Top 10 Sämereien Kaufen – Zelenina

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OwnGrown

#ad

Semena červeného zelí, semena růžičkové kapusty, semena špenátu, Sada semínek zimní zeleniny: 8 druhů osiva pro zimní pěstování zeleniny – semena pórů, černý kořen, pórek – semena OwnGrown

#ad
OwnGrown #ad - Také perfektní jako zahradní dárek pro milovníky zahrady! dobře skladovatelná a výnosná: naše vybraná zahradní sada se skládá z dobře skladovatelných a vysoce výnosných, polévky, mnohostranných rostlinných rostlin.

Podrobný návod k výsevu v sadě zeleninových semen. Zelený – pórek pór, kořenová petržel. Rozmanité směsi: křupavá kořenová zelenina a semena ředkvičky – zimní ředkvička, černý kořen, červené zelí. Ideální pro dušené pokrmy, zeleninu v troubě a další! Sklizeň podle druhu od září do února. Erstvá zimní zelenina ze zahrady: 8 druhů osiva odolná proti semínkům pro pěstování lahodné zeleniny ve vysokém záhonu, na zahradě nebo ve skleníku.

Více semínek rostlin u own grown: semena cukety, semena ředkvičky, staré druhy, medvědí česnek, semena okurky, kokosové bobtnaté tablety, semena papriky, semena dýně, melounu, bio klíčky atd. K tomu tipy pro péči, sklizeň a inspiraci pro přípravu každé rostliny. Semena zelí – růžičková kapusta, řeřicha a špenát.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad
Výška0.79
Délka5.51
Šířka3.15

2. valeaf

#ad

Bio sada zeleninových semínek do kuchyně, Sada bio zeleninových semínek – 14 druhů zeleninových semen z biologického pěstování, 14dílná sada semen, na balkon a zahradu, semena zeleniny bez semen

#ad
valeaf #ad - Snadné pěstování zeleninové sady – díky návodu, představám a tipům na použití každého druhu. Vysoce kvalitní výběr – pečlivě vybraná a vzájemně sladěná směs zeleniny sada pro pěstování z tradičních a neobvyklých druhů: okurka, rajče, mini pak choi, pestrý mangold, červená řepa, ředkvičky, edamame, brokolice, řeřicha, salát na vychystávání, mrkev, cuketa, keř a modrá kedlubna.

Certifikované bio osivo – naše semínka pevných bio rostlin mají výhradně bio kvalitu! Žádné genetické inženýrství, plný vkusu. 14 chutných druhů zeleniny – rozmanitost zeleniny pro domácnost.

14 druhů zeleninových semen, bio vzduchotěsné a bezpečně zabalené v sáčcích na ochranu proti klíčkům. Včetně kalendáře pro výsev + přehledu nejvhodnějších sousedů rostlin v zeleninovém záhonu! Sada na pěstování semen pro balkon a zahradu – pěstování zeleniny na zahradě, balkóně, kbelíku, terase a vysokém záhonu.
Značkavaleaf #ad
Výrobcevaleaf #ad
Výška0.79
Délka4.72
Šířka6.69
ModelkaVA-023

3. Magic Garden Seeds

#ad

Starý historický sortiment zeleniny – dárková sada semen s 8 vzácnými raritami osiva

#ad
Magic Garden Seeds #ad - Podpora přiložený návod k výsevu, pěstování a péči od magic garden seeds podrobně popisuje, jak vytváříte nejlepší možné podmínky pro klíčení semen a další růst rostlin v němčině a angličtině. Trvanlivost.

O nÁs magic garden seeds nabízí osivo rostlin, které nejsou zcela běžné – ať už tradiční nebo exotické – obzvláště výnosné nebo jednoduše nádherné, osvědčené nebo téměř zapomenuté. V závislosti na druhu rostliny vydrží semena jeden až mnoho let. Porce semen vhodná pro každodenní potřeby. Datum na sáčcích se semeny je datum plnění a nikoli datum minimální trvanlivosti. Odrůdy pevných semínek vysoká schopnost klíčení žádné hybridní osivo, vždy jeden sáček na osivo pro každý druh.

Semena, fialová mrkev daucus carota, mořská kala crambe maritima, koňské fazole vicia faba, červená řepa Beta vulgaris, hrášek cukr Pisum sativum, dobrý Jindřicha Chenopodium b-h, kerblíková řepa chaerophyllum bulbosum, zahradní melda Atriplex hortensis. Doporučujeme výsev obsažených odrůd během jednoho roku.
ZnačkaMagic Garden Seeds #ad
VýrobceMagic Garden Seeds #ad
Číslo díluA-ST00008

4. LIVONA

#ad

BIO semínka řeřichy 500 g – semena řeřichy s maximální schopností klíčení – semena řeřichy – mikrogreeny na klíčení – 100% laboratorně testovaná bio kvalita – druh: Lepidium sativum

#ad
LIVONA #ad - Bohaté na živiny: naše bio semínko řeřichy vám dodává důležité vitamíny a minerály. Příslib kvality: protože 100% důvěřujeme naší kvalitě, chceme vám umožnit bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete se svým produktem spokojeni, vrátíš peníze až 1 rok od data nákupu.

