Top 10 Sous Vide Stick – Vodní lázně sous vide

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sous Vide Tools

#ad

Mit Deckel passend für den Sous-Vide-Stick Nano von Anova, nicht-haftend und spülmaschinengeeignet, 11,6 l, SousVideTools Container aus Polycarbonat, frei von BPA, durchsichtig, zum Garen

#ad
Sous Vide Tools #ad - Robust und sicher: unser 11, sodass die reinigung spielend leicht ist. Die maße betragen h x b x t: 20 x 32, 2 x 26, 2 cm. Unser passend geschnittener deckel verhindert praktisch jede Wasserverdunstung und jeden Wärmeverlust, so können Sie eine konstante Temperatur beibehalten und müssen kein Wasser nachgießen.

Effektive temperaturkontrolle: da polycarbonat ein fantastischer wärmeleiter ist, sind unsere Sous-Vide-Behälter für Temperaturen zwischen -40° C und +100° C geeignet. Universelles design: unser container ist mit seinen 11, 6 l an fassungsvermögen und einer Tiefe von 20 cm für alle Marken an Sous-Vide-Garern geeignet. Abgesehen von der haltbarkeit überzeugt der behälter von SousVideTools auch damit, 6-l-Container besteht aus beinahe unzerbrechlichem Polycarbonat und ist sowohl nicht-haftend als auch spülmaschinengeeignet, dass er frei von schädlichem BPA-Kunststoff ist.

Im lieferumfang enthalten ist neben dem 11, 6-l-behälter ein Deckel, der für den Sous-Vide-Garer Nano von Anova zugeschnitten sowie für die meisten anderen Sous-Vide-Garer geeignet ist. Passend geformter deckel: der container ist für alle sous-vide-thermalzirkulatoren mit 20 cm tiefe geeignet. Sehr vielseitig: der behälter ist für alle gängigen Sous-Vide-Garer geeignet wie die von Joule, Lakeland Wand, Anova, Gourmia, Wancle und den SousVideTools iVide-Garer. Wählen sie einfach den passenden Deckel entsprechend Ihres Modells an Sous-Vide-Garer aus.
ZnačkaSous Vide Tools #ad
VýrobceSous Vide Tools #ad
Výška7.87
Délka12.6
Hmotnost3.2
Šířka10.24
Číslo díluSVT-PS11GN-ANOVANANO
ModelkaSVT-PS11GN-ANOVANANO

2. KitchenBoss

#ad

3D cirkulace s časovačem, ponoření, KitchenBoss Přesný vařič Sous Vide Garer Stick Přesný: G300T nastavení teploty IPX7 vodotěsný LED dotykový displej

#ad
KitchenBoss #ad - Vhodné také pro ohřívání dětské výživy, k přípravě jogurtu a k šetrnému rozmrazování mražených výrobků. Ochranný alarm: pokud hladina vody klesne pod minimální hodnotu uvedenou na ponorném varu a teplota dosáhne dříve nastavené hodnoty, vakuový chobotník se zastaví a varuje vás. Tak má všude stejnou teplotu.

Bez toho, aby se předvařila. 2900 ot/m rovnoměrná rotace, delší životnost. Upozornění: kontaktujte nás ve zprávách pro návod v němčině český jazyk nelze zaručit. Děláme dobrou práci s každým detailem výrobku, aby bylo zajištěno, takže jej můžete bezpečně používat. Konstrukce z ušlechtilé oceli: vrtule a celá část vody do všech čepelí z ušlechtilé oceli SUS304, silná a odolná, aby se zabránilo dlouhodobému používání plastové misky nebo vrtule, aby se zabránilo teplu a produkuje škodlivé látky. Tak zůstane zachováno více živin a vitamínů a vy si můžete pokaždé vychutnat perfektní chuť špičkového kuchaře.

