Top 10 Trampolin Polster Umrandung – Příslušenství pro trampolíny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SCHMITZ.Tools

#ad

Sada trampolín, upevnění na zem – zemní háky – nastavitelný XXL popruh – 2,50 m – nerezová, SCHMITZ.Tools Zemní kotva, zemní kotva, trampolína, extra bezpečné prémiové provedení – kotva na trampolíně

#ad
SCHMITZ.Tools #ad - Pro venkovní trampolínu, zahradní domek z kovu, zakrytí okrajů nebo jako houpačka. Snadné upevnění altánu proti bouři nebo upevnění krytu bazénu v zemi. Sada je mnohostranně použitelná a lze ji opakovaně používat! Sada je vyrobena na zahradu a perfektně se hodí např.

Sada je mnohostranně použitelná a lze ji opakovaně používat! pokoj – naše prémiové zahradní příslušenství lze použít pro dětskou houpačku, sluneční plachtu, trampolínu, skleník, fotbalové branky na zahradě atd. Kompletní sada se skládá ze 4 šroubovacích kroužků a upínacích popruhů s háčky, ideální pro venkovní použití. Možnosti jsou naprosto nekonečné a v každém případě se postarají o nejlepší držení.

K použití. Kolíky nebo kolíky do země jsou stabilní a snadno se nasazují i s malou silou. Pokoj – sada se perfektně hodí pro všechny outdoorové trampolíny, zahradní domek z kovu, zakrytí okrajů nebo jako houpačka. I s malou silou mají neuvěřitelnou stabilitu a zajišťují pevnost. S touto sadou si už nemusíte dělat starosti na zahradě.
ZnačkaSCHMITZ.Tools #ad
VýrobceSchmitz Tools GmbH #ad
Hmotnost3.92
Číslo díluA198146

2. SONGMICS

#ad

Ochrana hran, vícebarevné, 30 cm šířka, 100% ochrana proti UV, odolné vůči roztržení, Ø 244 cm 305 cm 366 cm, zakrytí pružin, Trampolína Songmics se zakrytím okraje, 305 cm

#ad
SONGMICS #ad - Nejvyšší bezpečnost:měkké polstrování krytu je umístěno přes skákací pružiny a nabízí optimální ochranu před zraněními. Tento 15 mm vysoký a 300 mm široký produkt pokrývá jak pružiny, tak i okraj trampolíny a brání tak zraněním při pádu do této oblasti tohoto zařízení.

Snadná instalace, poté se pevně uchytí tkaničkami, snadné čištění:kryt lze vložit na své místo velmi snadno, a lze jej také snadno opět sundat. Povrch sestává z voděodolného PVC, takže je velmi snadné kryt vyčistit. Pevné upevňovací pásky:praktické upevňovací pásky na spodní části krytu lze rychle a jednoduše spojit s rámem trampolíny. Mimořádně odolný:povrch tohoto zakrytí hran sestává z robustního, vodě odolného 500d pvc.

Střed je polstrovaný pěnou epe. Spodní strana sestává z PE. Kromě toho je kryt odolný proti korozi a proti povětrnostním vlivům a také je odolný proti přetržení. Navíc filtruje UV záření. Díky tomu všemu bude mít dlouhou životnost. Dobré polstrování:pěnový materiál uvnitř zakrytí je z epe a poskytuje vynikající ochranu v případě pádu.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad

3. Baunsal

#ad

Polstrování rámu, náhradní díly trampolíny, Baunsal® Krycí plachta na trampolínu Ø 305 cm s šířkou 30 cm v černé barvě a tloušťce 20 mm odolná proti UV záření, venkovní použití, ochranný okraj pro trampolínu, odolná proti roztržení

#ad
Baunsal #ad - Vhodné náhradní díly trampolíny: nezáleží na tom, které vyrábíme pro trampolíny, vhodné i pro mnoho jiných značek trampolín. Rozsah dodávky: kryt na okraj trampolíny 1 kus hledáte náhradní díly pro vaši trampolínu a nenajdete? Můžeme se vám pokusit vyrobit vaše potřebné náhradní díly! Upozornění: strečové pásky jen lehce uvázat, ty se musí při skákání ještě pohybovat. Náhradní díly pro zahradní trampolínu, dětskou trampolínu, zahradní trampolínu, trampolíny, zakrytí trampolíny, okrajů trampolíny, odpružení trampolíny, sportovní trampolínu jako např.

