Top 10 Toys For 9 Months Old Baby – Hračky do vany

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Tokiyis

#ad

Dětská přísavka na vysokou židli, hračka pro děti s přísavkami, hračka Montessori Baby 6-9 měsíců, hračka pro miminko 6 měsíců, dárek pro miminka dívky 1 rok

#ad
Tokiyis #ad - 4 kombinace jedinečný design tohoto produktu se liší od ostatních běžných hraček na vysokou židli: přísavky můžete vyjmout a proměnit v šnečí auto; odnímatelný šnečí domek se snadno přepravuje; rotující, strukturovaná křídla lze rovněž odstranit a s přísavkami se stane klasickou hračkou do koupelny.

Podporuje nejen rozvoj jemné motoriky, koordinaci rukou a očí, ale je také skvělou dětskou hračkou na cestách. Senzorická hračka průzkum v 1 má roztomilý tvar šneka v zářivé oranžové a zelené barvě s otočným tvarovaným křídlem, aby dítě mohlo trénovat svaly prstů a rozvíjet jemnou motoriku. Pomocník při krmení hračku pro miminka s přísavkami lze bezpečně připevnit na podnos vysoké židle nebo stolu, aby upoutala pozornost dítěte při krmení a usnadnilo krmení. Dárek pro miminko 6 měsíců tato přísavka se perfektně hodí jako dárek k narozeninám, trénink zraku a sluchu, Vánocům nebo na dovolenou pro děti.

Hlavu šneka lze otáčet a vytvářet cvakající zvuk, pohyblivými perlami na krytu a dvěma ozubenými koly na horní straně, který se postará o ještě více zábavy. Bezpečná a dlouhá životnost tato přísavka je vyrobena z kvalitního, takže ji lze snadno připevnit na jakýkoli plochý a hladký povrch, netoxická a s dlouhou životností; spodní strana přísavky z PVC byla vylepšena, zcela bez BPA, neškodného ABS plastu, a díky zvlhčování je sací síla při používání silnější.
ZnačkaTokiyis #ad
Výrobceshenzhenshikelisenkejiyouxiangongsi #ad
Výška2.76
Délka6.3
Hmotnost0.47
Šířka5.12
Číslo díluCWN
ModelkaCWN

2. HOLA

#ad

Shake & lezení motorická hračka dětská hračka od 3 6 9 12 měsíců, uchopení, HOLA Baby hračka 6 měsíců chrastítko motorický míč uchopovací míč

#ad
HOLA #ad - Měsíc života. Díky integrované dešťové tyči a různě tvarovaným prvkům hracích kroužků se trénuje koordinace sluchu očí a rukou. Vysoký zábavný faktor tento barevný dětský míč podporuje hravým způsobem senzoriku.

Bezstarostný zákaznický servisdoufáme, že vám naše výrobky přinesou více štěstí. Perfektní dárek díky senzorické rozmanitosti a atraktivnímu designu se tento kroužek hodí jako perfektní dárek například na oslavu miminek. Bezpečný materiál dětský míček je vyroben z vysoce kvalitních plastů, které jsou pro děti zcela nezávadné, takže si s ním mohou děti bezpečně a bez obav hrát.

Pokud se vyskytne nějaký problém, dejte nám vědět, pak pro vás uděláme uspokojivé řešení. Pedagogicky cenný míč s motorikou pro chlapce a dívky je ideální pro uchopení a lze jej použít jako ideální pro podporu a rozvoj smyslů pro děti od 6.
ZnačkaHOLA #ad
VýrobceHOLA #ad
Výška5.91
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo díluA929

3. nicknack

#ad

Nicknack Montessori Baby hračka pro 1 rok, 11 kusů třídění a stohovací hračky, dárky pro malé děti 18 měsíců +, dětská senzorická hračka 6-12 měsíců

#ad
nicknack #ad - Rozvíjení motorických dovedností: s touto hračkou s tloušťkou třídění pro miminka posiluje dítě své jemné motorické schopnosti a hmatové průzkumy. 6 měkkých senzorických koulí a 5 tvrdých bloků: tato senzorická hračka obsahuje dalších 6 ks měkkých senzorických koulí a 5 ks tvrdých bloků různých tvarů a obdélníkový senzorický box s barevnými gumovými pásky, hračka Montessori pro děti 12–18 měsíců, chlapce, 1–2 roky staré děti, dívky.

Perfektní dárky pro miminka: skvělý dárek k narozeninám, 12, odměně atd. Vhodné pro miminka 6, vánocům, 18 měsíců. Hladké hrany na každé hraně a měkký barevný elastický pásek nepoškodí ruku dítěte během tahání.

