Top 10 Planetmöbel Badmöbel – Sady koupelnového nábytku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Planetmöbel

#ad

Kompletní sada do koupelny, zrcadlovou skříní a 2 × midi skříň ze zlatého dubu, Planetmöbel Koupelnová sada kompletní ze spodní skříňky 45 cm s umyvadlem, 5dílná

#ad
Planetmöbel #ad - Keramické umyvadlo: vysoce kvalitní keramické umyvadlo má dlouhou životnost a má praktický přepadový otvor. Navíc jsou naše povrchy vhodné pro prostředí s vysokou vlhkostí vzduchu, robustní a snadno se udržují.

Bezhlučný: díky praktické funkci soft-close lze dveře skříně bezhlučně zavírat a otevírat. Rozsah dodávky: 1 x skříňka pod umyvadlo, 1 x keramické umyvadlo, 2 x midi skříň, 1x montážní návod český jazyk nelze zaručit, 1 x zrcadlová skříňka, 1x montážní materiál. Tím se zabrání hluku a podtrhuje se kvalitní zpracování. Protože je umyvadlo z keramiky, nenarušují normální čističe povrch. Výběr barev: rozhodněte se mezi čtyřmi skvělými dekoračními barvami.

Snadná montáž: všechny naše výrobky jsou dodávány s obrázkovým návodem k montáži. Moderní a praktické: tato absolutně nadčasová kompletní sada pro vaši koupelnu přesvědčí svým trendovým designem, velkorysým prostorem a kvalitním umyvadlem. Náš koupelnový nábytek obdržíte buď v barvě zlatý dub, bílá, dub sonoma, antracitová nebo beton.
ZnačkaPlanetmöbel #ad
VýrobcePlanetmöbel #ad
Výška29.53
Délka12.99
Šířka17.72
Číslo díluWTU-45GE-PM+SPS-40GE-PM+2xMS-32GE-PM
ModelkaWTU-45GE-PM+SPS-40GE-PM+2xMS-32GE-PM

2. Planetmöbel

#ad

Planetmöbel Skříňka pod umyvadlo keramické umyvadlo pro hosty WC 40 cm matná bílá matná

#ad
Planetmöbel #ad - Bezhlučný: díky praktické funkci soft-close lze dvířka skříně bezhlučně zavírat a otevírat. Rozsah dodávky: obdržíte 1 × skříňku pod umyvadlo a keramické umyvadlo.

Rychle a jednoduše: montáž nábytku je zcela jednoduchá díky obrázkovému návodu k montáži český jazyk nelze zaručit. Díky tomu je zaručeno jemné zavírání. Díky prostorným přihrádkám na vnitřní straně skříně lze výrobky jednoduše a čistě třídit. Máte na výběr: rozhodněte se mezi třemi skvělými dekoračními barvami: Naši umyvadlo dostanete buď v antracitové barvě, bílé nebo šedé matně lakované. Elegantní a praktické: elegantní, nadčasová skříňka pod umyvadlo v moderním designu. Keramické umyvadlo je absolutním vrcholem.
ZnačkaPlanetmöbel #ad
VýrobcePlanetmöbel #ad
Výška43.31
Délka11.42
Šířka15.75

3. Lomadox

#ad

81 cm skříňka pod umyvadlo s keramickým umyvadlem, vysoká skříňka, Lomadox Sada koupelnového nábytku ve vysokém lesku bílá s Wotan dub Nb., LED zrcadlová skříň, 3 závěsné skříňky

#ad
Lomadox #ad - Umyvadla z keramiky, s otvorem pro kohoutek a přepadem, Š/H cca : 80/59/46 cm, 2 zásuvky softclose, šířka 81 cm.1× spodní skříňka, 1 police, Š/v/h 35/68/32 cm; 1 × závěsná skříň, tlumené dveře re/li, 1 police, tlumené dveře re/li, Š/V/H 35/75/22 cm.

Celkové rozměry Š/v/h: cca 180/200/46 cm vč. 1× skříňka pod umyvadlo, vč. Mezivzdálenosti, dodávka pro vlastní montáž s manipulací pro 2 osoby, volné místo použití místo instalace. 3 × závěsná skříň, tlumené dveře re/li, chromované 60 cm led svítidlo 3 dveře se zrcadlem, Š/v/h 35/35/22 cm; zrcadlová skříňka, 2 police, Š/V/H 80/75–80/16 cm. Moderní sada koupelnového nábytku s keramickým umyvadlem, čela s vysokým leskem MDF, korpus: Wotaneiche Nb. Dveře a zásuvky Softclose.
ZnačkaLomadox #ad
VýrobceLomadox #ad
Výška78.74
Délka18.11
Hmotnost268.96
Šířka70.87
Číslo díluLA56-LUTON-56-SET133

4. Planetmöbel

#ad

Do koupelny, 64 cm, sada koupelnového nábytku, WC dub sonoma, Planetmöbel Umyvadlo

#ad
Planetmöbel #ad - Náš nábytek je dodáván se super jednoduchým montážním návodem na obrázek. Bezhlučný: díky praktické funkci soft-close lze dvířka skříně bezhlučně zavírat a otevírat.