Po této hladině vody nepřekračujte maximální hladinu vody, protože není vodotěsná. Ultra tiché: hřídelové kolo používá nerezovou ocel oboustranný šikmý 45stupňový spirálový design s pouzdrem z ušlechtilé oceli ve tvaru kosočtvercového přívodu vody, aby se zabránilo šíření hluku, v největší míře. Bezkartáčový dc motor: g300t používá stejnou kvalitu bezkartáčového dc motoru od špičkových dronů, asi 16 l/min, super výkon, vynikající cirkulace díky 1100 W, velmi rychlé nahřívání. Hrnce sous-vide se snadno čistí.
ZnačkaKitchenBoss #ad
VýrobceKitchenBoss #ad
Výška14.96
Délka2.64
Hmotnost3.31
Šířka3.27
Číslo díluG300T
ModelkaG300

3. KitchenBoss

#ad

Přesné nastavení teploty do 90 °C, ponorný cyklus 360°, TFT dotykový displej, cirkulace s časovačem, vodotěsný, ponoření, IPX7, KitchenBoss Sous Vide Garer Stick WLAN: G330 WiFi přesný vařič

#ad
KitchenBoss #ad - Je snadno ovladatelný, skvěle zpracován a opatřen robustní kovovou vrtulí, která umožňuje cirkulaci vody. Programovatelné menu šéfkuchaře: první světový vynález s integrovaným menu šéfkuchaře v gareru. Každá detailní práce na výrobku zajišťuje větší bezpečnost. Bez toho, aby se pokrmy převařovaly. Aplikace obsahuje seznam doporučených nastavení teploty a času pro různé druhy masa, ryb a zeleniny.

Tak zůstane zachováno více živin a vitamínů a vy si můžete pokaždé vychutnat perfektní chuť špičkového kuchaře. Laserová svařovací technika: tyč sous vide používá technologii bodového svařování pro svařování hlavy a těla pouzdra z ušlechtilé oceli, aby bylo zajištěno, že je každé spojení perfektně svařeno. Zabránilo se použití plastové misky na dno nebo vrtule, takže se při horku nevytvářejí žádné škodlivé látky. Upozornění: kontaktujte nás ve zprávách Amazon pro návod v němčině český jazyk nelze zaručit. Bezkartáčový dc motor: g330 sous vide stick používá stejnou kvalitu jako bezkartáčový dc motor od špičkových dronů, velmi rychlé zahřátí při 3800 ot/min s rovnoměrnou rotací, vytváří vynikající cirkulaci asi 20 l/min, super výkon 1100 W a má velmi dlouhou životnost.

Konstrukce z ušlechtilé oceli: vrtule a celá část ve vodě se skládá z ušlechtilé oceli SUS304. Ovládání wi-fi: jednoduše si stáhněte aplikaci vesync pro ios nebo android. Regulace teploty: 40 °c – 90 °c 104 °f-194 °f, že teplota přísad zůstane stejná! nastavte teplotu vaření přesně pro vaše maso, k ohřívání víček ve vodní lázni, aby bylo zajištěno, průběžné sledování teploty a kontrola teplotní stability, drůbež nebo ryby.
ZnačkaKitchenBoss #ad
VýrobceKitchenBoss #ad
Výška16.2
Délka3.88
Hmotnost2.47
Šířka2.83
Číslo díluG330
ModelkaG330
Záruka2.

4. KitchenBoss

#ad

KitchenBoss Přesný vařič Sous Vide Garer Stick • 1100 W • 360° cirkulace•40 °C – 90 °C teplotní rozsah • vodotěsný IPX7 • dotykový LED displej

#ad
KitchenBoss #ad - Zadání reaguje rychle a boční odpočítávací ukazatel vizuálně zobrazuje zbývající dobu provozu díky LED světelným bodům. Ištění je možné bez námahy. Geniální fixační svorka: zůstává na okraji, dokonce od výšky sedmi centimetrů. Silná a s dlouhou životností, aby se dlouho zahřívalo a produkovalo škodlivé látky.

Bezplatný e-cookbook celebrity chef: g310s je dodáván s anglickou verzí e-receptu, který byl vyvinut pětihvězdičkovým hotelovým kuchařem ve spolupráci s KitchenBoss a je vhodný pro každý KitchenBoss Slow Cooker. Snadná obsluha: g310s se zcela vyhýbá žádným zvonkům a píšťalkám, zde se nastaví cílová teplota a doba chodu nebo jednoduše stiskne start a hotovo. A g310s používá bezkartáčový stejnosměrný motor stejné kvality jako high-end drony, dlouhá životnost! Byla certifikována jako vodotěsnost ipx7, přístroj Sous-Vide Garer se díky opláchnutí skvěle snadno čistí.