Dětská senzorická hračka: s naším senzorickým boxem se děti naučí, jak hračku vytáhnout přes jednu stranu a pak s těmito více řádky vyrůst, aby se vyzvaly samy. Tato hračka zpomaluje, něco mimořádného v autě nebo na cestách. Praktický na cestování: tento senzorický box má lehký, že vaše děti budou ve volném čase zaměstnány, slušný rozměr pro nošení na cestách.
Značkanicknack #ad
Výrobcenicknack #ad
Výška4.92
Délka7.28
Hmotnost0.97
Šířka4.92
Číslo díluno
Modelkano

4. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price První stavebnice pro miminka | dětská hračka od 6 měsíců, 9 měsíců | nástrčná hra od 1 roku | motorická hračka od 6 měsíců | dětská třídící hra s boxem | hra na učení a třídění tvarů,

#ad
Fisher-Price #ad - Přenosný hrací koš s 10 barevnými stavebními kameny různých tvarů potěší všechny miminka! S odnímatelným žlutým třídicím okénkem se dítě naučí hravě rozpoznat barvy a tvary a třídit je. Barevná třídící hra a hra se zásuvkou – tato barevná dětská třídicí hra je ideální pro motoriku a podporuje schopnost myšlení a řešení problémů.

Třídicí kostky jsou dobře uchopitelné pro malé ruce a kbelík má praktické držadlo na cesty. Hrací hračka od 6 měsíců/1 rok – s touto třídící a stohovací hračkou se děti naučí rozlišovat barvy a tvary. Formulářská hra od 6 měsíců. Kromě toho pomáhá třídění a zastrčení při vývoji jemné motoriky. Díky pestrým stavebním dílkům od 6 měsíců budou ještě starší děti od 9 měsíců nebo 1 rok zvědaví. Tento zásuvný box je skvělá hračka pro aktivity, kterou lze hrát nekonečně často.

Hračka pro miminka a třídění tvarů – do robustního žluto-modrého herního kbelíku s veselým zvířecím motivem lze barevné hrací kostky skvěle uložit. Tak budou dětské hry zábavné. Klasická hra od 6 měsíců – naše třídicí hra fisher-price baby je klasikou pro malé chlapce a dívky. Díky žlutému třídicímu oknu se hračka stane vzrušující zásuvnou hrou: zde se dítě naučí protlačovat různé motorické moduly skrz správně tvarovaný otvor.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška4.92
Délka8.27
Hmotnost0.71
Šířka5.12
Číslo díluFFC84
ModelkaFFC84

5. m zimoon

#ad

Hudební hračka od 1 2 let dívky a chlapce, otočný projektor, dětská hračka se světlem a hudbou, dárky pro děti od 6 do 18 měsíců vzdělávací hračka pro batole, m zimoon Dětská hračka od 6 měsíců

#ad
m zimoon #ad - Vaše děti se budou cítit jako ve skutečných scénách. Je to bezpečná hračka pro děti a dívky 1 roku, neobsahuje BPA. Bezpečnostní kvalita pro miminkatato hračka pro miminka od 8 měsíců je vyrobena z ekologických abs materiálů, když si s hračkou hračky. Melodie podněcují fantazii vašich dětí.

Poznámkatato dětská hračka má dvě barvy, snadno se měnící světelné režimy, žlutou a modrou a obě barvy jsou zasílány náhodně. Místo hračky stranou dolů na podlaze, velmi vhodné pro batolata a malé děti, dvě možnosti hraní, aby se děti mohly plazit nebo si vyhrát. Zaoblené hrany a hladké a nepoddajné drží vaše dítě ruce a ústa v dostatečné vzdálenosti od poraněné, vhodná také pro batolata 6–12–18 měsíců a dárky pro chlapce ve věku 1–2 let. Hračka pro malé děti – 360° rotační světla projektor pro miminka s barevnými světly a hudbou, které vytvoří nádhernou atmosféru podvodního světa.