Zázrak místa: uložení lze překvapivě mnoho, protože umyvadlo má následující rozměry: 64 x 68 x 37 cm š x v x h. Naši zrcadlovou skříňku dostanete buď v barvě dub sonoma, bílá nebo antracitová. Elegantní & praktický: elegantní, nadčasová umyvadla v moderním designu. Snadná údržba: absolutní poutač pozornosti a velmi snadná údržba při čištění. Díky tomu je zaručeno jemné zavírání. Máte na výběr: rozhodněte se mezi třemi skvělými dekoračními barvami. Díky prostorným přihrádkám na vnitřní straně skříně lze výrobky jednoduše a čistě třídit. Keramické umyvadlo je absolutním vrcholem.
ZnačkaPlanetmöbel #ad
VýrobcePlanetmöbel #ad
Výška730
Délka350
Šířka612

5. badselekt

#ad

Světlý dub, badselekt 3dílná sada koupelnového nábytku, malé zrcadlo s LED osvětlením, sada koupelen pro hosty se spodní skříňkou, ideální pro malé a úzké WC s místem na mytí.

#ad
badselekt #ad - Ať už se jedná o malou koupelnu v obytném bloku jako koupelnu s umyvadlem pro hosty nebo o koupelnu ve velkém domě, náš koupelnový nábytek lze integrovat do každého interiéru. Díky dodatečnému led osvětlení na zrcadle se vaše malé WC pro hosty rozzáří v jasném světle.

3dílná sada koupelnového nábytku. Kromě toho lze také podlahu pod závěsným koupelnovým nábytkem snadno vyčistit, což zajišťuje hygienickou atmosféru ve vaší koupelně. Zrcadlo je vyrobeno z odolného skla. Skříň je vyrobena z materiálu se zvýšenou odolností proti vlhkosti. Rozměry: 73 × 46 × 22, aby byla zajištěna co možná nejvyšší kvalita a životnost koupelnového nábytku. Upozornění: dekorační materiál, armatura a odtokový ventil nejsou součástí dodávky.

Navrženo pro použití v koupelně pro hosty s malým místem na mytí, skládající se z umyvadla, skříňky pod umyvadlo a zrcadla s LED osvětlením neoslňující, zajišťuje velmi příjemné a homogenní světlo. Keramické umyvadlo ve spojení se spodní skříňkou a zrcadlem je absolutním vrcholem. Tak je spojen moderní design s nadčasovým vzhledem. Jak spodní skříňka, tak i umyvadlo se velmi snadno udržují. Elegantní, nadčasová umyvadla v moderním designu.
Značkabadselekt #ad
Výrobcebadselekt #ad
Výška9.06
Délka28.74
Šířka18.11
Číslo dílu4762921
Modelka4762921

6. Planetmöbel

#ad

Planetmöbel Koupelnová sada kompletně ze spodní skříňky 40 cm s umyvadlem, kompletní sada do koupelny 4dílná, skříňkou se zrcadlem a 1 x midi skříň v antracitové barvě

#ad
Planetmöbel #ad - Výběr barev: rozhodněte se mezi pěti skvělými dekoračními barvami. Moderní a praktické: tato absolutně nadčasová kompletní sada pro vaši koupelnu přesvědčí svým trendovým designem, velkorysým prostorem a kvalitním umyvadlem.

Protože je umyvadlo vyrobeno z keramiky, normální čističe nepoškozují povrch. Náš koupelnový nábytek obdržíte buď v barvě dubu sonoma, bílý, zlatý dub, antracitový nebo beton. Midi skříňku lze namontovat jak nahoře vedle zrcadlové skříně, tak dole vedle spodní skříňky. Keramické umývadlo: vysoce kvalitní keramické umyvadlo má dlouhou životnost a má praktický přepadový otvor.

Rozsah dodávky: obdržíte 1 x skříňku pod umyvadlo a keramické umyvadlo, 1 x zrcadlová skříň, 1 x midi skříňku. Bezhlučný: díky praktické funkci soft-close lze dveře skříně bezhlučně zavřít a otevírat. Tím se zabrání hluku a podtrhuje kvalitní zpracování. Snadná montáž: všechny naše výrobky jsou dodávány s obrázkovým návodem český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaPlanetmöbel #ad
VýrobcePlanetmöbel #ad
Číslo díluYINGXIONG-BAN135

7. Quentis Badmöbel

#ad

Quentis Badmöbel WC sada pro hosty Faros 40 cm, umyvadlo se skříňkou přírodní dub