Zakrytí okrajů trampolíny, ochrana pružin, ochrana trampolíny, ochrana pružin trampolíny, ochrana trampolíny, ochranný kryt. Naše kvalita vás nadchne, o tom jsme přesvědčeni. Pro mnoho značek trampolín vyrábíme různé náhradní díly pro trampolíny, zda se jedná o trampolínu do interiéru nebo trampolíny, protože mnoho výrobců, značek a diskontů prodává pouze trampolíny a má jen málo nebo žádné náhradní díly. Jednoduchá montáž: velmi snadná montáž, protože díky strečovým pásům je kryt okrajů připevněn k rámu trampolíny a může sledovat pohyb trampolíny během používání.

Kryt okrajů pro velikost trampolíny Ø 305 – 309 cm | šířka zakrytí okrajů 30 cm | barva černá | tloušťka ochrany 20 mm náhradní díl pro trampolínu pro sportovní a volnočasovou trampolínu. V porovnání s jinými výrobci, značkami a diskontními prodejci jsou naše trampolíny a náhradní díly často vyráběny ve vysoké kvalitě a jsou nabízeny za dobrý poměr ceny a výkonu. Dlouhá životnost a nejvyšší bezpečnost: tyto velmi dobré kryty okrajů pro trampolíny mají silné ochranné polstrování s výplní 18 mm epe, odolné vůči uv záření a promyšleným upevněním strečové pásky, dobré zesílené vlastnosti materiálu 500D PVC 350 g/m2 nahoře, PE 130 g/m2 dole, tím zajišťuje optimální bezpečnost a ochranu uživatelů absolutní zábavy ve volném čase.
ZnačkaBaunsal #ad
VýrobceBaunsal GmbH & Co.KG #ad
Číslo díluVAR-1002927
ModelkaOUT-Ø 305 | B 30 cm

4. KIDUKU

#ad

Náhradní síť na trampolíny, Ø 244, 366, bezpečnostní síť, 305, KIDUKU Náhradní síť na trampolíny, 427 cm 305 cm 8 tyčí

#ad
KIDUKU #ad - Univerzálně vhodné: vhodné pro téměř všechny výrobce trampolín, kteří jsou dodávány s průměrem 3, 05 m. Připevněný zip, který je určen k otevření a zavírání sítě, zaručuje jednoduché a bezpečné vniknutí a vstup do trampolinu.

Materiál: vyrobeno z měkkého a vysoce kvalitního polyetylénu, odolné vůči UV záření, světlu a vysoká hustota tkaniny. Také pro vyšší rychlosti: s výškou 165 cm nabízí bezpečnost i při vysokých skocích. Nejvyšší bezpečnost: bezpečnostní síť se připevňuje na trampolínu pomocí dodaných karabin. Robustní síť: extrémně robustní síť s gramáží 110 g/m², velmi dlouhá životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům.
ZnačkaKIDUKU #ad
VýrobceDWD-Company #ad

5. Andreas Dell

#ad

Andreas Dell Zakrytí okrajů, velikost: Ø 305 cm, barva: světle zelená, ochrana pro trampolínu, zakrytí pružin, ochrana okrajů

#ad
Andreas Dell #ad - Jednoduché upevnění gumovými pásky pro zatažení. Bezstarostné skákání, nejvyšší bezpečnost. Vysoká kvalita, dlouhá životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Dlouhá životnost.
ZnačkaAndreas Dell #ad
VýrobceAndreas Dell #ad
Číslo díluRandabdeckung

6. HOMCOM

#ad

Bezpečnostní síť, HOMCOM Krycí plachta na trampolínu, zakrytí okrajů: Ø 305 cm trampolína není součástí dodávky, plán počasí

#ad
HOMCOM #ad - Pomocí trvanlivých poutek se snadno upevní na rám vaší trampolíny. Bezpečné: 15 mm silné polstrování epe bezpečně zakryje spirálové pružiny a chrání vaše děti před zraněním.

Odolný proti povětrnostním vlivům: červeno-žluto-modrý potah z PVC je odolný vůči povětrnostním vlivům a slunečnímu světlu, odolný a dá se snadno čistit. Celkové rozměry: vnější průměr Ø 305 cm, tloušťka polstrování 15 mm, materiál PVC, PE. Velké zakrytí okrajů: v červeno-žluto-modré nabízí nejlepší ochranu pro kulaté trampolíny s průměrem Ø 305 cm. Všestranné: kryt se hodí pro většinu běžných trampolín a lze jej instalovat nezávisle na výrobci.
ZnačkaHOMCOM #ad
Výrobcehomcom #ad
Výška5.91
Délka120.08
Hmotnost5.51
Šířka120.08
Číslo dílu120307-023_Bunt
Modelka120307-023
Záruka2

7. Andreas Dell

#ad

Bezpečnostní síť, vč. krytek, pro 6 tyčí, 12 × pěnové polstrování trampolíny, 92 cm