Laboratorně testováno: aby bylo pěstování výsevných semen s ježkem nebo kultivačními miskami skutečný úspěch, jsou naše bio semena řeřichy samozřejmě laboratorně testována. 100% bio kvalita: ručně vybíraná semena řeřichy od growme jsou samozřejmě bez jakýchkoliv přísad, veganská a především láskyplně pěstována a zpracována.

Maximální schopnost klíčení: naše semena řeřichy se díky našemu návodu na klíčení a vysoké schopnosti klíčení snadno uspějí. Patří sem vitamíny a, železo, c & e, zinek, jakož i minerální látky jako vápník, sodík atd. Ideální klíčky pro fanoušky řeřichy.
ZnačkaLIVONA #ad
VýrobceGROWME #ad

5. Kiepenkerl

#ad

Kedlubi obří kedlubi 'Supermelz'

#ad
Kiepenkerl #ad - Super tavidlo kohlrabi, bílá máslově jemná obří kedlubín, až 10 kg, velmi jemná a vynikající chuť. Kohlrabi roste velmi rychle, zakryjte zeminou v 1, 5násobné tloušťce semen, hodí se proto jako mezikulturní nebo pokultura.

Stkové osivo, obsah vystačí na cca 60 rostlin, použití: vaření + čerstvá konzumace. Proti napadení uhlím pomáhají mimo jiné speciální kulturní sítě. Později přesaďte. Východní období předkultura / přímá kultura: únor, března, duben Doba sklizně: srpen. Zasejte do řad nebo do malých nádob, přitiskněte a udržujte vlhké. Roste pomalu a je i v dospělé podobě velmi jemná a má vynikající chuť. Bílá máslově jemná obří kedlubín, který může být až 10 kg. Změna ovoce je nutno bezpodmínečně dodržet kvůli napadení uhlíkovou kýlou. Případně navodit půdu.
ZnačkaKiepenkerl #ad
VýrobceKiepenkerl #ad
Hmotnost0.02

6. OwnGrown

#ad

červená řepa, semínka pastinák, chřest – osivo staré odrůdy OwnGrown, Zeleninová semínka staré druhy: 8 druhů staré zeleniny v sadě pro zahradu a balkon – semena artyčoků, palmové zelí, zelí semínka

#ad
OwnGrown #ad - Skvěle se hodí jako dárek pro milovníky zahrady! krásná sada rostlinných semen: ideální pro praktické skladování nebo jako udržitelný dárek na zahradu. K tomu tipy pro péči, sklizeň a inspiraci pro přípravu a konzumaci.

Lahodná semena zeleniny vzácná a historická. Návod k výsevu na každém jednotlivém balení zeleniny. Milujeme semena rostlin a máme velký výběr u own grown: adventní kalendář s bio semeny, semena rajčat, staré odrůdy, špenátová semínka, rajčata, semena květin, zahradní příslušenství, bylinky atd.88 vynikajících druhů: palmové zelí nero di toskánsko, jahodový špenát, artyčok, červená řepa pruhovaná Tonda di Chioggia, zelený chřest Mary Washington, bílé zelí filderwort, půldlouhý pastinák, okra.

Historické druhy zeleniny: 8 x staré druhy zeleniny v dárkové sadě pro vlastní pěstování zeleniny. Pečlivě sestavený box na semínka. Naše osivo odolné proti semínkům se hodí pro pěstování ve vysokém záhonu, skleníku, balkónu nebo zahradě.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad

7. OwnGrown

#ad

Salátová semínka: 8 druhů salátových semínek sada na zahradu a balkon – salátová semínka, semena zimovzdorného, radicchio, čekanka – salát, polní salát, hořčice listová, zelenina,, endivijský salát

#ad
OwnGrown #ad - 8 vynikajících druhů: polní salát rostliny, čekankový salát semena cukrové chrupavky, hlávkový salát, hořčice Asia Spicy Greens Mix, červený radicchio, semínka, červená hlávkový salát, ledový salát ledový salát, endiva.

Semena zeleniny se hodí pro pěstování ve vysokém záhonu, skleníku, balkóně nebo zahradě. Pečlivě sestavený box se semeny zimního salátu a semeny letního salátu. Milujeme semena rostlin a máme velký výběr: adventní kalendář s bio semeny, špenátová semínka, semena květin, zahradní příslušenství, rajčata, semena rajčat, staré odrůdy, dárek na zahradu atd.