#ad
Quentis Badmöbel #ad - Skříňka pod umyvadlo se sklopnými dvířky, integrovaná lišta rukojeti. Moderní nasazovací umyvadlo s bočním upevněním, volitelně vlevo nebo vpravo. Rychlá & snadná montáž – dodávka skříňky pod umyvadlo je sestavená/smontovaná. 2dílná sada toaletního místa pro hosty, šířka 40 cm, hloubka 22 cm.
ZnačkaQuentis Badmöbel #ad
VýrobceQuentis Badmöbel #ad
Výška16.14
Délka8.66
Hmotnost33.07
Šířka15.75
Číslo díluFZ40
ModelkaFaros 40

8. Planetmöbel

#ad

Planetmöbel Sada koupelnového nábytku pro hosty WC skříňka pod umyvadlo keramické umyvadlo, zrcadlová skříňka 40 cm dub sonoma

#ad
Planetmöbel #ad - Keramické umyvadlo je absolutním vrcholem a při čištění se velmi snadno udržuje. Rychle a jednoduše: montáž nábytku je zcela jednoduchá díky obrázkovému návodu k montáži český jazyk nelze zaručit.

Díky prostorným přihrádkám na vnitřní straně skříně lze výrobky jednoduše a čistě třídit. Bezhlučný: díky praktické funkci soft-close lze dvířka skříně bezhlučně zavírat a otevírat. Elegantní a praktické: elegantní, nadčasová skříňka pod umyvadlo s keramickým umyvadlem a zrcadlovou skříňkou v moderním designu. Změnit doraz: během výstavby se můžete zcela jednoduše rozhodnout, na kterou stranu byste chtěli mít doraz, a namontovat jej podle svého přání.

Máte na výběr: rozhodněte se mezi našimi skvělými dekoračními barvami. Naši zrcadlovou skříňku dostanete buď v barvě dub sonoma, zlatý dub, beton, bílá nebo antracitová. Díky tomu je zaručeno jemné zavírání.
ZnačkaPlanetmöbel #ad
VýrobcePlanetmöbel #ad
Výška27.95
Délka8.46
Šířka14.49
Číslo díluSA 40-11 + SV 41-11 WTU + SPS Sonoma
ModelkaSA 40-11 + SV 41-11 WTU + SPS Sonoma

9. Planetmöbel

#ad

45 cm, Planetmöbel Umyvadlo se skříňkou pod umyvadlo/skříňka pod umyvadlo, koupelna pro hosty, WC dub Sonoma

#ad
Planetmöbel #ad - Díky prostorným přihrádkám na vnitřní straně skříně lze výrobky jednoduše a čistě třídit. Díky tomu je zaručeno jemné zavírání. Rychle a jednoduše: montážní návod je zobrazen obrazně, což zajišťuje nekomplikovanou montáž.

Elegantní a praktické: elegantní, nadčasová skříňka pod umyvadlo v moderním designu. Zázrak místa: uložit lze překvapivě mnoho, protože skříňka pod umyvadlo s umyvadlem má následující rozměry: 75 × 45 × 33 cm V × Š × H. Máte na výběr: rozhodněte se mezi pěti skvělými dekoračními barvami: Náš umyvadlo dostanete buď v barvě dub sonoma, beton, zlatý dub, bílá nebo antracitová. Absolutním vrcholem je keramická nádrž. Bezhlučný: díky praktické funkci soft-close lze dvířka skříně bezhlučně zavírat a otevírat.
ZnačkaPlanetmöbel #ad
VýrobcePlanetmöbel #ad
Výška29.53
Délka12.99
Hmotnost39.68
Šířka17.72

10. Planetmöbel

#ad

Sada koupelnového nábytku 40 cm do koupelny, WC zlatý dub, pro hosty, Planetmöbel Skříňka pod umyvadlo se zrcadlem

#ad
Planetmöbel #ad - Rozsah dodávky: 1 x skříňka pod umyvadlo, 1 x zrcadlová skříňka, 1 x keramické umyvadlo, 1x montážní návod český jazyk nelze zaručit. Díky tomu je zaručeno jemné zavírání. Elegantní a praktické: elegantní, nadčasová skříňka pod umyvadlo v moderním designu.

Keramické umyvadlo je absolutním vrcholem. Rychlá a jednoduchá: montáž nábytku je zcela jednoduchá díky obrázkovému návodu k montáži český jazyk nelze zaručit. Můžete je obdržet v různých dnech. Máte na výběr: rozhodněte se mezi pěti skvělými dekoračními barvami: Náš umyvadlo dostanete buď v antracitové barvě, dub sonoma, bílé, zlatý dub nebo beton.

Tento produkt je zabalen ve dvou nebo více kartonech. Díky prostorným přihrádkám na vnitřní straně umyvadla a zrcadlové skříňky lze výrobky jednoduše a čistě třídit. Bezhlučný: díky praktické funkci soft-close lze dvířka skříně bezhlučně zavírat a otevírat.
ZnačkaPlanetmöbel #ad
VýrobcePlanetmöbel #ad