Erná dotyková plocha je nakloněna k obsluze, omyvatelná a přesvědčí skvělou ovladatelností. G310s je testovaným vítězem mnoha produktů při testování zařízení sous-video na známé německé webové stránce Allesbest. De. Velmi zdařilé upevnění na květináč. Ultra tichý design: vlnité kolo používá oboustranný šikmý spirálový design s úhlem 45 stupňů z ušlechtilé oceli s designem přívodu vody ve tvaru kosočtverce z pouzdra z ušlechtilé oceli, aby se zabránilo šíření zvuku.
ZnačkaKitchenBoss #ad
VýrobceKitchenBoss #ad
Výška14.96
Délka2.64
Hmotnost3.31
Šířka3.27
Číslo díluKG310SDE
ModelkaG310
ZárukaCe.

5. Sous Vide Tools

#ad

11,6 l, Sous Vide Tools Kontejner SVT-PS11GN s přizpůsobeným víkem, polykarbonát, transparentní

#ad
Sous Vide Tools #ad - Pro použití s tepelnými oběhovými čerpadly Sous Vide. Vyrobeno z téměř nerozbitného polykarbonátu. Kontejner je nepřilnavý a bezpečný v myčce, což usnadňuje čištění. H200 x w322 x d262 mm. Vhodný pro teploty od -40 ° C do + 100 ° C. Kontejner sous vide vyrobený z polykarbonátu 11, 6 l.
ZnačkaSous Vide Tools #ad
VýrobceSous Vide Tools #ad
Výška7.87
Délka12.68
Šířka10.31
Číslo díluSVT-PS11GN
ModelkaSVT-PS11GN

6. KEAWEO

#ad

KEAWEO Sous Vide, přesný hrnec, LCD dotykový displej, 1100 W Sous-Vide Garer Stick přesný vařič ponoření ponorný cikulátor, rozsah teplot ±0,1 °C, ultralehký,, digitální časovač, 25 °C – 95 °C

#ad
KEAWEO #ad - Toto zařízení se automaticky okamžitě zastaví a upozorní vás, pokud je hladina vody pod minimem. Upozorní vás také, 1 °C. Profesionální stupeň vaření – na rozdíl od běžných metod vaření spočívá tajemství nízkoteplotního kuchyňského stroje sous vide v tom, že se přísady pomalu vaří na určitou teplotu a rovnoměrně se zahřívají v každé buňce, aby byla zajištěna určitá kvalita.

Spusťte časovač, když teplota dosáhne požadované hodnoty. Díly přicházející do styku s vodou neobsahují žádný plast a jsou vyrobeny z nejedovaté ušlechtilé oceli SUS304. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Pro každé menu můžeme také přizpůsobit časy a teploty podle osobního vkusu, sýr, mořské plody, ovoce, abychom mohli ovládat přesnější vaření. Hodí se na každý hrnec a hodí se na zeleninu, vejce a tak dále. Realizujte a vylepšete svěžest a výživu při zachování chuti potravin.

Tělo je potaženo matným sprejem, aby se zabránilo otiskům prstů a kondenzaci páry. Kvalita tsservice & bezpeČnostnÍ certifikace -- keaweo vždy poté, co svým zákazníkům nabízel vysoce kvalitní produkty a služby. Asovač a rozsah teploty přesného sporáku – teplotní rozsah a přesnost činí 25 °c až 95 °c a 0, jakmile teplota dosáhne vašeho nastavení, a nechte své kuchaře dostatečně a přesně. Aktualizovaná funkce menu – keaweo sous vide poskytuje standardní čas a teplotu pro maso, maso, zeleninu a vejce jednotlivě upozornění: časy a teploty jsou pouze pro doporučení.
ZnačkaKEAWEO #ad
VýrobceKEAWEO #ad
Hmotnost3.31
ZárukaSnažíme se našim zákazníkům nabídnout ty nejlepší produkty za nejlepší ceny, pokud máte pochybnosti nebo nejste zcela spokojeni, můžete se na nás obrátit. Stojí za zmínku, že nabízíme 24hodinový servis.