#ad
Andreas Dell #ad - 12 × pěnový polštář na tramolín 92 cm. Dodávají se jako na obrázcích! jednoduché a rychlé upevnění na trampolínové tyče. Vnější průměr: 50 mm vnitřní průměr: 30 mm. Pro 6 tyčí bezpečnostní síť včetně krytek.
ZnačkaAndreas Dell #ad
VýrobceAndreas Dell Import Export #ad
Číslo dílu12xSchaumstoffrohre

8. Arebos

#ad

Síť pro 6 tyčí, 460 cm | pro 6,8 nebo 12 tyčí | 305 cm, 305, 366, 430, Arebos Krytí okrajů trampolíny a síť | náhradní síť | bezpečnostní síť | síť na trampolínu | ochrana trampolíny 244, 396

#ad
Arebos #ad - Vodotěsný a uv odolný povrch z PVC zajišťuje dlouhou životnost krytů okrajů. Obzvláště hustě oky. Kryty okrajů trampolíny a sítě v různých velikostech. Nejvyšší bezpečnost díky měkkému, 20 mm silnému polstrování krytů okrajů. Síť s uzavíratelným vstupem díky zipu a dodatečným zásuvným přezkám.
ZnačkaArebos #ad

9. Herrselsam

#ad

Ochrana okrajů pro fitness trampolíny, kryt pružin Ø 305 cm, modrý, 100% odolný proti UV záření, odolný proti roztržení, Herrselsam Krytí okrajů trampolíny

#ad
Herrselsam #ad - Krytí okrajvnější průměr Ø 305 cm, tloušťka polstrování 15 mm, šířka: 30 cm, materiál PVC, PE. Vysoce kvalitní z pvc a pe, vnitřní polstrování z měkké pěny jsou uzavřeny na obou stranách. Ochranná vrstva hran vykazuje odolnost proti roztržení, odolnost proti korozi a povětrnostním vlivům.

Odolný proti povětrnostním vlivůmkryt pružin je vyroben z vodotěsného pvc, odolný proti roztržení, který je odolný proti uv záření, lze je otřít měkkým vlhkým hadříkem, korozi a je odolný vůči povětrnostním vlivům a slunečnímu záření. Vzhled tak zůstane zachován a bezpečnost používání není omezena. To vše zajišťuje dlouhou životnost. Barva: modrá barva pozadí: modrá.

Pokud se po delším používání objeví skvrny, který je vhodný pro venkovní použití. Praktický upevňovací popruh pod krytem může rychle a jednoduše spojit ochranný kryt s rámem trampolíny. Snadná instalace kryt pružin se snadno instaluje a odstraňuje. Bezpečnost – kryt se hodí pro většinu běžných trampolín, 15 mm silné polstrování překrývá + 30 cm široké spirálové pružiny bezpečně a chrání vaše děti před zraněním.
ZnačkaHerrselsam #ad
VýrobceHerrselsam #ad

10. KIDUKU

#ad

KIDUKU Pokrytí okrajů trampolíny | Ø 244 cm 305 cm 366 cm 427 cm | odolné proti roztržení | 100% UV odolné zakrytí pružin ochrana hran 305 cm

#ad
KIDUKU #ad - Je jedno, zda vnitřní trampolína nebo venkovní trampolína. Rozsah dodávky: 1 x kryt okrajů trampolíny kiduku Pro montáž není zapotřebí žádné nářadí. Zejména pružiny jsou kompletně zakryty polstrováním pro ochranu před vážnými zraněními.

Kryt pružin kiduku je univerzálně vhodný pro mnoho výrobců a s PVC 500D 310 g/m2 je obzvlášť odolný proti roztržení. Kryt je zajištěn elastickými tkaninovými gumovými pásy, které sledují pohyb trampolíny během používání. Uvázání se provádí na pružinách. Ideální příslušenství pro vaši již existující trampolínu: kryt okrajů trampolíny kiduku naplněný 1, 8 cm silnou pěnou EPE, chrání spolehlivě před zraněním při skákání na trampolíně.

Při znečištění lze kryt na trampolínu kiDUKU zbavit nečistot každým běžným čističem. Vhodné pro každé počasí: cca 25, 0 cm široké polstrování krytu na okraje trampolíny kiduku odolává slunečnímu záření – je tak odolný vůči UV záření, vzdoruje dešti a při chladných zimních dnech také odolává mrazu. Jedná se o permanentní kryt. Jednoduchá montáž: vybalit, přepínat, vyrovnat, pevně uvázat.
ZnačkaKIDUKU #ad
VýrobceDWD-Company #ad
Délka305
Hmotnost0.33
Záruka2 roky