Křupavý salát: box na osivo s 8 druhy osiva odolných semínek pro pěstování čerstvých salátových rostlin. K tomu tipy pro péči, sklizeň a inspiraci pro přípravu. Návod k výsevu na každém jednotlivém balení zeleniny. Skvěle se hodí jako zahradní dárek pro milovníky zahrady! Krásná sada rostlinných semen: ideální pro praktické skladování nebo jako udržitelný dárek na zahradu.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad

8. OwnGrown

#ad

Semena stonkových fazolí, semena keřových bobů – stará zelenina semena – fazole semena starých odrůd – semena, Sada semínek fazolí: 6 lahodných odrůd fazolí na zahradu a balkon – pufované boby

#ad
OwnGrown #ad - Pěstujte si vlastní zrna: 6 x vybrané, skleníku, bez gmo, semena zrn v krásné dárkové sadě. Milujeme semena rostlin a máme velký výběr u own grown: adventní kalendář s bio semeny, mexická mini okurka, semena rajčat, zahradní příslušenství, staré odrůdy, rajčata, polní salát atd.

Lahodná semena zeleniny vzácná a historická. Návod k výsevu na každém jednotlivém balení zeleniny a rostlin. Skvěle se hodí jako dárek pro milovníky zahrady! krásná sada rostlinných semen: ideální pro praktické skladování nebo jako udržitelný dárek na zahradu. 6 vynikajÍcÍch drŮd v saĚ: bush fazole červené borlotto lingua di fuoco, fazole tyčky modré modrý, Bush fazole zelený, fazole obecný zelený Neckarkönigt, fazole nafouklé.

K tomu tipy pro péči, sklizeň a inspiraci pro přípravu a konzumaci. Pečlivě sestavený box na semínka. Osivo odolné proti semenům se hodí pro pěstování ve vysokém záhonu, balkóně nebo zahradě.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad

9. Samenliebe

#ad

Venkovní a balkonové bio semena zeleniny, Samenliebe Bio květák semena stará odrůda Romanesco Natalino jemně jemný italský květák zelený 200 semen, odolná zelenina, osivo pro skleník

#ad
Samenliebe #ad - Naše jedinečné sáčky na semena jsou velmi udržitelné produkty a hodí se jako vynikající zahradní dárek pro všechny amatérské zahradníky.

Zvláštní druhové vlastnosti: jednoletý, citlivý na chlad, starý druh, hmotnost plodů: cca 1, jedlý, 6 kg. Samenliebe klade zvláštní důraz na zachování historických odrůd. Tím záměrně zajistíme rozmanitost osiva pro příští generaci. Bio semena květáku s názvem odrůdy – romanesco Natalino – je oblíbený druh zeleniny pro vaši zeleninovou záhonu nebo zeleninovou zahradu. Semenový sáček se semeny květáku – lat. Název: brassica oleracea botrytis – a vystačí na cca 140 rostlin pro výsev ve skleníku, vysokém záhonu nebo květináči.
ZnačkaSamenliebe #ad
VýrobceSamenliebe #ad
Hmotnost3.53
Číslo dílu4260641536580

10. valeaf

#ad

Na balkon a zahradu, semena rajčat odolná proti semínkům, bio sada semen rajčat do kuchyně, sada 14 semen rostlin, Sada bio rajčat – 14 druhů rajčat z biologického pěstování

#ad
valeaf #ad - Snadné pěstování sady rajčat – díky návodu, představám a tipům pro použití ke každému druhu. 14 druhů rajčat, bio vzduchotěsné a bezpečně zabalené v sáčcích na ochranu proti klíčkům.

Mnoha druhů keřových rajčat, cherryrajčat, balkónových rajčat, masových rajčat a ampelových rajčat. Včetně kalendáře pro výsev + přehledu nejvhodnějších sousedů na rostlinách v rajčatovém záhonu! Sada na pěstování semen pro balkon a zahradu – vhodné pro výsev na zahradě nebo jako rostliny rajčat v květináči na balkon, terasu a vysoký záhon. 14 druhů chutných rajčat – rozmanitost rajčat pro domácnost.

Certifikované bio osivo – naše bio semena rajčat jsou odolná vůči semínkům a mají certifikovanou bio kvalitu! Žádné genetické inženýrství, skutečná chuť! Kvalitní výběr – pečlivě vybraná a vzájemně sladěná směs v sadě na pěstování rajčat z tradičních a rajčatových semínek starých odrůd – vč.
Značkavaleaf #ad
Výrobcevaleaf #ad
Výška0.79
Délka4.72
Šířka6.69