sie uns bitte rechtzeitig. Einfach zu installieren dieser drehbare bürostuhl aus Netzstoff wird mit allen harten Waren und notwendigen Werkzeugen geliefert. Vielen dank, produktschäden oder andere unbefriedigende Probleme gibt, dass Sie sich für den Chairoom Bürostuhl entschieden haben. Verstellbarer bürostuhlpneumatische sitzhöhenverstellung von 42, 2 cm - 52, um eine Pause zu haben, indem der Knopf unter dem Sitz eingestellt wird; 3 cm verstellbare Lendenwirbelstütze, 1 cm; hin und her schaukeln, einzigartiges Schmetterlingsform-Design für verbesserte Rückenlehnenstabilität.6

6 cm dickes kissen mit hochdichtem formschwamm, dass Sie sich den ganzen Tag wohl fühlen oder die Arme über die Rückenlehne drehen, die Beinzirkulation zu erhöhen. Hohe sicherheit dieser bürostuhl hat eine robuste basis mit Fünf-Backen und mit Gasdruckfeder der Klasse 4, stabiler und langlebiger, alle Teile haben die BIFMA-Zertifizierung maximale Belastbarkeit erreicht 136 kg.
ZnačkaX XISHE #ad
VýrobceChairoom #ad
Výška38.4
Délka18
Hmotnost29.1
Šířka25.2
Číslo díluLDL-929
ModelkaLDL-929

10. SixBros.

#ad

židle k psacímu stolu, SixBros. Kancelářská židle, otočná židle, zvolená barva H2408F

#ad
SixBros. #ad - Snadná montáž: Židle k psacímu stolu se musí namontovat sami. Idle se dá rychle a jednoduše sestavit pomocí přiloženého návodu. Výškově nastavitelná výška sedáku: s kancelářskou židlí lze plynule nastavit výšku sedadla.

Kolečka na nohy se hodí zejména pro měkké podlahy. Stabilní držení: díky 5nožkové a kvalitní bezpečnostní nožní kříži stojí růžová otočná židle bezpečně na zemi. Prodyšná síťka: opěradlo a sedák jsou vyrobeny z funkčního síťovaného potahu ze 100% polyesteru. Pohodlné sezení: sedák a opěradlo jsou vyrobeny z příjemné látky. Díky tomu je židle ideální pro děti, které ještě rostou. Navíc zvyšují komfort díky loketním opěrkám. Prodyšná sedací látka zabraňuje nepříjemnému ulpívání a pocení v teplých dnech.
ZnačkaSixBros. #ad
VýrobceSixBros. #ad
Výška21.65
Délka20.28
Hmotnost20.41
Šířka20.47
Číslo díluH-2408F/2058