7. KitchenBoss

#ad

Sada přístroje

#ad
KitchenBoss #ad - Temperatur variiert zwischen 0 ℃ - 90 ℃ mit präzisen Steigerungen und Verringerungen. Einfache schnittstelle am gerät, fügen sie Wasser hinzu, um die Uhrzeit und die Temperatur manuell einzustellen und dann auf „ON“ zu drücken. Einfach zu benutzen: befestigen sie einfach den vakuum-kocher an jeglichem topf, legen Sie Ihre Zutaten in einen versiegelten Beutel.

--. Vermeiden sie das risiko von Eindringen von Dampf in das Innere der Maschine. Benutzerfreundliche Oberfläche zur manuellen Regulierung von Zeit und Temperatur. Produkteigenschaften:betrieb mit 230 v. Eingestellt werden. Die geschwindigkeit der Zirkulationspumpe beträgt maximal 8 LMP. Um schnell zu genießen und zum gleichmäßigen aufwärmen von lebensmitteln. Der kitchenboss vakuum-kocher verfügt über eine einzigartige und kraftvolle Pumpe, welche die Temperatur der Flüssigkeit genau so warm hält wie notwendig während des gesamten Kochprozesses des Wasserbades.

Die speisen werden gleichmäßig bis zur Perfektion gegart. Er hilft ihnen bei der Zubereitung von köstlichen und gesunden Speisen mit perfekten Ergebnissen. Safe & ipx7 wasserfest:da ipx7 als wasserdicht zertifiziert ist, garantiert der Vakuum-Kocher von Kitchenboss einen sicheren Betrieb und eine viel längere Betriebsdauer. Die zeitschaltuhr kann auf 99 Stunden 59 Minuten.
ZnačkaKitchenBoss #ad
VýrobceKitchenBoss #ad
Výška14.96
Délka2.64
Hmotnost2.87
Šířka3.27
Číslo díluG300 and G310
ModelkaG300

8. Caso

#ad

Pro nádoby do objemu 20 l, prostorově úsporný design, IPX7, 25 – 90 °C v krocích 0,5 °C, CASO SV400 Sous Vide Stick

#ad
Caso #ad - Od 2hodinového časovače počítá SV kroky za 5 minut. Tyčka se perfektně hodí také pro vaření vakuovaného masa. Funkce časovače – zatímco vaše maso vaří, můžete pohodlně ležet na pohovce. Dotykový displej – díky dotykovému displeji lze snadno nastavit požadovanou teplotu a led displej umožňuje jasné a přesné odečítání.

Má 2 cm dlouhý šroubovací uzávěr bez gumové zátky 3 cm pro upevnění na sklo, hrnce nebo mísy, které mají výšku minimálně 16 cm a objem 6 – 20 litrů. Mnohostranné – vodotěsný sv 400 dělá z ohřívání jogurtu a dětské výživy ve sklenici a temperování poleva ve vodní lázni snadný úkol. Design – design sousvide je velmi kvalitní a jeho kompaktní velikost umožňuje prostorově úsporné skladování.

Perfektní teplota – teplota je elektronicky nastavitelná od 25 do 90 °C v krocích po 0, 5 °C a udržuje ji po nastavenou dobu se silným výkonem 1000 W. Díky těmto uživatelsky přívětivým funkcím je ovládání tyče SousVide obzvlášť pohodlné a snadno srozumitelné. Protože sousvide má příjemnou funkci časovače od 1 minuty do 99 hodin, která běží až 2 hodiny v krocích po 1 minutě.
ZnačkaCaso #ad
VýrobceCASO Design #ad
Výška12.2
Délka5.12
Hmotnost1.96
Šířka2.76
Číslo dílu1310
Modelka1310
Záruka2 roky.

9. KitchenBrothers

#ad

KitchenBrothers Sous Vide Stick Garer – Souvide Set – Souvideová tyč – Suvit Garer – Souvideo tyč – tyč Sou Vide – Suvide Garer – 0 až 95 °C, nastavitelná na 0,2 °C – funkce časovače – alarm – 1200 W

#ad
KitchenBrothers #ad - Vše v jedné sadě: nekupujte veškeré příslušenství pro vaření sous-vide zvlášť! sada kitchenbrothers Sous Vide se dodává s kuchařkou s 5 lahodnými recepty pro inspiraci, 15 opakovaně použitelnými vakuovými sáčky, vakuovou pumpou, 2 uzavíracími klipy a 2 svorkami.