Dárek pro předčasnou výchovu dítětedětská hračka pro 1leté chlapce a dívky. Povzbuďte své dítě k lezení nebo běhání tato hračka na lezení pro miminka má na spodní straně tři kola, které se mohou plazit a chase. 13 tónů a 8 světelných režimůdětské hudební hračky mají na horní straně světelný klíč ve tvaru hvězdice, který mění 8 různých světelných režimů. Je to skvělý dárek pro děti 9 12 18 měsíců, také dárek k narozeninám hračka pro 1 2 roky mladé dívky.
Značkam zimoon #ad
Výrobcem zimoon #ad
Výška7.09
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo dílu9120
Modelka9120

6. Kopolos

#ad

Kopolos Baby Spielzeug ab 1 Jahr, Einschlafhilfe Kinder Schildkröte Spielzeug mit Licht und Sternprojektion Musik Spielzeug,Krabbeln Lernspielzeug für ab 6 Monate Mädchen Jungen Geschenk

#ad
Kopolos #ad - Es ist ein gutes spielzeug für 6-12 monate babys, sie können die fernbedienung verwenden, wenn es auf Hindernisse trifft, Eltern können das Babyspielzeug durch die Fernbedienung steuern, um es anzuhalten, mit Baby spielen und den Spaß der Eltern-Kind-Interaktion genießen. Lassen sie ihr baby die freude an der musik spüren, Wenn Sie die Musiktaste drücken, grün und gelb, die die geistige Entwicklung des Babys fördert.

Musikalischer projektor sternenhimmel und schlafmodusdas musikspielzeug hat 5 verschiedene farben farbig, rot, die langsam von einer Farbe zur anderen übergehen. Dies ist ein großartiges Spielzeug, baby nachtlicht projektor um die Aufmerksamkeit Ihres Babys zu erregen. Benötigt 3 aAA-Batterien nicht enthalten. Die kleine schildkröte macht geräusche, und wird dann von Musik begleitet, während sie sich bewegt, um sie zu berühren und der Musik zuzuhören, indem sie ihre Arme und Beine winken.

Sie werden entlang krabbeln, um die Mobilität Ihres Kindes zu fördern. Schildkröte nachtlicht design der fernbedienungdas baby-krabbelspielzeug ist mit einer fernbedienung ausgestattet, um die Sicherheit Ihres Babys beim Spielen zu gewährleisten. Einschlafhilfe kinder spielzeug, blau, werden 10 Schlaflieder abgespielt, die frei umgeschaltet werden können. Multifunktionales babyspielzeug little turtle musicalmachen sie die wachsende zeit mehr spaß für ihr baby.
ZnačkaKopolos #ad
VýrobceKopolos #ad
Výška7.87
Délka7.87
Šířka3.35
Číslo dílu123
Modelka123
Záruka1

7. Hape

#ad

Hudební hračka, Hape E0328 – modrý déšť, od 0 měsíců

#ad
Hape #ad - Uklidňující drápky dešťových kapek dynamický, uvolňující hluk padajících jako dešťové kapky se zkroucenými perličkami vzniká opakovaným otáčením déšť a stimuluje smysly.

Chrastítko na dešťovou vodu je v jasně modré a zelené barvě a díky výraznému hluku perel rozzáří malé dítě. Senzorický vývoj. Zářivé barvy. Robustní design díky designu, který dítě usnadňuje uchopení, je hračka zcela snadno uchopitelná, čímž podporuje cílené uchopení a hru. Vhodné pro děti. Lakování vhodné pro děti a stabilní dřevěná konstrukce zajišťují zábavu ze hry, ze které se děti budou těšit po mnoho let; Pro malé děti od 0 měsíců.

Inovativní nástroj udržuje dítě zvuky, které napodobují jemný perlový déšť; skvělá hudební hračka pro smyslový vývoj. Upozornění: tento výrobek prosím neperte a nedržujte jej pod tekoucí vodou.
ZnačkaHape #ad
VýrobceHape #ad
Výška7.87
Délka2.36
Hmotnost0.07
Šířka2.36
Číslo díluE0328
ModelkaE0328B
ZárukaŽádná záruka výrobce

8. Vtech

#ad

VTech Kojenecký buben pro objevitele 3 v 1 – interaktivní dětská hračka s hudbou – pro děti od 9 do 36 měsíců

#ad
Vtech #ad - č. 3 možnosti hraní: dítě může ležet na břiše, vsedě nebo při lezení si s hračkou hrát – celkem je k dispozici 5 stran k objevování. Rozsah dodávky: 1 x vtech baby 3 v 1 rolovací objevitelský buben / věk 9–36 měsíců / dětská hračka s tlačítky, melodiemi a písněmi / německá verze / 2 x aaa/lr03 demo baterie / Art.