Snadná obsluha: ponořte vakuový sáček naplněný přísadami jednoduše do okamžiku, kdy vodní lázeň dosáhne nastavené teploty, nastavte časovač a počkejte na poslední pípnutí ze Sous-Vide-Garer Stick. Perfektní výsledky, kdykoliv: s nádobou sous-vide garer od kitchenbrothers už vaše pokrmy nikdy nevaří ani nevaří. Díky výkonu 1200 w se vaše vodní lázeň rychle a přesně zahřeje. Večeře je hotová. 2letá záruka: záruka kvality našich produktů a zachování spokojenosti zákazníků je pro nás velmi důležitá.

Na naše výrobky nabízíme 2letou záruku. Otevřete knihu receptů, vyberte si svůj pokrm a už můžete začít! Nastavte zcela jednoduše teplotu a čas a vychutnejte si chuť přesného vaření. Vysoká výhoda: teplota závěsného termostatu přístroje sous vide je nastavitelná od 0 do 95 stupňů Celsia, s přesností 0, 2 stupňů Celsia. Pokud byste byli s nákupem nespokojeni, obraťte se na náš zákaznický servis.
ZnačkaKitchenBrothers #ad
VýrobceKitchenBrothers #ad
Výška13.66
Délka4.49
Hmotnost2.01
Šířka2.95
Číslo díluKB717
ModelkaKB717
ZárukaZáruka 2 roky.

10. KitchenBoss

#ad

LCD dotykový displej, ovládání přes aplikaci, tyč Sous Vide, ultra tichý ponorný, vodotěsný, teplotní rozsah IPX7, 1100 W, cirkulace 40 °C – 90 °C, KitchenBoss Sous Vide Stick Garer: WiFi přesný vařič

#ad
KitchenBoss #ad - Každý detail je pečlivě zpracován pro zajištění vaší bezpečnosti. Teplotní rozsah sahá od 40 °c do 90 °c 104 °f až 194 °f s maximálním nastavením časovače 99 hodin a 59 minut. Intuitivní regulace teploty a času se provádí stisknutím +/-, aby se bez námahy přizpůsobily vašim preferencím vaření. Ovládání wi-fi: bezproblémové spojení s aplikací "kitchenboss" pro dálkové ovládání a monitorování odkudkoliv.

Přesné termostatické ovládání: dosáhněte přesné kontroly teploty s přesností 0, 1 °c / 0, 1 ° c díky vysoce kvalitnímu čipu ovladače a výkonu 1100 W. Ultralehký bezkartáčový motor: s vysoce kvalitním bezkartáčovým stejnosměrným motorem, který běží při 3800 ot/min, zajišťuje tento hrnec Sous-Video hrnec klidné prostředí při vaření. Podpora více jazyků: nabízí podporu pro 6 jazyků, včetně angličtiny, němčiny, italštiny a japonštiny, francouzštiny, španělštiny, aby se zlepšila přístupnost pro uživatele po celém světě.

Barevný lcd displej: vychutnejte si pohodlí živé lcd obrazovky, která zobrazuje 25 originálních zdravých receptů od renomovaných kuchařů a 4 přizpůsobitelné recepty s přesným nastavením teploty a zbytkového času. Zůstaňte informováni o nejnovějších pokrocích v technologii Sous-Video díky aktualizacím aplikací. Energetická účinnost: tyč sous vide přejde po 1 minutě nečinnosti do klidového stavu, aby šetřila energii a podpořila bezpečnost. Materiál z ušlechtilé oceli a vodotěsné: tato sous-vide-stick má dlouhou životnost a je vyrobena z potravinářské ušlechtilé oceli SUS304.
ZnačkaKitchenBoss #ad
VýrobceKitchenBoss #ad
Výška14.96
Délka2.64
Hmotnost2.43
Šířka3.27
Číslo díluG322PT
ModelkaG322PT