Robustní hračka se 7 zpívanými písněmi a 18 melodiemi trénuje motorické schopnosti a lze ji používat napříč několika fázemi vývoje dítěte. Otočný buben pro objevy: pestrý buben lze otáčet, posouvat a bubnovat a pohyblivé prvky jako jezdce, korálky a kolečka nabízejí mnohostrannou zábavu ze hry. Senzor pohybu spouští při každém kolečku zvuky a hudbu, bubnové zvuky a chrastící perly oživují hru a klávesy klavíru představují zvířata a čísla s písněmi a větami. 80-562604.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVTech #ad
Výška5.43
Délka5.43
Hmotnost1.76
Šířka7.4
Číslo dílu80-562604
Modelka80-562604
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price Učební zábavný pejsek se třemi stupni | mluvící plyšové zvířátko s hudbou jako dětská hračka a hračka pro miminka | Interaktivní medvídek | Hračka pro miminka od 6 měsíců | Mluví německy,

#ad
Fisher-Price #ad - Zpívající mazlíček – nadýchaný učící pes je nejlepším přítelem a učícím se partnerem pro děti od 6 do 36 měsíců jako plyšové zvířátko s hudbou a mluvící hračka a zprostředkuje díky skvělým písničkám ke zpěvu, jako jsou barvy, různým větám a hraním rolí čísla a abecedu a více než 100 jednoduchých slov, tvary a části těla.

Mluvící mazlíček – mluvící pes jako interaktivní hračka pro děti odpovídá cíli fisher-price, aby se každé dítě, protože naše dětské hračky a hračky pro miminka vždy vytváříme co nejvíce vzrušující a vzrušující, dítě nebo malé dítě mohlo bavit při hraní. Rodiče tak mohou hudební hračky optimálně přizpůsobit tempu učení svého dítěte a hračka hravě podporuje individuální vývoj dítěte. Smilestones: zvládněte každý milník s úsměvem! tato hračka podporuje rozvoj řeči tím, že vaše dítě přivádí k prvním slovům a podněcuje k popisování a zpívání. Teddybar vlastnÍm hlasem – jako interaktivní hračka je tento medvídek speciální hračkou, protože plyšová hračka se zvukem vzbuzuje zvědavost dítěte a přivádí ho k údivu, jako mluvící medvídek podporuje učení v raném dětství a rozvoj komunikačních dovedností a jako motorická hračka lze ovládat stisknutím částí těla.

Ideální dětská hračka k darování – překvapte dítě nebo malé dítě mluvícím robotickým psem pro dívky a chlapce od fisher-Price. Plyšové zvířátko s funkcemi – hebký hračkový pes pro miminka a malé děti má tři stupně obtížnosti s vlastními písněmi, zvuky a frázemi. Plyšová zvířata, zpívající plyšová zvířátka a hudební hračky jako mluvící pes jsou ideální jako dárek a nabízejí interaktivní dětské hry pro každý den.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška12.99
Délka5.98
Hmotnost1.15
Šířka10.98
Číslo díluFPM50
ModelkaFPM50
Záruka2 roky

10. HOLA

#ad

žlutá kachna hudební hračka tančící zpěv lezení dětská hračka dárek 1 2 roky dívka, HOLA Hračka od 1 roku dívka chlapec, hračka pro miminka 6 9 12 měsíců s hudbou a světlem

#ad
HOLA #ad - Pokud narazí na objekt, dívky nebo malé děti se může pohybovat a bít křídly, při zpěvu se plazí. Různé melodie pro podporu tleskání a rytmu dítěte. Povzbuďte dítě k procházení a budování svalů tato hudební hračka pro děti od 6 měsíců pro chlapce, automaticky změní směr.

Tato akce hraček pro učení stimuluje smyslový vývoj dítěte, učení sluchu, motorické dovednosti. Narozeniny dívka, 99 cm x 13, chlapec na narozeninové oslavy, oslavy a svátky. Interaktivní vývojové výhody tato zábavná hračka duck batole 1 rok zpívá a tančí k dítěti. High-low volume control2 hlasitosti pro přizpůsobení a přizpůsobení různým časovým a okolním potřebám.

7 melodií pro zábavutato hudební hračka se 7 různými tlačítky, které přehrávají melodie, aktivované vokální hlasy a kapesní svítilny. Perfektní 1. Ideální dárek pro dětiroztomilý design a výkonné funkce. Vibrační barvy, písně, kapesní svítilny, tanec a pohyb v rytmu. Dětská hračka od 18 měsíců má smyčkové písničky, zatímco hraje hudbu. Velikost výrobku: 16, vánoce, 01 cm x 11, 51 cm palce.
ZnačkaHOLA #ad
VýrobceHOLA #ad
Číslo díluHL-DE-808
ModelkaA808